dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 309 ogłoszeń

1 100 000 zł7 500 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt przeznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego częściowo pod budownictwo wielorodzinne! Przedmiotem sprzedaży jest grunt o powierzchni 7500 m2, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 322 zł47,89 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,89 m2, położonego na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40,07 m² 15 472,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szklarska Poręba 2 pokoje 40 m ogródek parking Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 40 m położone na parterze w spokojnej części miasta Szklarska Poręba. Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł8 600 m² 31,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z 3 działek o łącznej powierzchni 86 ar. Jest ona o nieregularnym kształcie, w planie zagospodarowania oznaczona symbolem mn- teren.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł97 m² 24 742,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Apartament znajduje się w historycznej kamienicy z 1928 roku, zaprojektowanej przez znanego architekta Zdzisława Mączeńskiego, wybudowanej specjalnie dla pracowników Banku Polskiego. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł125 m² 3 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom na wsi 4 kilometry od Strzegomia do kapitalnego remontu. Dom i rozpoczęta nadbudowa budynku gospodarczego zlokalizowane są na bardo dużej działce. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 872 m² 175,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa działka pod inwestycje Z pozwoleniem na budowę W suszec Zapraszam do zapoznania się z najnowsza oferta sprzedaży działki budowlanej z pozwoleniem na budowę w Suszcu.

Szczegóły ogłoszenia

995 388 zł1 308 m² 761 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biestrzyków, przedmieście wrocławia, działki budowlane Działki budowlane (uzbrojenie prąd, woda bezpośrednio w drodze) umiejscowione na południe od Ołtaszyna, zaraz za granicą miasta. Cena: 760.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł56,17 m² 19 583,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w centrum Krakowa - zlokalizowane na ul. Pawlikowskiego. Przestronne mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 070 zł39,34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 39,34m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Daliowej, na parterze z ogródkiem. i podatku pcc. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 000 m² 229 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Zawada, gmina Myślenice. Lokalizacja łączy spokojny, podmiejski charakter z szybkim dojazdem do Myślenic.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 475 m² 71,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z pozwoleniem na budowę o powierzchni 0,3475 ha, położona w miejscowości Ropica Polska, gmina Gorlice. W cenę działki wliczony jest gotowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 999 zł64,60 m² 23 065 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy z 1930 roku, w samym sercu Starego Mokotowa. To idealna propozycja dla osób ceniących charakter historycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m2. Śródmieście. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,38 m² 12 009,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium Z panoramicznym widokiem - ruda śląska, ul. Brańskiego 101 47,38 m taras 11 m wykończone pod klucz gotowe do wprowadzenia Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 928 m² 71,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dla siebie i swojej rodziny działki pod budowę domu? Mam dla Ciebie działkę o powierzchni 1928 m położonej w zielonej i spokojnej części Podgórza w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł128 m² 5 460,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 128 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1320 m2 zlokalizowany w Santocznie, gmina Kłodawa, oddalonej około 25 km od Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

151 920 zł1 266 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt:   Mateusz Geszczyński kompleks działek budowlanych W lesie, 15 minut od gniezna! Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1 266 m2 w miejscowości Strzyżewo Paczkowe.

Szczegóły ogłoszenia

439 300 zł38,20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,20 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł98,66 m² 24 822,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny 3-pokojowy apartament z pięknym widokiem, zlokalizowany na granicy Śródmieścia i Mokotowa w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich i Parku Morskie Oko. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł88 m² 4 193,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Twój wyjątkowy apartament w sercu Kłodzka! Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 88 m w samym centrum Kłodzka. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 730 zł81,38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa Pradolina - Nowy wymiar życia w Tarnowie Osiedle przy ul. Skrzyszowskiej łączy nowoczesną architekturę z zielonym otoczeniem, tworząc idealne miejsce do życia i inwestowania. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł288 m² 3 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:348 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny dom rodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 288,16 m (w tym 28,57 m powierzchni usługowej), położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł303 m² 6 600,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Deptak Bogusława, idealne miejsce na handel, gastronomię usługi. Lokal dwupoziomowy na dole wejście z deptaku 100m2, góra 200 m2. Dwa dodatkowe wyjścia/wejścia, jedno z klatki, drugie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł31,74 m² 21 424,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wagonowej , Osiedle "apartamenty Bakalarska", budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2018.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł200 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z dużym tarasem i ogrodem - cisza, prywatność, blisko do Wrocławia Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje wyjątkową ofertę - przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 230.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mników,małopolskie

1 045 000 zł120,06 m² 8 703,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Do sprzedania dom (prawa połowa bliźniaka) o pow. użytkowej wynoszącej 106,71m 2 położony na działce o pow. 4,4a na terenie kameralnego osiedla. Teren wokół w pełni ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł50,51 m² 6 315,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój) o powierzchni 50,51 m2 położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł67,63 m² 9 167,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy w wyremontowanej kamienicy przy ul. Św. Wincentego lokal idealny na inwestycje Lokal użytkowy (usługowo-handlowy), o pow. ~67,63m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

166 500 zł852 m² 195,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w malowniczej dzielnicy Orzesza Zgoń przy ul. Gostyńskiej. Orzesze Zgoń spokojna dzielnica Orzesza, usytuowana w otoczeniu lasów i łąk, liczne ściezki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 497 000 zł141 m² 10 617,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, przestronny salon otwarty na ogród oraz własną strefę relaksu wśród zieleni. Ten dom to harmonijne połączenie nowoczesnej architektury, funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł10 600 m² 5,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 600 m (1,06 ha), położona w miejscowości Talkowszczyzna, gm. Szudziałowo. * działka rolna, zalesiona naturalnie samosiejki brzozy, sosny, dębu *.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

770 000 zł1 972 m² 390,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1972m2 w miejscowości Rewal powiat Gryfice blisko plaży Bałtyku. Nieruchomość składa się z dwóch działek geodezyjnych, dla każdej wydane są Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 000 zł67,47 m² 9 989,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Gdańska, z łatwym dostępem do centrum i obwodnicy - idealne dla osób szukających równowagi między naturą a wygodą miasta. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom na wzgórzu, w otoczeniu zielonych łąk i lasu z przeznaczeniem nawet na działalność agroturystyczną, w gminie Stara Kamienica, blisko Świeradowa Zdrój i Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 823 zł53,02 m² 17 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł158,62 m² 5 989,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy mieszczący się na pierwszym piętrze, w kamienicy położonej w samym Centrum Bydgoszczy przy o łącznej powierzchni 158,62m2 Nieruchomość obejmuje 6 pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:657 m²

Biuro Nieruchomości In-Home prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 657 m , zabudowaną domem o metrażu ok. 100 m , wymagającym generalnego remontu. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł34,62 m² 1 530,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 34,62 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Świętochłowickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 788/10.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł50,34 m² 6 553,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Bytom - ul. Olimpijska - poszukiwana lokalizacja - 2 pokoje - balkon - po remoncie *** Bytom, ul. Olimpijska - adres, który nie wymaga rekomendacji. Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od Parku Kachla -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 54 m w sercu Zawiercia ul. 11 Listopada | Niski czynsz! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w zadbanej kamienicy przy ul. 11 Listopada.