dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

98 700 zł1 316 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej - Krzewie Wielkie Działka posiada aktualne warunki zabudowy (wz) Jednym z największych atutów tego miejsca jest widok na Góry Izerskie i Karkonosze -.

Szczegóły ogłoszenia

167 520 zł1 047 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży ostatnie 3 działki w Gminie Poraj miejscowości Kuźnica Stara przy ul. Rumiankowej o powierzchni 1047 m2 Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł90 m² 9 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Radiostacja - Elegancja z ogrodem i 2 garażami. Szukasz miejsca, które łączy klimat przedwojennej kamienicy z prywatnością domu jednorodzinnego? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze w wysokim bloku na osiedlu Dolinki przy ulicy Dywizjonu 303 W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 100 m² 193,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w dogodnej lokalizacji? Ta działka w Glinniku to idealna propozycja dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 3 pokoje z dużym potencjałem | Mokotów | ul. Maklakiewicza Przed prezentacją zapoznaj się z wirtualnym spacerem po nieruchomości. Trzypokojowe mieszkanie z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł550 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy przepiękną działkę na osiedlu 7 działek w Targanicach. Przy pętli gdzie przebiega Tour de Pologne. 1.5 km od Hotelu Kocierz. Absolutny wzrost wartości rok do roku. Działka numer 1597/9

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 412 m² 70,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dwóch działek budowlanych z możliwością zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Gościszewo gmina Sztum. Działki o powierzchni 1128 m2 oraz 1284 m2 posiadają wydane.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł62,25 m² 5 138,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 62,25 m2 | Węgorzyno Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,25 m2, zlokalizowane w miejscowości Węgorzyno,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł40 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 67m2 oraz dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym, zlokalizowane w inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,09 m² 6 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

CO sprzedajemy? Środkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 134,09 m2: - z ogródkiem, - z tarasem na dachu, - i miejscem postojowym przy podjeździe. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł4 500 m² 73,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta sprzedaży trzech działek w miejscowości szczucin/lubasz w sąsiedztwie lasów. Cena dotyczy wszystkich 3 działek. Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie las oraz zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł267 m² 3 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:872 m²

Nowoczesny, przestronny dom w najlepszej lokalizacji w Namysłowie - komfort i elegancja na co dzień. Nowa, niższa cena: z 1 250 000 zł na 999 000 zł. Na sprzedaż atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł100,71 m² 5 356,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecamy lokal mieszkalny 100,71 m2 na dwóch poziomach z ogródkiem 87 m2 i miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej 22 B/1. Dodatkowo lokal posiada poddasze o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł500 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnie działki w tej cenie 11 min od Rawy Mazowieckiej Przedstawiamy wyjątkowe działki na nowym osiedlu z 4 stron otoczonym lasem. Skorzystaj z wirtualnego spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł634 m² 536,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu z widokiem na góry, ale nie chcesz rezygnować z wygód miasta? Ta oferta łączy w sobie oba te światy. Prezentujemy wyjątkową działkę w stolicy Podhala Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł145 m² 9 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i harmonii. Ten dom to przestrzeń stworzona z myślą o komforcie, estetyce i bliskości natury. Wnętrza zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 244 zł53,95 m² 8 901,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 53,96 z balkonem, zlokalizowane na piętrze nowo powstającego osiedla przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł526,67 m² 814,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny -z możliwością wydzieleni samodzielnych mieszkań! Domo.Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w stanie otwartym surowym, usytuowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł457,90 m² 8 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:751 m²

Pensjonat / dom wczasowy na sprzedaż Duszniki-Zdrój, ul. Okólna 7 Na sprzedaż funkcjonujący, zadbany pensjonat położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości uzdrowiskowych.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł5 062 m² 136,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym kawałku nieba w sercu Beskidu Żywieckiego? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje najskrytsze marzenia o idealnym miejscu do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż duża,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30,11 m² 9 930,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj Idealne Mieszkanie w Stargardzie! Marzysz o własnym, nowoczesnym kącie lub szukasz pewnej lokaty kapitału? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości eko-dom prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M2, o pow. 35 m2, zlokalizowane w Lublińcu przy ul. Niegolewskich. Słoneczne, jednopokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dzień dobry. Jeśli poszukujecie Państwo niewielkiego domu w kameralnym otoczeniu, proszę zapoznać się z poniższą ofertą. Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł72 m² 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dochodowy Lokal w Super lokalizacji! Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 72 m 2 z przeznaczeniem handlowo- usługowym lub biurowym , znajdujący się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł450 m² 4 733,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warsztat samochodowy | Wąbrzeźno | funkcjonujący warsztat | mechanika pojazdowa | wulkanizacja | klimatyzacja i instalacje lpg | 450 m zabudowań | działka 5000 m | w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł57 055 m² 56,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz działki z pięknym widokiem w super miejscu? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Ta działka ma prawie 6 hektarów powierzchni. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 064 m² 81,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w całości budowlana z budynkami gospodarczymi o wymiarach 47 m x 63 m. W drugiej linii zabudowy, częściowo ogrodzona. Na działce znajduje się stodoła o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł395,10 m² 9 111,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Dom całoroczny z apartamentami i pokojami na wynajem - inwestycja turystyczna w Świnoujściu. Reprezentacyjny dom, łączący komfort życia codziennego z gotową ofertą dla turystów.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł62,77 m² 12 505,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 62,4 m , położone na 2 piętrze z 4 w nowoczesnym budynku z windą. Układ I standard:.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł34,75 m² 4 230,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 34,75 m z dużym garażem w cenie parter | Duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,75 m , położone na parterze w budynku zarządzanym przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł33 m² 7 969,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-rezerwacja- bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 33 m2 + loggia ok.3,5 m. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wc, przedpokoju i balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję dom z 4 garażami wynajętymi w samym centrum Zabrza, w atrakcyjnej cenie. Budynek jest wolnostojący, dwukondygnacyjny. Na parterze usytuowane są cztery garaże. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

585 000 zł61,97 m² 9 440,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,97 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł302,89 m² 2 902,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Dom parterowy w Chróstniku, położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 8,13 a r. Nieruchomość o pow. użytkowej 161,82 m 2 + całe poddasze do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł718 m² 130,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Bielsku Podlaskim. Dojazd do działki drogą utwardzoną prywatną. Udziały w drodze to 1/11 i są w cenie działki. Działka ma wymiary ok. 18.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł195 m² 2 764,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Połowa domu w Gierczynie - blisko Świeradowa-Zdroju, w otoczeniu natury Na sprzedaż wyjątkowa połowa domu w zabudowie bliźniaczej (podział pionowy) , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł27,71 m² 18 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka w prestiżowym kompleksie mieszkalnym w samym sercu Wrocławia, w okolicy rzeki i terenów spacerowych. Idealna propozycja inwestycyjna lub komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 000 zł4 348 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 4348 m2, składającą się z trzech działek, zlokalizowaną w Czaplinku przy ulicy Wałeckiej (przy drodze wojewódzkiej numer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 579 200 zł223,70 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 223,70 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czechów.