dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

Rynek pierwotny

880 000 zł81 m² 10 864 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu świetna lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 560 m² 101,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trafia działka leśna o powierzchni 2560m2 Wymiary działki to około 16,5m szerokości na 140m długości. Dojazd do działki drogą leśną Las sosnowy, około 70-cio letni (wg. Banku.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł51,50 m² 5 728,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Puławach przy ul. Polnej. Nieruchomość usytuowana jest na dziewiątym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł59 m² 6 271,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Suwalskiej 30b na parterze. Powierzchnia 59,2m2 o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł41 m² 5 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania w Jankowie Pierwszym. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc, zabudowanego balkonu. Wyremontowane w stanie dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł300 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rod w Kuźni Raciborskiej Działka rod w spokojnej i malowniczej lokalizacji w Kuźni Raciborskiej do sprzedaży. Obiekt w pełni przygotowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 999 zł120,24 m² 10 603,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł15 560 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Twój Dom oferujemy działkę produkcyjno-usługową o powierzchni 15 560m2, przy drodze dk94 Kraków- katowice. Zgodnie z mpzp: ok 12 038m2 - Produkcyjno Usługowa ok 2460m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł79,51 m² 15 708,72 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament, widokowy taras, 2 miejsca postojowe, komórka, 200 m od Lasku Marcelińskiego Zdjęcia realne! Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży unikatowego 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

323 700 zł1 079 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (numer 30/30) o powierzchni 1079 m , położona w malowniczej miejscowości Trzebania, w otulinie lasu Karczmy Borowej. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji - zaproponuj własną! Do sprzedanie mieszkanie gotowe do zamieszkanie, w pełni umeblowanie i wyposażone, w wysokim standardzie. Położone na cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,5 m , gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów. Mieszkanie położone jest w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł123 m² 6 991,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienny komfort łączy się ze spokojem, a jednocześnie chcesz mieć wszystko, co potrzebne do życia, na wyciągnięcie ręki - ten dom spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

189 100 zł1 891 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w przepięknej skawicy w Beskidzie Żywieckim. Jest to wieś górska położona w województwie małopolskim, w powiecie suskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł136,30 m² 2 927,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal handlowo usługowy siemianowice śląskie ul. Stawowa nowa cena 399 000 zł! Na sprzedaż prosperujący od wielu lat lokal handlowo usługowy zlokalizowany w samym sercu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł232,14 m² 4 092,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam Państwu doskonałą okazję do zakupu zadbanego domu z uroczym ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, położonego w malowniczej małej miejscowości Chybie. Przestronny dom oraz.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł74 m² 8 905,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

*tylko U nas* Poszukujesz przestronnego mieszkania w komfortowej dla życia lokalizacji? Sprawdź naszą najnowszą ofertę! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł652 m² 161,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do szybkiej sprzedaży: - kameralną - niedrogą - objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobrzeń Wielki - położoną w cichej części miejscowości działkę.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 711 m² 99,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

= kontakt magdalena cecotka   = działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinna, lub usług turystyki, lub zabudowy zagrodowej W chocieszowie, powiat kłodzki, gmina szczytna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł88,50 m² 6 757,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Brak podatku pcc i prowizji, faktura vat, rękojmia 5 lat. Możliwość wykończenia domu pod klucz! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł300 m² 4 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:631 m²

Jeżeli zawsze chcieliście zamieszkać blisko przyrody a jednocześnie mieć szybki i łatwy dostęp do składowych infrastruktury miejskiej to ta oferta jest właśnie dla Was. Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 765 925 zł73 m² 24 190,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 438 zł55,54 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc I prowizji W ofercie biura mieszkania O innych układach I metrażach W tej inwestycji Zadzwoń i poznaj pełną ofertę! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł751 m² 259,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy przepiękną działkę na osiedlu 7 działek w Targanicach. Przy pętli gdzie przebiega Tour de Pologne. 1.5 km od Hotelu Kocierz. Absolutny wzrost wartości rok do roku. Działka numer 1600/2

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51,58 m² 14 327,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie usytuowane na parterze w szeregowcu, na przyjemnym oraz zadbanym osiedlu w Legionowie. Stan formalno-prawny: pełna własność. Lokal mieszkalny znajduje się w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedania przepięknie położone 2 działki budowlane o powierzchni ok 25 a każda, w miejscowości Zabierzów. Działki rezydencyjne z aktualnymi pozwoleniami na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł22 m² 21 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Litewskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 265 zł67,45 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł121 m² 7 024,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w Lulkowie Dom został zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 299 m² 76,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1299 m2 w gm. Szczurowa Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1299 m2, położonej w miejscowości Rudy-Rysie, w gminie Szczurowa, na terenie powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 700 zł47,88 m² 10 165 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla! zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 688 175 zł137,25 m² 12 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednia, bez prowizji i podatku pcc, faktura vat. Zapraszam do zobaczenia lokalu usługowo/handlowego w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego. Zlokalizowany jest na osiedlu Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:586 m²

MB Nieruchomości oferuje duży dom wolnostojący w całości podpiwniczony o powierzchni całkowitej 350 m2 użytkowe j 230 m2 położonej na ogrodzonej i zagospodarowanej działc.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł68,78 m² 24 716,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy, trzypokojowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji nad polskim morzem - Jurata, przy ul. Ratibora 73. To.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 000 m² 79,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę budowlaną mieszkaniowo/usługową przy ul. Sempołowskiej w Opatowie. Działka budowlana o powierzchni 2000 m położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 364 zł41,96 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie 2 pokoje | Loggia | Sonata Park | Słupsk, ul. Rybacka Szukasz komfortowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji, w spokojnej części Słupska? Ta oferta spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł106,17 m² 7 864,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Jeśli szukasz - mieszkania dla swojej rodziny lub - mieszkania, gdzie możesz wydzielić część prywatną i część pod wynajem lub - dwa mieszkania pod wynajem, zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł88,34 m² 6 780,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:44 m²

Obsługa codziennie do godz. 22:00! Także w niedziele i święta! Dom od dewelopera bez prowizji, bez pcc, bez stresu! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu.