dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 500 000 zł350 m² 12 857,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| nieruchomość o powierzchni 8135m2 i wymiarach 27,5m x 295,2m zlokalizowana zaledwie około 20 km od granic Warszawy. Na terenie znajduje się budynek o powierzchni całkowitej około.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,85 m² 15 440,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***kupujący nie płaci pcc*** Oferta sprzedaży słonecznego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 36,85 m 2 zlokalizowanego na Gumieńcach, na osiedlu Nowa Cukrownia. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie

Naglady,warmińsko-mazurskie

38 000 zł1 164 m² 32,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna w Nagladach położona w spokojnej, szybko rozwijającej się wsi, zaledwie kilka minut od Gietrzwałdu z dogodnym dojazdem do Olsztyna. Okolica cicha, zielona, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 736 zł54,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

oferta ograniczona czasowo kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również apartamenty 2, 3 i 4 pokojowe na wszystkich kondygnacjach. Oferujemy do sprzedaży 3 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 640 zł40,90 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

oferta ograniczona czasowo kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również apartamenty 2, 3 i 4 pokojowe na wszystkich kondygnacjach. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 252 m² 70,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! teraz W nowej cenie Oferuję na sprzedaż działkę znajdującą się w Rybniku - dzielnicy Popielów, przy ulicy Żwirowej o powierzchni: 2252 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł36,16 m² 10 508,85 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie łączy w sobie wygodę, funkcjonalność i coś, co trudno zmierzyć metrami poczucie, że przestrzeń po prostu dobrze działa na co dzień. Jest jasne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Na sprzedaż piękne działki budowlane w Niestachowie objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Działki znajdują się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł89,30 m² 8 398,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom z ogrodem Stara Wieś k. Nadarzyna kameralna inwestycja 4 lokali 20-30min do Centrum Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 89,3 m z prywatnym ogrodem o powierzchni od.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł223,06 m² 4 886,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w domu jednorodzinnym dwulokalowym - dom typu bliźniak. Stan deweloperski - wysoki standard lokalizacja: wejherowo Śmiechowo ul. Otylii Szczukowskiej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

728 800 zł81 m² 8 997,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81 m , usytuowane na 2. piętrze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku Villa Prestige - inwestycji renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,96 m² 6 750,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Mamy dla Państwa w ofercie 4 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 62,96 m2 na os.1000-lecia w Wejherowie! Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wejherowa! Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł44,10 m² 4 195,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,10 m , usytuowane w kameralnej kamienicy, zamieszkałej jedynie przez dwóch lokatorów. To propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł74 m² 11 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnym, zielonym otoczeniu na wrocławskich Wojszycach. Dwa budynki wielorodzinne z zadbanym terenem zielonym, parking wyłącznie dla mieszkańców, teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł43 m² 12 302,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Na sprzedaż przytulne mieszkanie, o powierzchni 43 m , położone na parterze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Gdańsk Stogi. Mieszkanie dostępne od zaraz, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł74,84 m² 11 344,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Światło, przestrzeń i zieleń za oknem - codzienny komfort w najlepszym wydaniu! lokalizacja: karwiny to spokojna i zielona dzielnica - jednej z najbardziej przyjaznych do życia.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł59 m² 15 169,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, wyjątkowo jasne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2017 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 500 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niezwykle dogodne, atrakcyjne, o dużych walorach widokowych miejsce. Z doskonałą lokalizacją - bliskość ośrodka zdrowia, restauracji, przystanków autobusowych, ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie z opcją 3 pokoi Tylko u nas! Duże, funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54 mkw. mieszczące się na 4. piętrze w bloku w Łabiszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

120 000 zł1 126 m² 106,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Krążkowo - wydana decyzja o warunkach zabudowy tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1126 mkw, położona w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł55,10 m² 17 059,89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Krowodrza. Inwestycja wybudowana W systemie energooszczędnym! Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

958 332 zł63,09 m² 15 189,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowy apartament na 1 piętrze w lokalizacji zabłocie. Inwestycja W wysokim standardzie! zakup bez prowizji! brak podatku pcc 2%! Mieszkanie ma powierzchnię 63,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł200 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny według projektu Home Koncept 26, położony w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy. Najważniejsze informacje: - powierzchnia domu: 200.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Trudna,wielkopolskie

1 190 000 zł90 m² 13 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 90 m2 ze stawami i dużą działką - Trudna, okolice Złotowa Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł80 m² 9 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w nadmorskiej miejscowości Ustka przy ul. Polnej. Opis nieruchomości: - 4 pokoje, kuchnia, przedpokój i 2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Szukasz mieszkania, które połączy.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,81 m² 10 865,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wymarzona przestrzeń z ogrodem dla Twojej rodziny. Jeśli marzysz o przytulnym miejscu, pełnym zieleni i spokoju a jednocześnie blisko szkoły czy przedszkola to miejsce jest idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł57 m² 20 877,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulne i nowoczesne mieszkanie na Mokotowa, zaprojektowane z myślą o estetyce i codziennej wygodzie. Lokalizacja lokalu pozwala połączyć łatwy i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana 3000m2 (30 ar) w malowniczej i spokojnej okolicy w otoczeniu nowoczesnych domów mieszkalnych (luźna zabudowa jednorodzinna) oraz terenów zielonych. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł53,30 m² 10 318,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Centrum Mińska Mazowieckiego,1-sze piętro, brama na pilota, domofon, piwnica, miejsca parkingowe, blisko przychodnie,apteki, banki, sklepy, szkoły, również muzyczna, przedszkola, autobusy, pkp, wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna szeregówka 106 m2 przy ulicy Słocińskiej. Dostępne skrajne segmenty. 0 zł prowizji | 0 zł podatku pcc Inwestycja zlokalizowana 900 metrów od szkoły podstawowej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47,50 m² 6 926,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m z balkonem oraz przynależną piwnicą, zlokalizowane w spokojnej i lubianej okolicy, w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł147 m² 0,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 540 m²

Marzysz o wyjątkowym miejscu na Ziemi, dużej przestrzeni i miejscu na dodatkową aktywność? Ta oferta będzie idealna! Dom jednorodzinny z pięknym ogrodem i dodatkowymi zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł60,66 m² 7 715,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W sercu Górczyna w Gorzowie Wielkopolskim, tam, gdzie życie codzienne łączy się z wygodą i nowoczesnością, czeka mieszkanie gotowe na Twoją opowieść. Mieszkanie ma około 66.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 877 m² 135,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1878 m z pięknym widokiem na Rudawy Janowickie. Lokalizacja w spokojnej, zielonej okolicy gwarantuje ciszę i kontakt z naturą. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł176 m² 7 329,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 228 m²