dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

2 400 000 zł97 m² 24 742,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Apartament znajduje się w historycznej kamienicy z 1928 roku, zaprojektowanej przez znanego architekta Zdzisława Mączeńskiego, wybudowanej specjalnie dla pracowników Banku Polskiego. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł167,60 m² 13 723,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Atuty: - mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez kw - możliwość zakupu przez klientów spoza Unii Europejskiej - mieszkanie w kameralnym, czterolokalowym budynku - funkcjonująca wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł147 m² 7 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Zygmuntów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

3 990 000 zł650 m² 6 138,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja Marzeń w Centrum Rewala: zyskowny Pensjonat nad Morzem. Jeśli marzysz o dochodowej inwestycji w sercu jednego z najpopularniejszych kurortów nad polskim Bałtykiem, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 560 zł39,30 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Popularnej 35. 2 pokoje z dużym ogródkiem 41 m | Popularna 35 | 0% prowizji Nowe 2-pokojowe mieszkanie 39,30 m z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł37,10 m² 9 676,55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Horizon Mieszkanie, które daje możliwości Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego, 9-kondygnacyjnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 683 000 zł113,20 m² 14 867,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:141 m²

Tylko U nas! Dom blisko zieleni i komunikacji miejskiej! okolica: nieruchomość położona jest w centrum Wielkiego Kacka, w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł159 m² 10 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Oferta sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący W osowcu Na sprzedaż wyjątkowy, nowo wybudowany dom wolnostojący z 2025 roku, położony w spokojnej, zielonej okolicy Osowca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł3 050 m² 134,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową o powierzchni około 3050 m2 (z możliwością dokupienia większej powierzchni) położona w miejscowości Radwanowice (gmina,.

Szczegóły ogłoszenia

149 990 zł4 752 m² 31,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w miejscowości Strzeżewko, gmina Kamień Pomorski, w odległości 4 kilometrów od plaży w Łukęcinie. Prezentację nieruchomości umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

224 900 zł46,28 m² 4 859,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy Jaworzyny Śląskiej! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

213 400 zł1 067 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Łysomice Działka o powierzchni 1067 m2 posiada wymiary szerokość ok. 27 m; długość ok. 40 m Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł12 000 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną 12 000 m Nowe Rowiska, okolice Skierniewic Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 12 000 m (1,2 ha) położona w miejscowości Nowe Rowiska, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 380 zł28,20 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w apartamentowcu świeżo oddanym do użytkowania - ul. Kościuszki. Salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Stan deweloperski - wylewki, rozprowadzone instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 024 m² 190,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1024 m2 zlokalizowana w gminie Klembów. W planie miejscowym działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi. Maksymalna wysokość budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

6 850 000 zł408 m² 16 789,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej rezydencji z duszą i legendą, wpisana w historię polskiej kultury i architektury. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych willi Konstancina - nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł7 900 m² 188,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,79 ha w malowniczej miejscowości - Włosań, gm. Mogilany, 20 min samochodem od centrum miasta Kraków. Kontakt: konrad Trzop 575 279.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje | 50 m | 2 balkony | winda | zawady Możliwość kupna miejsca w hali garażowej. Nowe mieszkanie, które daje dokładnie to, czego dziś szukają kupujący: światło,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł110 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Oferta bez prowizji! Zapraszam do zakupu 4 pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok. 110 m2, położonego na działce o pow. 705 m2, w miejscowości Cząstków,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51,50 m² 5 029,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w ścisłym centrum Gniezna. Mieszkanie znajduje się przy ul.Mieszka I, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gnieźnie. To idealny wybór: 1/ dla.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł3 382 m² 212,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przepiękne sielankowe miejsce, dla ludzi ceniących sobie cisze i spokój oraz czas spędzony na łonie natury. W otoczeniu zjawiskowy krajobraz sprzyjający spacerom i sportowej rekreacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 296 zł51,84 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się przy ul. Staroniwskiej - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 900 zł72 m² 15 012,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz rodzinnego mieszkania, w którym logistyka sama się układa? To wejdźmy w to razem. Nowe / rok budowy 2024 / stan deweloperski na 1. piętrze z widokiem. 4 pokoje, 72 m , dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł204 m² 5 392,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (lewa część), o powierzchni 204 m, usytuowany w cichej i zielonej okolicy miejscowości Zapole, w Gminie Grodzisk Mazowiecki.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 200 m² 129,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki pod nowy piękny dom, położonej w miejscowości Sokołów Górny w gminie Sobków.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł45,20 m² 3 761,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na obrzeżach Świdnicy. Lokalizacja: mieszkanie w bliskich okolicach Świdnicy; doskonały dojazd do Świdnicy, wrocławia. Bardzo dobra komunikacja miejska - dobra lokalizacja nawet dla.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł25,40 m² 8 464,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Kawalerka 25,4 m -centrum.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Są miejsca, do których nie przyjeżdża się tylko na chwilę. Są takie, do których chce się wracać. Ten dom w Zawoi to właśnie taka przestrzeń u podnóża Babiej Góry, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł69,31 m² 14 283,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 69 m z dwoma ogródkami Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,31 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 129 000 zł115,49 m² 9 775,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Promocyjna cena trwa! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115,49m , zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł6 000 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z własnym lasem i strumieniem 4 km od Słupska Nieruchomość dla osób szukających codziennego kontaktu z naturą. Poranna kawa lub wypoczynek po pracy przy dźwiękach.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł10 643 m² 230,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa położona jest w województwie małopolskim, powiecie Miasto-Tarnów, mieście Tarnów, obrębie nr 274 u zbiegu ulic Ogrodowej i Sportowej, w południowo.

Szczegóły ogłoszenia

577 850 zł1 651 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej z bezpośrednim wejściem do lasu. Wjazd na działkę od strony południowej lub zachodniej ogród od.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39 m² 9 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie (39m2), po remoncie, w odrestaurowanej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta. Kamienica posiada monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

87 295 zł1 343 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa na prezentacje 2 działek budowlanych zlokalizowanych w Boleminie niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Cena za działki to 65 zł/ m2 za jedną działkę. Teren: płaski Działki.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w Mysłowicach - Brzęczkowicach, przy ul. Hlonda poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

7 290 000 zł165 592 m² 44,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonych w Libiążu przy ul. Paprociej o łącznej powierzchni 165592 m2, w skład których wchodzą: prawo użytkowania wieczystego działek numer: 1214/16,.

Szczegóły ogłoszenia

94 900 zł568 m² 167,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł51,16 m² 6 254,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , znajdujące się na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, idealnych do aranżacji według własnych potrzeb. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł64,10 m² 7 706,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż - atrakcyjnie położone 3 -pokojowe 64 m2 mieszkanie w bloku z cegły na czwartym piętrze. O mieszkaniu: - dwustronne i rozkładowe - salon z wyjściem na zadaszony.