dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

539 000 zł170 m² 3 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom z dużą działką w dobrej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom, położony na dużej działce, gotowy do zakupu od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł500 m² 1 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedania dom w miejscowości Pleśna, pow. tarnowski Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 500 m , położony na działce o powierzchni 950 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 556 zł39 m² 11 680,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowe, umeblowane mieszkanie Powierzchnia: 39 m Liczba pokoi: 2 Poziom: 3 Rynek: pierwotny Rodzaj zabudowy: apartamentowiec Czynsz administracyjny: ok. 380 zł (w tym ogrzewanie, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł115 m² 11 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje funkcjonalnego, zadbanego domu w Wojcieszycach. Dom posadowiony jest na dużej działce 1500m w pełni zagospodarowanej, na której.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł76,71 m² 11 145,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Okazja! - takich mieszkań nie ma wiele! * 4 pokoje*wysoki standard* parter * 201 6 rok* winda* oferta tylko W naszym biurze! Mamy okazję zaprezentować Państwu komfortowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 689 m² 542,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka usługowa 3689 m2 Bydgoszcz, fordon-Wyszogród Opis: na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 3689 m2, zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępnych 6 działek budowlanych z kameralnego kompleksu 14 działek z dodatkowo wydzieloną drogą wewnętrzną. Powierzchnie działek: 715 m2 - 171 600 zł730 m2 - 175 200 zł734 m2.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 605 m² 68,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz dość zgiełku miasta, korków i hałasu? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, która dotyczy działki w m. Piskornia (pow. pułtuski, gm. Pokrzywnica). Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł158 m² 9 487,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2023 roku, oferując komfort, prywatność oraz przestrzeń idealną do życia dla rodziny! Nasza rekomendacja: jest to.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne mieszkanie w Gołonogu - idealna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym i bardzo wygodnym układzie pomieszczeń. Lokal składa się z dwóch pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,35 m² 11 521,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zastanawiasz się nad miejscem, które zaoferuje Ci przestrzeń domu w tętniącym życiem centrum miasta? A może szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu? Odkryj apartament M11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł59,55 m² 11 234,26 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 59,55 m2 położone w Poznaniu przy ulicy Wagrowskiej, na granicy Rataj i Starołęki (w pobliżu rondo Żegrze) Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 008 m² 348,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Duża działka w bardzo poszukiwanej lokalizacji. Spokojna, urokliwa okolica prawej strony.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł31 m² 25 774,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1887

Polecamy mieszkanie! 2 - Pokojowe 31 m2 - stare miasto - ul. Sarego. Nieruchomości, zlokalizowanej na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z 1887 roku składają się: 2 pokoi - salonu otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł37,80 m² 8 465,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż niewielkie, ale przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, z przeznaczeniem do częściowego remontu, o ładnym rozkładzie funkcjonalnym pomieszczeń. Mieszkanie jest czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł70 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

Przepięknie położony dom na dużej działce - widokowe tereny - cisza i spokój - z dala od zgiełku i hałasu! Prezentujemy do sprzedaży dom położony na dużej ponad 80 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

542 100 zł39 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doradca klienta Jacek Mamiński licencja pfrn nr   pokoje z widokiem na Sky Tower, blisko centrum. Do zamieszkania od zaraz. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w pobliżu linii.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł104 m² 9 605,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: oferujemy przestronne, 5-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 104 m usytuowane na ul. gen. Władysława Sikorskiego w Rzeszowie Dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł23 900 m² 92,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 2,39 ha Stanisławowo, gmina Pomiechówek Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2,39 ha, położoną w miejscowości Stanisławowo, w gminie Pomiechówek. To.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 494 m² 267,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Gronowo Górne ul. Agatowa Powierzchnia: 1494 m2 Działka budowlana w miejscowości Gronowo Górne przy ul. Agatowej w okolicy domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 820 zł44,10 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym budynku Tarnowski Kwiat Jabłoni, wchodzącym w skład inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł17 689 m² 169,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny na sprzedaż w Kamieniu Małym. Działka położona przy drodze wojewódzkiej pomiędzy Gorzowem Wielkopolskim a Kostrzynem nad Odrą. Możliwe przeznaczenie pod magazyny, stację.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł154 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferuję do kupienia dom w Książenicach. Dom gotowy do wejścia, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w urokliwej, zielonej miejscowości, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł47,62 m² 9 659,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: maciej Opuchlik tel.   Podstawowe informacje: oferuję do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 47,62 m, położony na parterze (w przyziemiu) kamienicy w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł220 m² 11 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Dom wolnostojący w Poznaniu - ul. Radosna 63 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 250 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 507 m przy ul. Radosnej 63.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł56,28 m² 17 751 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz idealnego miejsca na relaks nad morzem, wśród plaż i lasów? A może marzysz o nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym, która może zarabiać na siebie od razu po zakupie?.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł105,53 m² 6 491,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o powierzchni 105,53 m , usytuowany na pierwszym piętrze kamienicy. To idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,30 m² 6 998,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,30 m2, zlokalizowanego przy ulicy Poznańskiej w Ostrołęce. To, co bez wątpienia wyróżnia tę.

Szczegóły ogłoszenia

206 550 zł1 377 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w Grzędzicach: - 310/15 o powierzchni 1377 m2, - 310/17 o powierzchni 1907 m2, - 310/29 o powierzchni 1391 m2, grzędzice to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Foxhouse oferuje Państwu nieruchomość położoną we wsi Iwiny, w gminie Warta Bolesławiecka, na Pogórzu Kaczawskim w Sudetach. Jeśli szukasz niewielkiego domu, położonego z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł155 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Oferuję dom w zabudowie szeregowej, w przepięknej okolicy doliny rzeki Raduni. To wyjątkowe miejsce spotka się z Państwa uznaniem "od pierwszego wejrzenia". Dom posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł234,70 m² 4 473,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 921 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Świetna oferta - dwa domy, duża, zadbana działka i staw! Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę dwóch domów wolnostojących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 624 zł62,96 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Walerego Sławka w Krakowskiej dzielnicy Podgórze Duchackie. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł69,67 m² 6 961,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz większego mieszkania z funkcjonalnym rozkładem? Zależy Ci na trzech niezależnych pokojach i wydzielonej garderobie? Cenisz sobie przestrzeń i piękny widok z balkonu? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 800 m² 39,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Osowiec, w powiecie monieckim, w gminie Goniądz. Polecamy działkę o powierzchni 3800m2. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:718 m²

Tylko u nas w ofercie! Szukasz działki pod wymarzony dom? Bliskość natury oraz dostęp do cywilizacji ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł1 115 m² 43,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Cena promocyjna działka Z warunkami zabudowy blisko morza! Szukasz spokojnego miejsca pod budowę wymarzonego domu lub bezpiecznej lokaty kapitału? Na sprzedaż działka w miejscowości Gosław.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł57,60 m² 5 364,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowa oferta sprzedaży tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w bloku położonym przy ul. Żeromskiego w Golubiu-Dobrzyniu. Blok czteropiętrowy bez windy po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 430 zł35,43 m² 23 861,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mikroapartament idealny pod inwestycję Architektoniczny Unikat | Perspektywa na Odrę | Inwestycyjna Perła Wrocławia Zapraszamy na ulicę Księcia Witolda 48. W zrewitalizowanych murach zabytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Kamienica Z lokalami użytkowymi od frontu Oferujemy do sprzedaży kamienicę na dużej działce o pow. 3500mkw zlokalizowaną przy jednej z najważniejszych ulic w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł172 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:751 m²

Proponuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 172m2 usytuowany na działce 751 m2, w cichej spokojnej okolicy. Budynek w trakcie realizacji prac deweloperskich.