dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

902 000 zł32,80 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA W CENTRUM KRAKOWA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł119,29 m² 4 853,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom na północy Głogowa Małopolskiego stan surowy zamknięty z elewacją i roletami, gotowy jeszcze w tym roku. Przedmiotem sprzedaży jest wolno stojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł6 574 m² 83,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grunt inwestycyjny Z mpzp ogorzelec | karkonosze | blisko czech I stoków narciarskich Na sprzedaż wyjątkowy kompleks działek inwestycyjno-budowlanych o łącznej powierzchni 6 574 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł57,43 m² 27 860 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł2 700 m² 250,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Będziesz w raju! Znasz to powiedzenie: baju, baju, będziesz w raju! Wcale nie musisz bajać ani nawet szczególnie wysilać swojej wyobraźni! Mam dla Ciebie miejsce, w którym wybudujesz dom.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w Glince w pobliżu skrętu na Butorówkę i Smereków oraz Geoparku Glinka. W jej skład wchodzą : duży dom.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 194 m² 82,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Nowy Pożóg, gmina Końskowola, powiat puławski Działka ewidencyjna numer 130/1 Powierzchnia 2194 mkw Wymiary szerokość:.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł78 m² 6 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt o powierzchni 76 m2, ulokowany na parterze nieruchomości, przy ulicy Helleńskiej w Radomiu. W obiekcie znajduje się 5 pomieszczeń: parter: -sala sprzedażowa 44 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł16 045 m² 398,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla dewelopera I lesznowola - Janczewice I na sprzedaż Propozycja dotyczy działek budowlanych objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z symbolem 7mn (teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 982 zł54,41 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania A3 (p.u. 54,38 m2), położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 812 zł60,10 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż gotowe na już, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,10 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

299 009 zł52,76 m² 5 667,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Promocja do końca marca! wyjątkowa okazja: bezczynszowe 2 pokoje po remoncie - ul. Obłońska 10 z garażem w cenie! Szukasz mieszkania, które nie generuje co miesiąc wysokich kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65,30 m² 4 119 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyłączny pośrednik: agata Zięba tel.   Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m, zlokalizowane w Piekarach Śląskich, w dzielnicy Szarlej przy ul. Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł114 m² 5 219,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w stanie deweloperskim na nowo powstałym osiedlu Zielone Wzgórze w miejscowości Cyprianka. Powierzchnia całkowita to 114,08m2, pow.użytkowa ok.95m2 Działka o powierzchni ok 900m2.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł64 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańskiej Oliwy! 5 pokoi | 63,9 m | Balkon | Dwie piwnice | Miejsce postojowe Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

142 500 zł1 557 m² 91,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja Nieruchomość położona w miejscowości Bukowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł68,45 m² 8 984,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji dla biura Przedstawiamy Państwu nową inwestycję nieopodal Oławy w miejscowości - Stanowice. Mieszkania są bezczynszowe! Posiadają Fotowoltaikę. Ogródek. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł415 m² 1 301,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość składająca się z trzech działek o nr 636/40, 636/41, 645/24. Nieruchomość w kształcie prostokąta zabudowana budynkiem przemysłowym byłej wymiennikowni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł1 305 m² 104,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***tylko W home park nieruchomości *** Do sprzedaży działka budowlana - wydane aktualne warunki zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

324 240 zł2 702 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane (warunki zabudowy w trakcie wydawania) w miejscowości Kunowo: - 490 o powierzchni 3001 m2, - 491 o powierzchni 3001 m2, - 492.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 920 zł42,12 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 599 m² 80,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane zaledwie 700 metrów od jeziora! Tylko w naszym biurze! Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, blisko natury, a jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł129 m² 5 806,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:923 m²

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nowa inwestycja - cztery domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej. Budynki będą stały na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 758 zł63,70 m² 12 806,25 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wygodne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem w samym sercu Jeżyc. W okolicy wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia. Wygodna przestrzeń - 3 pokoje - 64mkw.: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł190 m² 2 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 m²

Szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i komfort życia spotykają się w jednym punkcie? Poznaj wyjątkową nieruchomość położoną w Krzeczowie na pięknej, widokowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 250 zł44 m² 12 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44m2 z tarasem o powierzchni 12,66m2. Lokal ma ustawny salon z aneksem z wyjściem na piękny taras, dużą sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł355 m² 4 788,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:16

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz kamienicy w celach inwestycyjnych ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: kamienica znajduje się w samym centrum Rybnika przy ul. Białych. Pomieszczenia : - Na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł45,60 m² 6 776,32 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania bez nakładów finansowych, w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do Lublina? Mamy coś idealnego! Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł136,39 m² 5 059,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż budynek zlokalizowany przy ul. Zwycięstwa 250 w Koszalinie. Do tej pory nieruchomość pełniła funkcję apteki. Możliwość prowadzenia innej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł29 m² 10 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament dla wczasowiczów. 50 m od plaży! Super lokalizacja nad morzem przy samych wydmach. Bardzo blisko las. Nowy w pełni wyposażony. Bardzo ładnie doświetlony. W oknach żaluzje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B1 Powierzchnia 42,94 m2, piętro - Parter 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój balkon 7,02.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł246 m² 4 467 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:210 m²

Gratka dla Tych, którzy kochają stare kamienice z charakterem. Na sprzedaż kamienica w centrum Bochni przy ulicy Kowalskiej, tuż obok szkoła muzyczna, rynek, tężnia solna na plantach. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł180 m² 3 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Odkryj potencjał domu, który możesz stworzyć od podstaw - dokładnie tak, jak chcesz. Na sprzedaż solidny, murowany dom z lat 80., położony w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 725 zł71,75 m² 7 675,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 ( 2 pokoje, salon z aneksem kuchnnym, łazienka oraz garderoba) o powierzchni 68,05m2 położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący w Rąbieniu Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży pięknego, wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł62,16 m² 10 698,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego dwupoziomowego mieszkania bezczynszowego o powierzchni 62,16 m . To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania dającego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Odkryj wyjątkową okazję na zakup działki budowlanej w malowniczej miejscowości Nietoperek - zaledwie 5 km od centrum Międzyrzecza oraz 3 km od węzła S3 (droga Świnoujście - Lubawka). Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 562 m² 379 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o łącznej pow. 3.562 m , zlokalizowaną w miejscowości Witobel (gmina Stęszew) przy ul. Wrocławskiej, w odległości 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł182,50 m² 11 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący typu nowoczesna stodoła w stanie deweloperskim w Józefowie koło Otwocka. Budynek o pow 182,5m2, działka o pow 560m2 przy cichej utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż domek letniskowy w Krynicy Morskiej idealne miejsce na wakacje nad Bałtykiem! Oferujemy Państwu domek letniskowy położony na terenie ośrodka wczasowego w Krynicy Morskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł67,10 m² 9 210,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie w Centrum Lublina w pobliżu lubelskich Uniwersytetów. Oferujemy na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,10 m2, zlokalizowane w samym.