dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

169 000 zł6 641 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o miejscu, gdzie zamiast sąsiada za płotem zobaczysz sarny, a poranną kawę wypijesz w akompaniamencie śpiewu ptaków? Ta działka to nie tylko grunt to Twój prywatny kawałek.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 456 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 456 m , zlokalizowana w miejscowości Opatkowice w bezpośrednim sąsiedztwie Puław. Spokojna, zielona okolica i jednocześnie szybki.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł700 m² 157,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę w Andrychowie, w dzielnicy Górnica, o powierzchni 700 m . Działka jest uzbrojona, z dojazdem asfaltowym, położona w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł56,07 m² 13 286,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w rodzinnej i zielonej części Wrocławia! Opiekun oferty: jacek Mamiński nr lic. Pfrn: 30802 tel.   Otoczenie nieruchomości: spokojna okolica, nowoczesne osiedle. Monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł43 m² 6 441,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania bez konieczności remontu. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,1 m z piwnicą, położone w Świętochłowicach przy ul. Polnej. Otwarta strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł36,27 m² 37 220,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 36,27 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł39,59 m² 10 101,04 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj wysoko dosłownie i w przenośni. Na 9. piętrze wieżowca położonego na osiedlu Łódzki Manhattan, czeka na Ciebie eleganckie, wykończone ze smakiem mieszkanie z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł142,61 m² 6 030,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Dom 6 pokojowy w zabudowie bliźniaczej pod Wrocławiem z dużym ogrodem i garażem w bryle budynku. Klient Zakup możliwy dla obywateli z po za ue.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 034 m² 145,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 23 została już sprzedana dostępne są działki 20/21/22 Mamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1036m2 w Częstochowie przy ul. Meliorantów. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł524 m² 142,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł145 m² 12 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 086 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż posiadłość znajdującą się w powiecie tureckim, gminie Tuliszków we wsi Tarnowa. Obiekt składa się z domu mieszkalnego, stajni dla koni z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

1 386 426 zł43,97 m² 31 531,18 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Premium na 10. Piętrze Browary Warszawskie z Widokiem na Warsaw Spire Cena: 1 386 425,96 pln Lokalizacja: browary Warszawskie (wola/śródmieście) Piętro: 10 (z windą) Czynsz: ok. 660 pln.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 020 m² 293,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana w obrębie granic miasta Góra Kalwaria od strony północnej (od strony Piaseczna). Działka położona przy lokalnej/wewnętrznej uliczce odchodzącej od ulicy Leśnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł66,51 m² 7 367,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Zwoli Powierzchnia całkowita: 66,51 m (powierzchnia liczona po podłodze) Szczegóły oferty: liczba pokoi: 4 Powierzchnia działki: 302,02 m Cena: 490 000.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł812 m² 119,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 812 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lisów , gmina Morawica. Działka położona się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne na start dla singla, studenta lub pary, dobrze skomunikowane: autobus, a4, zakopianka, dojazd do Centrum tylko 20 min -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! promocyjna cena bez pcc bez prowizji! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia obejmuje między innymi: - ogrzewanie podłogowe w całym budynku, - rolety elektryczne - brama garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 456 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Prezentujemy działkę w miejscowości nadmorskiej Śmiechów o powierzchni 1456m2 działka rolna o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowa. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł332 m² 9 638,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 148 m²

Pensjonat pod Dębami, położony w odległości 600 m od plaży. W ofercie obiekt składający się z trzech wolnostojących budynków, oraz działki gruntu o powierzchni 1 140 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł67 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeżeli szukasz dużego komfortowego mieszkania w ścisłym centrum miasta mam propozycję idealną dla Ciebie. Z przyjemnością zaprezentuję Ci duże atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł29 721 m² 117,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas działka inwestycyjna na drodze bydgoszcz-nakło nad notecią na sprzedaż działka inwestycyjna O powierzchni 29721M2 na drodze bydgoszcz-nakło nad notecią na łączną powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł165,67 m² 3 802,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Przedstawiam Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 165,67m2. Inwestycja będzie znajdowała się w okolicach Jasionki i będzie składała się z czterech domów o pow 136,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł580 m² 6 706,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zlokalizowana ok. 10 km od Gdańska. Obiekt idealny do prowadzenia różnorodnych form działalności oraz wynajmu (ok. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE) Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna 530.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł109 m² 7 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Agencja Espero Nieruchomości z przyjemnością prezentuje elegancki i funkcjonalny dom jednorodzinny, usytuowany w samym sercu malowniczej Kłodnicy, w Kędzierzynie-Koźlu. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł131 m² 8 702,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł6 440 m² 371,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Odkryj wyjątkową okazję inwestycyjną i zamieszkaj w miejscu, które harmonijnie łączy piękno natury z komfortem nowoczesnego domu. Ta niezwykła nieruchomość usytuowana na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 200 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka pod dom jednorodzinny - 12 arów - Szczyglice Gmina Zabierzów Objęta planem 104mn Działka na wzgórzu, widokowa, lekkie nachylenie, wystawa południowa. szerokość: 22 m,.

Szczegóły ogłoszenia

254 250 zł1 695 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sokolniki Las działka budowlana, ogrodzona z bramą wjazdową i warunkami na przyłącze prądu, studnia. Ta piękna działka budowlana w Sokolnikach Las to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł3 010,24 m² 3 986,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 106 m²

Biurowiec jest w ciągłej eksploatacji, obecnie skomercjalizowany w ok. 70% Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku biurowego położonego w Katowicach - Koszutce. W sąsiedztwie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł45,60 m² 17 521,93 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż ciche, funkcjonalne, ustawne, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 45,60 m2. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jędrzejów,świętokrzyskie

755 000 zł270 m² 2 796,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:219 m²

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Oakestate z przyjemnością prezentuje Państwu piękny dom na sprzedaż usytuowany na ul. Karczewskiego na osiedlu Szansa.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł29 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania 1-pokojowe mieszkanie około 29 m +około 6,50m2 strych +około 2,90m2 piwnica ( pomieszczenia przynależą do.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł35 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży nowy piękny apartament wykończony pod klucz w świeżo odrestaurowanej pięknej kamienicy z 1900 roku, położonej przy spokojnej ulicy Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł90 m² 5 766,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości ul. Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży bezczynszowe ekskluzywne mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Czerwińskiego w Ostrowcu Św. W kamienicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł41 m² 1 707,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany w Tarnowie, w dzielnicy Mościce. Garaż o powierzchni około 22 m , usytuowany na działce o powierzchni 41 m . Szczegóły oferty: - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł139 m² 8 625,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

*Doskonały projekt, 5 pokoi, garaż w bryle *bez podatku pcc 2%, bez prowizji od Kupującego Zamieszkaj w domu, który powstaje na Twoich oczach i masz realną możliwość i czas na.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł550 m² 4 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:33 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość ze stadniną koni - marzenie miłośników jeździectwa i spokojnego życia na wsi. Szanowni Państwo, prezentuję unikalną ofertę sprzedaży niezwykłej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł11 839 m² 135,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Ulica Różana w Lubaniu. Działka o łącznej powierzchni 11839 m2 oznaczona w pmzp mn,U2 Idealne pod mały blok mieszkalny, albo małą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Docenisz prywatność, kameralną zabudowę w okolicy i pełny dostęp do pełnej infrastruktury? Na sprzedaż wyjątkowo jasne, dwustronne mieszkanie (58 m ) przy ul. Dubrownickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł64,01 m² 10 701,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Anny Jagiellonki | Zielona Góra | Dostępne od zaraz! Wykończone "pod klucz" | Nowe budownictwo | Spokojna okolica wśród.

Szczegóły ogłoszenia

114 400 zł880 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w Grzędzicach: - 130/4 o powierzchni 1125 m2 (sprzedana), - 130/5 o powierzchni 1012 m2 (sprzedana), - 130/6 o powierzchni 1021 m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij