dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

1 990 000 zł170,40 m² 11 678,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| lokal użytkowy składający się z frontowej otwartej przestrzeni i pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych w głębi. Istnieje możliwość innego podziału przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy 3 pokojowe mieszkanie na VI piętrze w bloku z windą w dogodnej lokalizacji Na Skarpie. Możliwość zakupu przez obcokrajowców! Mieszkanie jest ustawne z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 525 zł44,75 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 300 m² 80,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1300 m 2 położona w Nieszawie przy ulicy Ciechocińskiej. Bezpośredni wjazd z publicznej drogi asfaltowej. Działka o wymiarach 37m x 35m.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł22 000 m² 6,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki rolne o łącznej powierzchni 2,2 ha, położone między miejscowościami Górzna w gminie Złotów. Teren zlokalizowany bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 189. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż Centrum miasta Na sprzedaż mieszkanie położone na IV piętrze kamienicy wielorodzinnej w centrum miasta. Lokal posiada 60 m powierzchni po podłodze, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł116,71 m² 12 766,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116,71 m, usytuowany w budynku mieszkalno-usługowym przy ulicy Kościuszki. Wejście do lokalu znajduje się bezpośrednio od strony ulicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł36,50 m² 8 465,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje, w ścisłym centrum miasta. W stanie do zamieszkania, ewentualnie do odświeżenia. Kompleksowe wyposażenie, wraz z meblami pokojowymi. Położone na siódmym piętrze. Zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Trepcza,podkarpackie

160 000 zł1 806 m² 88,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 18,05 ara, położona w miejscowości Trepcza przy ul. Sanockiej, zaledwie 8 minut od centrum Sanok. Nieruchomość zlokalizowana jest na początku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

699 000 zł96,62 m² 7 234,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

0% prowizji! ostatni dom Dom w urokliwej dzielnicy Gryfina, w spokojnym, urokliwym miejscu. Atuty to szybki i wygodny dojazd do centrum miasta oraz znajdujące się w pobliżu przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł114,09 m² 10 079,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Biuro sprzedaży dewelopera   tel.   oferta dotyczy apartamentu O powierzchni 112,40 M2 Nr B4.2 'SŁAWINKOWSKA65' - nowoczesne osiedle 9 domów - bliźniaków (18.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1000 m - miejscowość Lnianek, tuż koło Lniana, powiat świecki, woj. kujawsko - pomorskie. Działka posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające szybką realizację inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł2 000 m² 258 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy dwie działki w Malcanowie -każda po 2000 metrów. Cudowna lokalizacja z dala od zgiełku i miejskiego hałasu. Cisza i widok na stary las a zarazem blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł185 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Jeżeli szukasz wolnostojącego domu + dużego garażu na 2 samochody + dostęp do jeziora 100m - to już nie szukaj dalej! Ta nieruchomość spełnia te warunki i nie tylko! Przedstawiam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 185 zł50,61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 793 m²

Dom wolnostojący drewniany ok. 70 m2 (siedlisko) na działce ok. 1800 m2 w miejscowości Gołąb 30 km od Lublina. Tylko 800 m do nowo wybudowanej drogi asfaltowej. Działka zagrodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cieplewo,pomorskie

2 200 000 zł10 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka usługowo produkcyjna położona w Cieplewie przy ul. Klonowej. Działka płaska, droga dojazdowa z płyt betonowych. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako upm -.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł240 m² 4 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:139 m²

Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie szeregowej, położonego przy ulicy Jantarowej w Gdyni Obłuże. Dom funkcjonalny o powierzchni całkowitej 240m2 ( użytkowa 173,3m2) i ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł48,50 m² 5 546,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 016 806 zł86,16 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w inwestycji Ventus Park Świnoujście, położonej w samym sercu Świnoujście. To jedna z 2 ostatnich dostępnych nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 524 m² 209,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość zgiełku miasta? Ta działka to idealne miejsce, by rozpocząć nowy rozdział bliżej natury, w ciszy i spokoju, a jednocześnie z szybkim oraz wygodnym dojazdem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł44,31 m² 14 646,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Odkryj Inwestycyjny Klejnot nad Bałtykiem: twój Nowy Apartament w Chłapowie! Marzysz o własnym miejscu nad morzem, które łączy prestiż nowoczesnej architektury z kojącą bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki w miejscowości Lubowo (działki w trakcie podziału): - 219/3 o powierzchni 3204 m2 (sprzedana), - 219/6 o powierzchni 3059 m2, - 219/7 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

411 700 zł35,80 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na VII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 486 m² 59,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż okolice Odolanowa, świeca, gmina Odolanów, teren pod zabudowę jednorodzinną, grunt na sprzedaż. Na sprzedaż atrakcyjna malowniczo położona działka usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 400 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa na sprzedaż- zendek gm. Ożarowice Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2, znajdująca się w Gminie Ożarowice - Zendek. Działka płaska, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł750 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Teren inwestycyjny O łącznej pow. OK. 95 arów, zabudowany 3 kondygnacyjnym budynkiem administracyjno - biurowym O pow. OK. 750 mkw., POŁOŻONY W PRZEMYSŁOWEJ DZIELNICY MIASTA.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 800 zł52 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Miejsce postojowe W cenie! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł29 m² 7 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kawalerka z antresolą, 29 m ul. Chrobrego, blisko Centrum po remoncie. Na sprzedaż kawalerka z antresolą o powierzchni 29 m , zlokalizowana przy ul. Chrobrego w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł33,59 m² 7 591,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,59 m2 położone na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku cena 255 000 pln gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 900 m² 210,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- milejowice - 5 km od żórawiny - 2,5 km do wjazdu na autostradę A4 - działka budowlano-usługowa O pow. 1900m2 - kontakt tel.   Do sprzedania działka budowlano-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł10 918 m² 8,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka między lasami na terenie Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego. Wymiary 389x27 m Możliwość sprzedaży wraz z sąsiednią działką. W takim przypadku cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 297 zł67,30 m² 10 405,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice jedno Z ostatnich takich inwestycja Z pozwoleniem na użytkowanie. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 000 zł42,41 m² 15 255,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem o wielkości 42,41 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1 kameralnego budynku. Gotowe do odbioru, z możliwością wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

253 400 zł1 267 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunty budowlane pod zabudowę jednorodzinną 4km do Karpacza! Oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Łomnica (gmina Mysłakowice) w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie ostatnie działki! Atrakcyjna, ładnie położona działka w Studziankach. Oferuję 2 działki 643/14 oraz 643/16 ( oraz udziały w działce 643/15 i 643/8 stanowiące drogę dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

534 900 zł47 m² 11 380,85 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

!534 900 zł nowa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo przy ul. Pasterskiej 23. Lokal znajduje się na IV piętrze X-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Oferta sprzedaży mieszkania w Bielsku-Białej przy ul. Słowackiego o powierzchni 54 m2 wraz z ogrodem, garażem oraz komórkami lokatorskimi w pałacyku po remoncie. Lokal idealnie nada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł78,51 m² 8 712,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 4-pokojowe | 78,51 m | Osiedle Dębowe | Tychy | Promocja nawet do 25 tys. zł! Zapraszamy na dzień otwarty! 25.04. w godzinach 10-15. Promocja obowiązuje dla klientów Dnia.

Szczegóły ogłoszenia

556 600 zł1 210 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana znajdująca się w Grabówce przy ul. Lawendowej o powierzchni 1.210 m 2. Dane: - numery geodezyjne - 80/23 i 80/26 - wymiary - ok. 24,5 x 49,3.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 132 m² 93,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z bezterminowymi Warunkami Zabudowy pod dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej- 4 lokale mieszkalne. Dla działki wydano również odrębne wz pod budynek.