dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

135 000 zł750 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 750m2 - w Alei, 100 metrów od Zalewu Przeczyckiego. Działka znajduje się w kameralnej części Boguchwałowic, pełna własność (.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł1 280 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1280 m2 i wymiarach około 32x39 m2. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł71,70 m² 22 315,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 71.7 m z prywatnym tarasem dachowym 68 m znajdujący się w Krakowie przy ul. Jesionowej, w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł105 m² 32 380,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy unikatowy apartament o powierzchni 105 m , usytuowany na najwyższym piętrze prestiżowej inwestycji Moja Wola przy ul. Jana Kazimierza. Budynek z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal gastronomiczno - handlowo - usługowy o powierzchni ok 62m 2. Lokal ten znajduje się przy jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic na toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł547 m² 1 691,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod zabudowę bliźniaczą - Gdynia Bernadowo! lokalizacja: nieruchomość położona jest na malowniczym osiedlu Bernadowo. W sąsiedztwie centrum miasta i Trójmiejskiego parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł146,60 m² 10 572,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie, 6 pokojowy o pow. użytkowej 146m2, działka 713m2, dom nie był wcześniej zamieszkiwany do nabycia dodatkowo działka sąsiednia 715m2 za 350.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 451 zł50,19 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru bez prowizji oraz 2% podatku pcc 2 pok, 50,19m2, 207,60m2 ogródek, parter, ul. Bunscha, ruczaj, inwestycja: inwestycja składa się z trzech kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31 100 m² 12,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki role w powiecie Gdańskim, gmina Trąbki Wielkie, które składają się z 3 działek: -nr 42 o pow. 0,74ha -nr 43 o pow. 1,14ha -nr 44 o pow. 1,23ha -do działek prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 726 m² 69,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Concept oferuje na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 27,26 ara (2 726 m ), położoną w miejscowości Gawłów (nr działki: 554/13), gmina Bochnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł141,07 m² 6 372,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

6 pokojowy dom z garażem i własną ogrodzoną działką. Kalinówka (lublin) - dom z garażem 141m2 oraz własną działką 542m2. Przemyślane stworzenie projektu oraz wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł611 m² 1 471,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy nieruchomość gruntową zlokalizowaną w zachodniej części Poznania w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Ogrody, przy ulicy Wiosennej. Szczegóły oferty: powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49 m² 11 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament na osiedlu Panorama Wiślana , w nowo wybudowanym bloku, o powierzchni 49 m2, z ogródkiem, na parterze. Apartament wybudowany przez uznanego dewelopera czeka.

Szczegóły ogłoszenia

2 152 500 zł86 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładną działkę siedliskową położoną w miejscowości Podlindowo, gmina Mszczonów. Wymiary działki to 150m szerokość-530m długość, powierzchnia 86100m2. Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 339 m² 46,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości, na które składają się działki nr 1250/9, 1251/2, 1250/3, 1252/8, 1264/6, 1264/13, 1264/5, 1264/14, 1264/15, 1293/9, 1293/10, 1264/16 o łącznej powierzchni 0,5339 ha położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 813 zł45,77 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 000 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na granicy Szembekowa w Osadzie Sęk. Nieruchomość uzbrojona o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu w sąsiedztwie lp, dojazd - asfalt i około 50 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł128 m² 8 585,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości: na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Szycach, gmina Wielka Wieś. Nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł427,60 m² 5 121,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:122 900 m²

Wyjątkowa rezydencja na warszawskiej Białołęce Dworskiej, zaprojektowana dla klientów, którzy oczekują od nieruchomości czegoś więcej niż tylko dużego metrażu. To dom dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł200 m² 1 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 772 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Ubocze, gmina Gryfów Śląski, powiat lwówecki. Posiadłość zajmuje teren 3772m2, składają się na.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas W ofercie. Mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy Parku Moczydło z szybkim dojazdem do centrum miasta. Bardzo widne i ciepłe. Składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł1 214 m² 1 275,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej położonej blisko Zatoki w Gdańsku-Sobieszewie przy ul. Turystycznej. Unikalna lokalizacja! lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł30,61 m² 18 621,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,16 m² 5 085,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zazamcze - 3 pokoje z balkonem Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,90m 2 , usytuowane na 9 piętrze w wieżowcu przy ul. Wienieckiej. W lokalu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł966 m² 92,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Gzin, gm. Dąbrowa Chełmińska. Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 966 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,82 m² 13 194,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:817 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Domek nad morzem w Mielenku: 330 metrów od zejścia na plażę Marzysz o własnym miejscu nad morzem, do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak położony w Muszkowie (7km do Krzeszyc, 14km do Sulęcina). Dom o powierzchni użytkowej ok. 82m2 (do remontu kapitalnego) wybudowany przed wojną jest posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł290 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dostępny od zaraz! Kupując ten dom, zyskujesz idealną bazę pod wynajem krótkoterminowy lub spokojne miejsce do życia z dala od miejskiego zgiełku. Malownicza okolica przyciąga turystów przez.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł50,60 m² 7 687,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 50,60 m2 położone przy ul. Sikorskiego w Koszalinie. Mieszkanie usytuowana na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym. Rozkład pomieszczeń: 3.

Szczegóły ogłoszenia

8 350 000 zł320 m² 26 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:457 m²

Gotowa inwestycja z potencjałem do rozbudowy! Na sprzedaż budynek mieszkalny, który sprawdza się jako nieruchomość z pokojami na wynajem - butik hotel. Świetny punkt w sercu Jelitkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 123 m² 120,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu znajdującą się w miejscowości Węgry. Teren o kształcie regularnym, zbliżonym do prostokąta o powierzchni 11,23 ara. Dla oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

1 230 000 zł4 469 m² 275,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 891 m²

Na sprzedaż hala przemysłowa położona w Nowogardzie, usytuowana na działce o powierzchni 4469 m . Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako zaplecze produkcyjne, magazynowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł220 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom z Lokalem Usługowym - Gotowiec Inwestycyjny! Na sprzedaż dochodowa nieruchomość o powierzchni 220 m , generująca stały zysk z wynajmu 5 mieszkań oraz lokalu usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

645 500 zł34 m² 18 985,29 zł/m²