dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

470 000 zł60 m² 7 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gajowa , 60 m2 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku, przy ulicy Gajowej. Przestrzeń mieszkalna stanowią: - 2 sypialnie - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 335 458 zł120,12 m² 27 767,72 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Unikatowa Inwestycja, wysoki Standard, deweloper z 30 Letnim Doświadczeniem! Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: - nowoczesny design i architektura.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł20 843 m² 64,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w miejscowości Jeżewo Stare, gmina Tykocin. Lokalizacja: działka znajduje się tuż obok trasy S8 na odcinku Warszawa - Białystok, co zapewnia doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł5 500 m² 181,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w gm. Tykocin Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5507 m2 , położona bezpośrednio przy trasie ekspresowej S8, w miejscowości Rzędziany,.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 023 m² 170,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowe unieszewo to nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych położonych we wsi unieszewo gm. Gietrzwałd w bardzo Atrakcyjnym Miejscu. Działka o nr 259/54 o powierzchni 1023 m2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana z pięknym widokiem na góry! Działka budowlana o powierzchni 1500 m2; pomieści 'każdy' projekt domku. Dojazd drogą utwardzoną, media prąd ok 40m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł479,43 m² 3 126,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Działka powierzchni 1266 m2 zabudowana jest nowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł4 785 m² 449,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dokładną lokalizację podajemy po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia nieruchomości. Rajszew, gm. Jabłonna Media Prąd, woda i gaz - przy granicy działki Wymiary 32,5m x 151m x 31m.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł160 m² 5 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny - gotowy do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 119 m (powierzchnia netto ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł496 m² 2 923,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam do sprzedaży wyjątkową rezydencję wraz z dwoma tarasami, z których rozchodzi się widok na spokojną okolicę, położoną na wrocławskich złotnikach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł406,20 m² 4 923,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Inwestycja z Potencjałem w Dobromierzu Odrestaurowana Kamienica z Lokalami Mieszkalnymi i Użytkowymi! Szukasz pewnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 121 604 zł128,92 m² 8 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na sprzedaż w tej lokalizacji to przestrzeń, która pracuje na Twój sukces. Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojego biznesu? Ten lokal biurowy o powierzchni 128,92 m w.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł55,20 m² 3 894,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia. Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Powstańców w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się na parterze w dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nietypowy dom, wymaga nietypowego opisu. Przeczytaj go do końca, by zrozumieć tą odmienność i wyjątkowość. Nieruchomość Przede wszystkim, trzeba zrozumieć co wchodzi w skład tej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,40 m² 8 540,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania w fantastycznej lokalizacji z dogodnym parkingiem. Mieszkanie w bloku dwupiętrowym położone jest na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego, piętrowego domu położonego w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Tucznawa - spokojnej, zielonej części osiedla domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł43 478 m² 5,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ługi ujskie gmina Ujście Działka gruntu rolnego o powierzchni 4,3478 ha składająca się z użytków rolnych takich jak - rola kl. V o powierzchni 0,9035 ha - pastwiska kl. IV.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł49,30 m² 9 026,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy urokliwe, kameralne mieszkanie po generalnym remoncie, które znajduje się na drugim piętrze bloku z balkonem idealne miejsce do codziennego relaksu i wygody. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 591 m² 69,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca do zamieszkania w okolicach Bochni, brzeska, i najlepiej jeszcze blisko Puszczy Niepołomickiej tylko jeszcze nie zdecydowałeś / zdecydowałaś, czy najlepszą opcją dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł1 600 m² 743,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wawer - Aleksandrów k/falenicy - do sprzedania narożna działka około 44x36 Media-prąd, woda i gaz w ulicy - dojazd drogą asfaltową. Prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł122,32 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Przedstawiamy Państwu inwestycję jaka jest unikalna nieruchomość - prawdziwy dom marzeń w stylu amerykańskim, usytuowany w malowniczej, górskiej okolicy, która zachwyca naturą.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł6 400 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

? grunty orne, uchwalone Studium uwarunkowań kierunków zagospodarowania przestrzennego. Media - przyłącza wody, prądu na działce, brak gazu i kanalizacji, telekomunikacja w drodze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł307 m² 6 188,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Dom wolnostojący 307 m | działka 1520 m | Józefina | S8 Trzy-poziomowy dom jednorodzinny o powierzchni 307 m , na działce 1520 m , Józefina (gm. Żabia Wola). Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł7 000 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:45 000 m²

Oferujemy na sprzedaż magazyn wysokiego składowania wymagający kapitalnego remontu, położony na działce o powierzchni około 4,5 ha, przy ul. Powstańców Styczniowych 11a w Chrzanowie. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 505 m² 498 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ul. Duchnowska - jedna z najładniejszych ulic w Wiązownie, chodniki, latarnie, zabudowa rezydencjonalna, wszystkie media i dużo zieleni. To właśnie tu mamy na sprzedaż piękną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł41 m² 5 829 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1944

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podgórze przy ulicy Reymonta. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,47 m2 znajduje się na wysokim parterze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł4 274 m² 350,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentowana nieruchomość znajduje się w północnej części Łomianek. Działka położona jest w bliskim sąsiedztwie Wisły na nowo podzielonym terenie, wokół niezagospodarowanych jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

2 293 200 zł327,60 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali użytkowych w nowo powstającym budynku przy ul. Sanockiej w Przemyślu. Budynek zlokalizowany jest w atrakcyjnej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 401 m² 171,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: teren: płaski - idealne miejsce na dom z tarasem lub ogród w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 099 m² 161,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta specjalna- cena za 1 m2- 162 zł Atrakcyjna działka budowlana w centrum Brennej z ładnym widokiem. Na nieruchomości został zaprojektowany dom jednorodzinny z garażem /do wglądu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lipków,mazowieckie

1 300 000 zł2 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana działka położona jest na pograniczu Izabelina B i Lipkowa, na skraju Puszczy Kampinoskiej. Nieruchomość o powierzchni 2000 m2 jest w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł99,93 m² 6 494,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecamy na sprzedaż dom jednorodzinny dwu-lokalowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 99,93m2 powierzchnia działki: 250m2 lokalizacja - Os."Słoneczna Polana" przy ul. Potokowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł3 760 m² 372,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca pod dochodowy biznes lub budowę hali? Ta działka spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Kijewie w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania Ogrody, przy ul. Dąbrowskiego. Klasyczny i wygodny układ: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 300 m² 92,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Bogumiłów , w gminie Sieradz. Działki położone są w cichej i malowniczej okolicy, zapewniając komfortową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 3-pokojowe mieszkanie | 56 m | Osiedle Podgórze Banotówka Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł67,27 m² 9 662,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:114 m²

Zielona Góra, nowy Kisielin, powierzchnia 67,29 m2, dom w zabudowie bliźniaczej,cena 650 000 zł, sprzedam. Poszukujesz spokojnego i komfortowego miejsca. Od marzeń do własnego domu z nami.