dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

599 250 zł5 801 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości narie oferuje do sprzedaży działki pod zabudowę pensjonatową o numerach 150/4, 150/5 i 150/6 o łącznej pow. 5801m2, położone w miejscowości Gulbity, gm.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł11 247 m² 66,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną położoną w Pyskowicach w rejonie ul. Ogrodowej oznaczoną geodezyjne.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 087 m² 403,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem ogłoszenia jest ustawna działka budowlana położona w cichym miejscu Pogorzelicy do plaży zaledwie 2000 metrów - cisza i spokój idealne miejsce do odpoczynku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brody

Brody,świętokrzyskie

170 000 zł8 900 m² 19,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa złożona z 3 przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 8900 m2, zlokalizowana w miejscowości Brody , pow. starachowicki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 098 m² 56,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjna, budowlana działka (nr. 214/6, 214/8) o łącznej powierzchni 21 ar, zlokalizowana w miejscowości Janów, gmina Chełm, powiat chełmski! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

210 080 zł1 313 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w okolicach Zatora Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1313 m , położona w miejscowości Laskowa (gmina Zator) - zaledwie 5 km od Energylandii oraz 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł8 300 m² 144,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 550 000 zł182,30 m² 8 502,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Uwaga! Wrócił do sprzedaży jeden z segmentów! Klucze od ręki! inwestycja! pole golfowe! Kryniczno! Zamieszkaj na prężnie rozwijających się przedmieściach Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność dom wolnostojący w Jeleniej Górze przy ul. Broniewskiego. Dom posadowiony na działce o powierzchni 474m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gajewo

Gajewo,kujawsko-pomorskie

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 557 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż siedlisko w miejscowości Gajewo-Zabudowania. Gajewo-Zabudowania - część wsi Gajewo w Polsce, położona.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 071 m² 241,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1071 m2 Bedoń Nowy, k. Łodzi. Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 1071 m2, położona w Bedoniu Nowym (gmina Andrespol). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł69,60 m² 9 195,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Poszukujesz nowoczesnego mieszkania bez konieczności remontu? Ta oferta jest dla Ciebie! Mam na sprzedaż nieruchomość 4-pokojową, która w 2018r. przeszła remont. W całym mieszkaniu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł35,13 m² 3 956,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal W centrum handlowym "park 111"! Lokal o powierzchni 35,13 m2,w cenie 139 000 zł + Vat, na I piętrze centrum handlowego w ścisłym centrum miasta Idealny na wszelkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł47,19 m² 10 998,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje duży balkon widok na panoramę miasta Wiosny Ludów, szczecin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 9. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł750 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 750m2 - w Alei, 100 metrów od Zalewu Przeczyckiego. Działka znajduje się w kameralnej części Boguchwałowic, pełna własność (.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł1 280 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1280 m2 i wymiarach około 32x39 m2. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu domów jednorodzinnych, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł71,70 m² 22 315,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 71.7 m z prywatnym tarasem dachowym 68 m znajdujący się w Krakowie przy ul. Jesionowej, w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł105 m² 32 380,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy unikatowy apartament o powierzchni 105 m , usytuowany na najwyższym piętrze prestiżowej inwestycji Moja Wola przy ul. Jana Kazimierza. Budynek z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal gastronomiczno - handlowo - usługowy o powierzchni ok 62m 2. Lokal ten znajduje się przy jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic na toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł547 m² 1 691,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka pod zabudowę bliźniaczą - Gdynia Bernadowo! lokalizacja: nieruchomość położona jest na malowniczym osiedlu Bernadowo. W sąsiedztwie centrum miasta i Trójmiejskiego parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł146,60 m² 10 572,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie, 6 pokojowy o pow. użytkowej 146m2, działka 713m2, dom nie był wcześniej zamieszkiwany do nabycia dodatkowo działka sąsiednia 715m2 za 350.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 451 zł50,19 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru bez prowizji oraz 2% podatku pcc 2 pok, 50,19m2, 207,60m2 ogródek, parter, ul. Bunscha, ruczaj, inwestycja: inwestycja składa się z trzech kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31 100 m² 12,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki role w powiecie Gdańskim, gmina Trąbki Wielkie, które składają się z 3 działek: -nr 42 o pow. 0,74ha -nr 43 o pow. 1,14ha -nr 44 o pow. 1,23ha -do działek prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 726 m² 69,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Concept oferuje na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 27,26 ara (2 726 m ), położoną w miejscowości Gawłów (nr działki: 554/13), gmina Bochnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł141,07 m² 6 372,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:542 m²

6 pokojowy dom z garażem i własną ogrodzoną działką. Kalinówka (lublin) - dom z garażem 141m2 oraz własną działką 542m2. Przemyślane stworzenie projektu oraz wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł611 m² 1 471,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy nieruchomość gruntową zlokalizowaną w zachodniej części Poznania w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Ogrody, przy ulicy Wiosennej. Szczegóły oferty: powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49 m² 11 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament na osiedlu Panorama Wiślana , w nowo wybudowanym bloku, o powierzchni 49 m2, z ogródkiem, na parterze. Apartament wybudowany przez uznanego dewelopera czeka.

Szczegóły ogłoszenia

2 152 500 zł86 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ładną działkę siedliskową położoną w miejscowości Podlindowo, gmina Mszczonów. Wymiary działki to 150m szerokość-530m długość, powierzchnia 86100m2. Działka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 339 m² 46,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości, na które składają się działki nr 1250/9, 1251/2, 1250/3, 1252/8, 1264/6, 1264/13, 1264/5, 1264/14, 1264/15, 1293/9, 1293/10, 1264/16 o łącznej powierzchni 0,5339 ha położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 813 zł45,77 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 000 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na granicy Szembekowa w Osadzie Sęk. Nieruchomość uzbrojona o regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu w sąsiedztwie lp, dojazd - asfalt i około 50 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł128 m² 8 585,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości: na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Szycach, gmina Wielka Wieś. Nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł427,60 m² 5 121,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:122 900 m²

Wyjątkowa rezydencja na warszawskiej Białołęce Dworskiej, zaprojektowana dla klientów, którzy oczekują od nieruchomości czegoś więcej niż tylko dużego metrażu. To dom dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł200 m² 1 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 772 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Ubocze, gmina Gryfów Śląski, powiat lwówecki. Posiadłość zajmuje teren 3772m2, składają się na.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas W ofercie. Mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy Parku Moczydło z szybkim dojazdem do centrum miasta. Bardzo widne i ciepłe. Składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł1 214 m² 1 275,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej położonej blisko Zatoki w Gdańsku-Sobieszewie przy ul. Turystycznej. Unikalna lokalizacja! lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł30,61 m² 18 621,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł49,16 m² 5 085,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zazamcze - 3 pokoje z balkonem Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,90m 2 , usytuowane na 9 piętrze w wieżowcu przy ul. Wienieckiej. W lokalu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł966 m² 92,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - Gzin, gm. Dąbrowa Chełmińska. Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 966 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,82 m² 13 194,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:817 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Domek nad morzem w Mielenku: 330 metrów od zejścia na plażę Marzysz o własnym miejscu nad morzem, do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak położony w Muszkowie (7km do Krzeszyc, 14km do Sulęcina). Dom o powierzchni użytkowej ok. 82m2 (do remontu kapitalnego) wybudowany przed wojną jest posadowiony.