dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

1 100 000 zł242,35 m² 4 538,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 724 m²

Do sprzedania wolnostojący dom z garażem w spokojnej okolicy w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej - Jaskrów k. Częstochowy, ul. Słoneczna 3. Przestronne wnętrza na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł61,26 m² 10 937 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 61,26 m2 zlokalizowany w Zatorze przy ul. A. Mickiewicza 18/1. Mieszkanie znajduje się na parterze kompleksu ośmiu budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł75 m² 3 973,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:413 m²

Nieruchomość znajduje się w Krasnymstawie, w spokojnej i cichej okolicy Zastawie Przedmieście, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum miasta. Dom na powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł36,34 m² 12 658,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe pod każdym względem! nowoczesne, luksusowe, blisko jeziora! osa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania z ogródkiem o pow. użytkowej 36,34 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

476 900 zł33,50 m² 14 235,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Pobiedzisko w Siedlcach. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł350 m² 5 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Na sprzedaż duży dom 350m 2 p.u. ( 400m2 p.c.) w pięknej, zielonej dzielnicy w Katowicach Podlesiu ( ostatni taki widok w okolicy na łąki i lasy) z dużą posesją 2150m 2.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł23,78 m² 10 470,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 24 m | 2 piętro | cegła | niski czynsz | spokojna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 24 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m przy ul. Promyka, które łączy funkcjonalność z eleganckim wykończeniem. Idealne dla rodziny, pary. Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 422 zł54,70 m² 12 274,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

887 000 zł200 m² 4 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowy dom z duszą i pięknym ogrodem Starachowice, ul. Pogodna Z przyjemnością prezentujemy solidny dom wolnostojący, położony w spokojnej i zielonej części Starachowic.

Szczegóły ogłoszenia

388 160 zł48,52 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poddasze na starym mieście do własnej aranżacji Reprezentacyjna kamienica | Idealny pod adaptacje na mieszkanie lub biuro | Duża powierzchnia | Świetna lokalizacja ***** standard: lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Broniewskiego w dzielnicy Tysiąclecie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł121 m² 7 016,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Ekonomiczny i samowystarczalny dom z basenem i ogrodem zimowym Wierzbno k. Słupcy | 121,6 m | działka 1651 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 326 m² 74,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1326 m2 z warunkami zabudowy, ( w sąsiedztwie znajduje się zabudowa wolnostojąca). Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł114 m² 9 429,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż nowy 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z przepięknym widokiem na Jezioro Mucharskie, 114 m całkowitej , Dąbrówka, gm. Stryszów, pow. wadowicki tylko 1 godzina od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł600 m² 1 498,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

899 000 zł | 157 m2 | 4 sypialnie dom bliźniak / lokal z garażem | brak czynszu dojazd: gminna oświetlona ulica asfaltowa wszystkie media: woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód stan więcej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Jaroty w Olsztynie - przy ul. Mroza 22. Usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł54,36 m² 4 782,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m2 , położone we wsi Jęczniki Małe w gminie Człuchów. To idealna propozycja dla osób , które szukają gotowego do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł149 m² 7 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 576 m² 44,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 15,76 ar, położona w Zalasowej. Parcela kształtem zbliżona do prostokąta, o wymiarach ok. 18 m szerokości i ok. 80 m głębokości.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł726 m² 177,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 726 m , położona w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość ma regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

195 500 zł2 300 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żaganiec, działka budowlana 2300 m2,cena 195 500 zł,sprzedam. Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2300 m2 położona w miejscowości Żaganiec. Posiada bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł590,40 m² 7 621,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:25 177 m²

Dom po generalnym remoncie! -(uzyskana zgoda konserwatora zabytków)- 590 m2 Zachwyci Cię swoją udokumentowaną ciekawą historią ( filmy fhs, zdjęcia) i urokiem. Idealny na hotel, agroturystykę Dom.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witajcie na Magicznej Działce obok Mszczonowa! Pragniemy Was zaprosić do odkrycia tej wyjątkowej przestrzeni, która ukrywa w sobie niezwykły potencjał! Położona w malowniczej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł210 m² 10 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej klasy premium nowoczesność, przestrzeń i prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł125,62 m² 4 139,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Przestronne mieszkanie w kamienicy | obręb fabryczna | do własnej aranżacji Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł34,30 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Świetna lokalizacja i funkcjonalny układ | Kawalerka łódź widzew Na sprzedaż kawalerka z wyraźnie wydzieloną częścią dzienną oraz strefą sypialnianą. Salon daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł107,60 m² 5 762,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Oferta wyłącznie w Magic House! Na sprzedaż nowy dom wolnostojący na działce o powierzchni 2003m2 z fotowoltaiką i pompą ciepła położony w miesjcowości Chmieleniec.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł3 213 m² 2 178,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 448 m²

Posiadam na sprzedaż nieruchomość , która obecnie jest wykorzystywana m.in. na: - hotel, - restaurację, - kręgielnię, - instytut Spa z basenem i jacuzzi lokalizacja: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł390 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedaję wolnostojący dom usytuowany w Warszawie na Białołęce przy ul Słodkiej. Dom bardzo wygodny, przestronny o powierzchni użytkowej 250 m2 (powierzchnia całkowita 390 m2). Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł66,42 m² 8 973,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Możliwość zamiany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł240 m² 2 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 588 m²

Piękna willa Z widokiem na panoramę lasu Z własnym stawem oraz dostępem do potoku słomka! 11 km od świebodzina! 6 km od jeziora trzeboch! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł3 715 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż dużą działkę w akcyjnej miejscowości Kępniewo, powiecie elbląskim, gminie Markusy. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, z której do centrum Elbląga mamy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 146 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną pgr 1995/4 o powierzchni 1146 m2 w Goleszowie przy ul. Kolejowej. Działka położona jest w obszarze obowiązującego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,60 m² 12 410,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Polecam do sprzedaży pięknie wykończony apartament o powierzchni 55,6 m 2 znajdujący się w nowo wybudowanym apartamentowcu na osiedlu leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

967 197 zł54,49 m² 17 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 485 m² 66,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w urokliwej miejscowości Kłodne, gmina Limanowa, powiat limanowski, województwo małopolskie. Kłodne jest to wieś położona pomiędzy Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 524 zł80,92 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ani podatku pcc W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapraszamy do kontaktu - pełna oferta inwestycji dostępna W biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

169 900 zł1 071 m² 158,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam na prezentacje działki budowlanej w Gryfinie. Działka o powierzchni 1071m2, o kształcie trójkąta. Media znajdują się przy działce. Istnieje możliwość wykorzystania projektu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł90 m² 9 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom o pow. 90 m2 otoczony naturą na pięknej działce o pow. 10 000 m 2 ze stawem oraz dostępem do rzeki Zwolenka w spokojnej i cichej okolicy Baryczy Starej, gm. Zwoleń pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

1 200 000 zł207 m² 5 797,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow. użytkowej 207 m2 usytuowany na w pełni zagospodarowanej działce pow. 799 m2. Dom z 2000 roku zbudowany z cegły ceramicznej z dachem wielospadowym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij