dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

289 000 zł48,60 m² 6 152,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 48,6 mkw położony w Śremie przy ul. Ks. Piotra Wawrzyniaka 9/4. W skład mieszkania usytuowanego na 1 piętrze wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł140,22 m² 927,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:847 m²

Dom z częścią usługową i możliwością adaptacji piętra idealny pod działalność lub zamieszkanie. Na sprzedaż budynek o powierzchni 140,22 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł89,26 m² 7 058,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości imperium oferuje na sprzedaż apartament położony w ścisłym centrum Nowego Sącza o powierzchni całkowitej 77 m2. Lokal dwustronny, położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 000 zł192 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Proponujemy zakup klasycznego domu jednorodzinnego położonego w malowniczym zakątku gminy Sulejów - Barkowicach - nad Zalewem Sulejowskim. Budynek o powierzchni użytkowej 151 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 179 m² 636,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam działkę przy ulicy Słonecznej z wydanymi Warunkami Zabudowy. - inwestycja obejmuje budowę dwulokalowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł658,59 m² 2 869,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:282 m²

NA sprzedaż kamienica W chodzieży Nieruchomość z potencjałem! Doskonała inwestycja! Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny z częścią handlowo - usługową. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 019 m² 132,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1019 m2, położona w miejscowości Salinko, gmina Gniewino. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Calineczki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

499 000 zł1 148 m² 434,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokojna działka budowlana przy ul. Calineczki w Olsztynie, na Osiedlu Bajkowym (jaroty), to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę obrzeży miasta z wygodą codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cegłów,mazowieckie

285 000 zł1 903 m² 149,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka nr 819/2 o powierzchni 1903 m2 położona przy ulicy Partyzantów w Cegłowie (powiat miński). Teren nieruchomości jest objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł989 m² 293,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Bramki. Kompleks 7 działek o powierzchni od 989 m2- 1301 m2 Media w drodze (woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód) Teren objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł28 000 m² 3,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** działka rolno - leśna W paszkowszczyźnie (gm. Orla) *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ziemi rolno-leśnej położonej w ob. geodezyjnym Paszkowszczyzna (gm. Orla). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 204 774 zł66,76 m² 18 046,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,30 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym (4) piętrze w pięciokondygnacyjnym bloku, położonym na białostockim osiedlu Zielone Wzgórza, przy ul. Lawendowej 56.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł728 m² 343,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agent prowadzący: marcin hus po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Brzeszcze - działka budowlana / inwestycyjna położona przy ulicy Ofiar Oświęcimia Działka budowlana nr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł38 m² 27 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament nad morzem Tu cisza, komfort i morze spotykają się w jednym miejscu. Poranna kawa na balkonie, kiedy w tle słychać szum fal, a powietrze pachnie jodem to idealne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł1 011 m² 224,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Ogłoszenie sprzedaży 4 działkek nad morzem w miejscowości Słajszewo, powiat Wejherowski gmina Choczewo. Do sprzedania działki o powierzchni 1011 do 1057 m2 w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł7 711 m² 149,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Położona w pobliżu zjazdu z Al. Wojska Polskiego droga krajowa (dk-1) i ul. Bugajskiej ( dr.76 ) przy nowoprojektowanym węźle. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł56,54 m² 15 829,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,54 m , położone w prestiżowej inwestycji Pierwsza Dzielnica przy ul. Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,80 m² 11 408,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Zapraszamy do zapoznania z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania z dużym ogrodem i garażem w Gdańsku przy ul. Wyczółkowskiego. Najważniejsze atuty: doskonała Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł46,10 m² 6 702,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w Bolesławcu. Mieszkanie z komfortowym rozkładem znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

795 870 zł8 843 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bieganów gmina Jaktorów! Do sprzedania działka objęta mpzp składająca się z 2 działek o powierzchni 4722m2 i 4121m2. Teren oznaczony symbolem R na którym dopuszcza się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 269 zł38,57 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,57m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Niemczu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 504 m² 77,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Częstochowie, dzielnica Lisiniec, przy ul. Cyrkowej, o powierzchni ok. 4504 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Minoga

Minoga,małopolskie

1 100 000 zł115 m² 9 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

B11 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży dom 5-pokoi 115 m2 m2 w zielonej okolicy. Plus duża działka 652 m2. Idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł146 m² 11 575,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Jachranka Gmina Serock powierzchnia całkowita 184 m Działka 2000 m Automatyczne nawadnianie ogrodu Własne ujęcie wody oraz miejskie Szukasz domu dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł48 m² 18 729,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Agencja nieruchomości lamato ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, komfortowe, funkcjonalne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w doskonale skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł22,73 m² 13 110,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 22,73 m , usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście przy ul. Kilińskiego. Idealne dla singla lub pary, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 339 m² 363,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 2339 M 2 przy stacji pkp Z możliwością podziału Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2339 m , położona w miejscowości Celestynów, przy.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł8 056 m² 41,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną (klasa riiib, połączona z klasą riva, częściowo zalesiona, około 10 drzew), o całkowitej powierzchni 0,8056 ha, usytuowaną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł76,30 m² 4 325,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w Legnicy przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie o powierzchni 76,3 m2 usytuowane jest na drugim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka o powierzchni 1000 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę, zlokalizowana w spokojnej i malowniczej miejscowości Barchów, gm. Łochów w woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł31 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego, na Pojezierzu Drawskim. Jedyna działka w tak dobrej cenie z własną linią brzegową nad Jeziorem Drawsko. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł76,30 m² 12 057,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Kościuszki, kołobrzeg Wyjątkowo rzadko spotykana nieruchomość w sercu nadmorskiej, uzdrowiskowej części Kołobrzegu. Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł9 451 m² 69,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

9451m2 z mpzp Siennica, woj. maz., pod inwestycję - Dom, Bliźniak! Oferuję na sprzedaż działkę narożną o powierzchni 9451m2 w Siennicy (gm. Siennica, mazowieckie). Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 743 zł40,37 m² 18 225 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jednopokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł37,50 m² 16 773,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 37,50 m2, na którą składa się: - zamykany salon z aneksem kuchennym ok. 21 m2, - sypialnia ok. 11 m2, - łazienka ok. 3 m2, - przedpokój ok. 2,5 m2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 893 zł70,32 m² 12 071,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Czteropokojowe /trzypokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 70,32 m2 z ogródkiem o pow. 30 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

12 800 000 zł811 m² 15 782,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:własny parking

Budynek w pełni dostosowany do działalności medycznej, funkcjonujący jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej w pobliżu Galerii Mokotów. Budynek spełnia wszelkie niezbędne wymagania.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 788 m² 19,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 2788 mkw położona w miejscowości Zakrzówek Wieś. Dojazd do działki droga gruntową. Szerokość działki 16 metry a długość 174 metra. Klasy.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł3 157 m² 249,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Książenice piękna działka budowlano-rolna - na sprzedaż. Działka o powierzchni 3157 m2 i wymiarach : 40x119x30x92. Położona blisko lasu. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 300 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż działkę we wsi Dryga. Lokalizacja: ul. Dryga, suchowola Szczegóły nieruchomości: działka o powierzchni 1300,00m2. Dodatkowe.