dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Po remoncie, podobnie jak klatki schodowe i elewacja. Usytuowane jest na 7 piętrze dziesięciopiętrowego budynku z nowoczesną windą. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Śliwice

Śliwice,kujawsko-pomorskie

480 000 zł116 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom - półbliźniak w Śliwicach, serce Borów Tucholskich. Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Szymanów,dolnośląskie

1 299 000 zł191,15 m² 6 795,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom wolnostojący w miejscowości Siodłkowice, w bliskiej odległości do Dobromierza. Budynek z garażem, posadowiony na bardzo dobrze nasłonecznionej.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł3 400 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży dwie sąsiadujące działki ewidencyjne o numerach 10607 i 10608, łącznej powierzchni około 3400 m . Ich ustawny, prostokątny kształt o szerokości około 45.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł19 900 m² 5,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz-Laskowice,okolice Wrocławia, piekary, grunt, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul.Bożka7, W ofercie biura grunt rolny położony w miejscowości Piekary. Są to działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 338 zł55,38 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 990 m² 96,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości eko-dom prezentuje na sprzedaż działkę zlokalizowaną, w miejscowości Sadów przy ul. Podlesie (woj. śląskie, pow. lubliniecki, gmina Lubliniec). Działka "b" 49/3 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł191,23 m² 3 346,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 191,23 m , położony w spokojnej miejscowości Swarzynice, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 025 zł64,25 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 64,25 m2 w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie i przemyślanym rozkładzie mieszkań. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł720 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży dwie pięknie położone działki, każda o powierzchni ok. 720 m/2, znajdujące się w spokojnej i zielonej okolicy Matyldowa. Teren otoczony jest lasem, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł34 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie łączące ekonomię z komfortem w Jeleniej Górze na Zabobrzu to idealna propozycja dla tych, którzy cenią swój czas, a pieniądze wolą przeznaczyć na inne cele. Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł40 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy platformę parkingową na dwa miejsca w bloku przy ul. Nowy Świat. Centrum Białegostoku Idealna lokalizacja blisko, sklepów i restauracji. Dostęp do parkingu tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł14 140 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do nabycia duża działka położona w malowniczej podlaskiej wsi w gminie Narewka. Możliwość wybudowania własnego domu, na działce jest wodociąg, bezpośrednio przy działce prąd. Wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł54,57 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Mieszkanie z Ogrodem | Szybki Odbiór | 0% Prowizji! Marzysz o własnym skrawku zieleni i nowoczesnej, funkcjonalnej przestrzeni? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł64 m² 15 859,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe ul. Szaserów budynek / osiedle Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku. Nieruchomość Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 940 m² 231,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż dom znajdujący się na przy ulicy Kwiatowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 60 m2 bez garażu blaszanego, posadowiona na działce nr 13/32 i 13/21.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 252 m² 135,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jgjp-2407 Do sprzedania działka położona w Rudawskim Parku Krajobrazowym w Wojanowie Bobrowie. W planie zagospodarowania teren określony jako mn36, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52,60 m² 9 885,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość kupna przez cudzoziemca. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego bez nakładów finansowych. Budynek położony w Gdyni Obłuże w pobliżu zaplecze sklepów, szkoła, przedszkole ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł40 865 m² 80,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Buszkowy Górne. Buszkowy Górne to wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Kolbudy. Ze wzgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 592 zł55,84 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest balans.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł331 m² 4 682,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy z ogromnym potencjałem w znakomitej lokalizacji powierzchnia 331,19 m 2 , parter Biłgoraj, ul. Długa/sportowa Lokalizacja: - lokal handlowo-usługowy w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34 m² 16 147,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na Dąbiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28,70 m² 17 386,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Oferujemy Państwu kawalerkę typu studio z antresolą na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawie, w dzielnicy Praga Północ, przy ulicy Stalowej. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 190 m² 200,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1190 m , położonej w urokliwej miejscowości Henryszew , gmina Jaktorów, powiat Grodzisk Mazowiecki. To wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,60 m² 8 896,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwupokojowe do wejścia. W korzystnej lokalizacji, na czwartym piętrze. Powierzchnia mieszkalna 42,6 mkw. Idealne dla młodych lub pod inwestycje. Mieszkanie: - salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 880 m² 121,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam wyjątkową działkę 12 km od granicy Wrocławia w rejonie Miękini. Wspaniałe miejsce na postawienie domu, domku gościnnego i fotowoltaiki. Działkę można podzielić na 3 części, ta.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł43,82 m² 2 943,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Studio Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego, 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Opis oferty: oferowane mieszkanie dwupoziomowe, 3-pokojowe o powierzchni 43,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Włodowice

Włodowice,dolnośląskie

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

ogłoszenie grzecznościowe Osoba do kontaktu: dorota Dziura, telefon: sprzedam dom o powierzchni m.kw. położony we Włodowicach w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 754 500 zł7 975 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka w Konstantynowie Łódzkim przy ul, poprzecznej z dojazdem, droga utwardzona. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jedno i wielorodzinnych, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,38 m² 11 243,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Obniżka ceny - chwytaj okazję! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł94,60 m² 4 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie W kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu, w dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,6 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł42,36 m² 6 728,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjne mieszkanie w dobrej lokalizacji, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł96 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 96 m , położony w kameralnej części miejscowości Marynino, bezpośrednio przy ścianie lasu. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 484 zł40,66 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40,66 m2, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój termin realizacji III kw.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł62,79 m² 9 714,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament, którego szukasz. Jeśli marzysz o wnętrzu, które łączy nowoczesność, elegancję i funkcjonalność właśnie je znalazłaś/eś. Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł310 m² 4 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ever nieruchomości przedstawia nowoczesny dom z funkcją usługową! Budynek usługowo-mieszkalny wybudowany w 2017 roku, na działce o powierzchni 1500m2. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł191 m² 4 183,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Tylko teraz wiosenna niższa cena! nie przegap! Na sprzedaż elegancki dom w centrum Rybnika Lokalizacja: rybnik, ul. Jankowicka - spokojna i świetnie skomunikowana okolica W obrębie do 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Funkcjonalny i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej pod lasem położony bardzo pożądanej części Koszalina, osiedlu Bukowym. Spokojna okolica z bliskim dostępem do całej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł300 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest położony w Lubinie w pobliżu Międzyzdrojów dom z garażem i zagospodarowanym ogrodem. Nieruchomość idealna dla rodziny położona w malowniczo.