dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 281 ogłoszeń

98 000 zł2 404 m² 40,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Działka o pow. 2404 m2 w cichej i spokojnej miejscowości. Zamch, gm. Obsza Położenie i okolica: nieruchomość znajduje się w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł23,45 m² 21 279,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Idealne pod najem krótko jak i długo terminowy! atuty nieruchomości: - gotowe do zamieszkania - piwnica, - bliskość morza, - na pograniczu Gdańska i Sopotu, - bliskość sklepów, przychodni,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,96 m² 7 505 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, w pełni umeblowane, nowoczesne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania od zaraz - bez dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

539 190 zł1 997 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 1997 m2, w miejscowości miejscowości Żelechów w Leśnej Otulinie. Obok nowa zabudowa jednorodzinna. Żelechów znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji pod Żabią Wolą. Droga S8.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem Os. Zielone, tarnów II piętro, blok z cegły po termoizolacji Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 080 zł58,90 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w IV etapie inwestycji deweloperskiej na malowniczym ,osiedlu Parkowym' w Aleksandrowie Kujawskim. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł800 m² 1 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 800 m w miejscowości Granica idealna pod dom jednorodzinny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 800 m położona w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł102,52 m² 7 998,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:764 m²

Do sprzedania dom z dużym ogrodem, nadolice Małe, gm. Czernica, 4 km od granic Wrocławia. Rynek pierwotny i podatku pcc! oddane do użytku Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł188,27 m² 4 243,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Divo nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronny, czterokondygnacyjny dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku, po modernizacji wnętrz, położony w spokojnej części Chrzanowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł124 m² 8 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł218,70 m² 6 812,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 435 m²

Dom położony przy spokojnej ulicy, naprzeciw ściany lasu. Zieleń towarzyszy już od momentu wjazdu na posesję. Jezioro Żabie Oczko oddalone jest o około 5 minut spacerem bez konieczności dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 200 m² 113,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tel.   . Posiadamy do sprzedaży atrakcyjną działkę rekreacyjną o pow. 2200 m , teren działki porośnięty samosiejką sosnową. Działka bardzo atrakcyjnie położona,.

Szczegóły ogłoszenia

85 750 zł2 450 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

3 wyjątkowe działki budowlane - Suryty, gm. Lidzbark Warmiński | 600 m do jeziora Blanki Bezpośrednie sąsiedztwo lasów państwowych gwarantuje ciszę, prywatność i brak uciążliwych.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 322 m² 1 512,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, położonej w Kamiennej Górze, kilka minut od wjazdu na drogę ekspresową S3.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 001 m² 93,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka rolna z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Lokalizacja: kątna (gm. Długołęka) ul. Lawendowa spokojna miejscowość położona w otoczeniu natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 849 000 zł300 m² 9 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Dom | 300m2 | działka 1239m2 | Bielawa - Konstancin - Jeziorna | sprzedaż | 2 849 000 pln Przedmiotem sprzedaży jest gotowy dom w stanie deweloperskim. Dom położony jest na mini osiedlu nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 179 000 zł175 m² 6 508,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:803 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom parterowy! Lokalizacja zapewnia spokój, otoczenie zieleni i jednocześnie dogodny dojazd do Brzegu. Dom o powierzchni użytkowej 138 m został.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 500 m² 199,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

1500 m | przy Parku Pałacowym | mpzp - zabudowa bliźniacza Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w malowniczej części Radziejowice, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowy 2-pokojowy apartament z dużym balkonem - 200m od nadmorskiej plaży w Pobierowie Jeżeli szukasz nadmorskiego apartamentu w świetnej lokalizacji, w otoczeniu lasu, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł6 100 m² 118,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 6100m2 położoną w Kocku. Droga dojazdowa do działki - asfaltowa Odległość od innych miast: lubartów - 25,4km Lublin - 52.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł80,36 m² 6 533,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez prowizji 0% dla biura nieruchomości apartament Z widokiem na beskid I jezioro goczałkowickie wisła wielka (gm. Pszczyna) ul. Mleczna Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł58,90 m² 6 434,63 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, al. Korfantego (superjendostka). Znajduje się na 6 piętrze w piętnastopiętrowego budynku. Składa się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy kształtną działkę o pow. 1000m2, położoną w pięknym miejscu. Otoczenie stanowią inne podobnej wielkości działki rolne na których postawione są domki letniskowe oraz lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł153,48 m² 4 300,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Nowoczesny dom typu stodoła w stanie deweloperskim działka 860 m Lokalizacja: m. Szczepanowice, gmina Słomniki. Powierzchnia działki: 860 m Projekt: dom w trzcinnikach 4 archon Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł36,32 m² 25 605,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje | 36,32 m | 6. piętro | Stocznia / Popiełuszki 2 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,32 m , położone na 6. piętrze przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 000 zł30,22 m² 18 464 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł14 m² 4 928,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy do sprzedaży pawilon gastronomiczny ze wszystkimi odbiorami sanepidu w bardzo dobrym stanie technicznym. Obecnie pawilon jest dostosowany do sprzedaży pieczywa. Powierzchnia około 14metrów.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł32,43 m² 12 858,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie w stanie developerskim, znajdujące się na pierwszym piętrze kameralnego bloku zaledwie 14 mieszkań. Mieszkanie daje możliwość indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł56 m² 11 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m , położonego na podwyższonym parterze zadbanej, w pełni zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

378 810 zł3 294 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wetlina, gmina Cisna na sprzedaż działka rolna z pięknym widokiem na pasmo gór. Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o pow. 32,94 ar położona w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zabierzewo

Zabierzewo,zachodniopomorskie

180 000 zł3 005 m² 59,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o pow. 3005 m2 położonej około 300 m od Jeziora Przybiernowskiego w miejscowości Zabierzewo. Dojazd do działki bezpośredni drogą.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł4 297 m² 82,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w gminie Radziejowice, z aktualnym pozwoleniem na budowę. Opis: nieruchomość gruntowa o powierzchni 4297 mkw, położona tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł111,48 m² 4 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Inwestycja to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł477 m² 2 094,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:318 m²

Budynek w zabudowie biurowo-usługowej o łącznej pow. 477m2 zlokalizowany przy ul. Miodowej w Gnieźnie w dynamicznie rozwijającej się części miasta, w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 175 m² 71,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości działka posiadające wydane warunki zabudowy idealnie nadają się pod budowę domu jednorodzinnego oraz inwestycję. Jest to teren o lekkim spadku.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie W pepper house Atuty nieruchomości: - spokojna część Moreny - widok na morze - piwnica - 3 ustawne osobne pokoje - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł101 m² 5 930,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o pow. 101 m2 położony na poziomie parteru w II kondygnacyjnym budynku mieszkalnym zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim Śródmieście. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

Przedstawiam Państwu dom przeznaczony do remontu lub do rozbudowy, zlokalizowany na Pradze Południe w rejonie Olszynki Grochowskiej. dom typu bliźniak wybudowany na działce o powierzchni 389m2.

Szczegóły ogłoszenia

102 800 zł2 570 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż 2 ładnie położone działki o pow. ok. 26 arów każda, położone przy lesie w Nowych Dzieduszycach gm. Witnica. Okolica to mała zwarta zabudowa domów jednorodzinnych oraz lasy.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł120,73 m² 6 792,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratowych. położone na I piętrze w kamienicy w Centrum. Klatka schodowa czysta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł66,94 m² 10 442,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.