dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 310 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem

Ruda,mazowieckie

1 199 000 zł178 m² 6 735,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Dwa domy w cenie jednego | biznes + dom | oddzielne wjazdy | blisko Warszawy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Ruda, zaledwie kilka minut od trasy S8, zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł210 m² 1 328,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 458 m²

Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjną cenowo ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Strzelce na pięknym Dolnym Śląsku. Oferta obejmuje zabudowaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł41,10 m² 8 978,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa niższa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu Gdańsk Orunia, ul. Nowiny. Zapraszamy do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 41,10 m , z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł47,50 m² 4 673,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie w bloku położone na czwartym piętrze z pięknymi widokami na okolicę. Nieruchomość sklada się z pokoju z aneksem kuchennym, które jest klimatyzowane,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47,20 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Broniewskiego na osiedlu Bydgoskie Przedmieście. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzi: * pokój * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

810 000 zł71,56 m² 11 319,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane na parterze niskiego budynku z 2014 r. w dzielnicy Warszewo. Na powierzchnię mieszkania o pow. ok. 72m2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł36,36 m² 9 625,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania Łódź, ul. Broniewskiego 24 Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać albo je wynająć bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów?.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł289 m² 899,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę - 289m2 z domkiem letniskowym drewnianym - 36m2 w Przyjezierzu woj. kujawsko-pomorskie. Miejscowość rekreacyjna z plażą i pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

785 000 zł123,63 m² 6 349,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

* bez podatku pcc (0 zł) * kontakt: piotr Walendowski tel.   * duży salon z an. kuchennym ok 38 m2 * 5 pokoi bez skosów * kanalizacja *! schody drewniane - W cenie! *! gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł35 m² 17 314,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,2mkw usytuowane w bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na Kabatach w dzielnicy Ursynów na osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

165 960 zł922 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży urokliwie działki położone w miejscowości Wilkowiczki przy ul. Górnej (powiat gliwicki). W ofercie czekają jeszcze 3 kształtne działki o powierzchni: nr 524/240 - 0,0616ha.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł349 m² 2 149 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 273 m , położony na dużej działce 1,08 ha, zlokalizowany w miejscowości Rossosz w powiecie bialskim. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni wyposażony dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Jasionki (gmina Trzebownisko). Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł122 m² 2 368,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 792 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania wolnostojący dom do remontu położony na dużej 68 arowej działce wraz z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł109,83 m² 6 646,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż pięknie wykończony, duży dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł66,90 m² 8 819,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,90 m , usytuowane na 4 kondygnacji w zadbanej kamienicy przy ulicy Niegolewskich, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł48,07 m² 10 027,04 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości 'pierwsze Piętro' prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość już po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł56,33 m² 9 568,61 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości 'pierwsze Piętro', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 760 zł48,20 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe kameralne mieszkania z ogródkiem lub poddaszem - Sadowa 30. Oferta na wyłączność! Termin realizacji: IV kwartał 2026 r. N20 Nieruchomości oferuje nowoczesne lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł93 m² 6 440,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Szanowni Państwo Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zaledwie 5 km od Oleśnicy, 34 km od Wrocławia, blisko trasy S8. Kupujący nie płaci prowizji, otrzymuje wsparcie Agenta Biura.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 094 m² 273,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży działkę z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 78, idealna na cele mieszkaniowe lub pod inwestycję. Jest możliwość zakupu działki.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł91,30 m² 9 145,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Silesia Cztery Kąty proponuje Państwu w ofercie sprzedaży urokliwy bezczynszowy apartament z tarasem oraz przynależnym miejscem parkingowym w Tarnowskich Górach - dzielnicy Rybna.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł74,80 m² 3 141,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Silesia Cztery Kąty prezentuje na sprzedaż mieszkanie na parterze, w ścisłym centrum Bytomia przy ulicy Zamenhofa. *** rezerwacja*** Lokal składa się z: - 3 niezależnych pokoi - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,30 m² 6 604,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Silesia Cztery Kąty we współpracy z Wyjątkowe Metraże prezentuje w ofercie sprzedaży słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze w bloku po termomodernizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł262 m² 2 438,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Komfortowy układ, wykończone wnętrza w opcji "dom plus biznes" w różnych wariantach. Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży 3 budynki mieszkalne, zaplecze gospodarcze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł220 m² 2 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Silesia Cztery Kąty prezentuje w ofercie sprzedaży dwukondygnacyjny dom na dużej działce, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Tarnowskich Gór - Reptach. Idealne miejsce dla młodej lub.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł49 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 metrów kwadratowych, mieszczące się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w Konstantynowie Łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76 m² 19 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnoscią przedstawiam dwupokojowe gotowe do zamieszkania mieszkanie z garderobą, zlokalizowane przy Alei Rzeczypospolitej 18 w Miasteczku Wilanów adres, który daje spokój i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł53 m² 66 981,13 zł/m²

 

Piętro:31/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,96 m w prestiżowym budynku Cosmopolitan w sercu Warszawy. Projekt Helmuta Jahna zachwyca luksusowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł700 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Dwór w Sufczynie, położony w województwie mazowieckim, powiecie otwockim, gminie Kołbiel, został wzniesiony w 1827 roku, najprawdopodobniej dla Pawła Piątkowskiego. Po jego śmierci.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 158 m² 111,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1158 m , położona w miejscowości Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Klasyfikacja gruntu: riiib, rv, w. Nieruchomość znajduje się na płaskim, otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł103 m² 9 514,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:833 m²

Na sprzedaż oferujemy dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 103 m , położony na ogrodzonej działce 833 m w zielonej i spokojnej dzielnicy Janice. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł22,03 m² 8 624,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Polecamy mieszkanie o powierzchni użytkowej 22,03 m , składającą się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z toaletą. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł109 m² 5 183,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego w miejscowości Tumlinie-Podgród o powierzchni użytkowej 108,7 m2. Jeśli szukasz balansu między.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,50 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie po remoncie znajdujące się na ul. Grochowej osiedle Czarnów. Podstawowe informacje Cena: 425 000 zł (do negocjacji) Czynsz: ok.

Szczegóły ogłoszenia

123 750 zł1 250 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Łośno Działki budowlane najpiękniejsze w okolicy kto: od właściciela, co: sprzedam działki: nr 175/39 o powierzchni 1250 m2 (12,5 ara) x 99 zł/m2 = 123.750 zł GDZIE: ŁOŚNO,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 198 m² 208,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania - (sprzedam/zamienię) działkę budowlaną w prostokącie 1198m2, w Budach Michałowskich z projektem, z podłączonym prądem, z pozwoleniem na budowę, więcej.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł2 938 m² 268,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena do Negocjacji! k&s partners ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 2938 mkw o prostokątnym kształcie, który daje dużą możliwość aranżacji. Na działce usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

516 000 zł36,70 m² 14 059,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,7 m2, studio/jeden pokój z możliwością aranżacji na mieszkanie dwupokojowe na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 927 m² 51,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

/Oferta na wyłączność/ Szanowni Państwo! Nieruchomości amelia zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki budowlanej, położonej w miejscowości Nowy Dwór,.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł493 m² 237,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Lutówku, gmina Sępólno Krajeńskie! Warunki zabudowy! Cicha i spokojna okolica! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 493 m położona.