dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Rynek pierwotny

697 965 zł73,86 m² 9 449,84 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 73.86 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 138 zł70,95 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, pralni i tarasu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 726 zł35,63 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 038 zł51,10 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:luty 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 008 zł110,80 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Wiejska to wyjątkowa inwestycja z rynku pierwotnego, łącząca komfort i nowoczesność w harmonijny sposób. Osiedle tworzą cztery domy w zabudowie bliźniaczej oraz cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 256 zł85,45 m² 8 499,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Idealne dla rodziny na południu Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 726 256 zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł328 m² 2 103,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż Hala produkcyjna po szwalni działającej od 2008r Budynek o powierzchni użytkowej 328m2, oraz powierzchni zabudowy 334,8m2 co daje ogrom przestrzeni do zagospodarowania na własne.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł66,59 m² 16 218,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowy apartament w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Apartament wykończony i umeblowany, znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł93,75 m² 9 376 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten dwupoziomowy lokal oferuje aż 93,75 m przemyślanej powierzchni, gdzie każdy metr kwadratowy pracuje na Twój komfort. Brak sąsiada nad głową i własny ogródek dają Ci prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł93,75 m² 9 162,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł93,75 m² 9 376 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł18,57 m² 19 924,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż dwa apartamenty inwestycyjne Z możliwością zarabiania Sienna | Kompleks Biała Perła I" | 18,57 m | 1 pokój | w pełni wyposażony | balkon Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł182,70 m² 24 083,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Cisza, zieleń. Budynek o wysokim standardzie. Klatka schodowa - kamień naturalny, wysokiej jakości winda. Garaż podziemny. Dwa stanowiska. Mieszkanie dwupoziomowe: 147 m.kw na poziomie I. Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,70 m² 20 572,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w kamienicy z 1955 roku o łącznej powierzchni 43,7 m . W skład mieszkania wchodzą: - elegancki salon z otwartą kuchnią - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł15 900 m² 10,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Jakubowice, powiat proszowicki. Nieruchomość o powierzchni 1,59 ha, stanowiąca grunt o dobrej klasie bonitacyjnej II i III.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł3 100 m² 85,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grupa fortis nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę objętą mpzp jako obszar zabudowy Wielofunkcyjnej, położoną w miejscowości Skalbmierz , powiat kazimierski - bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

716 000 zł55,10 m² 12 994,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowiec inwestycyjny - w cenie całe wyposażenie bez podatku pcc - 2% Atuty nieruchomości: - 2 niezależne apartamenty - Parking zamknięty z bramą na pilota - Budynek z 2021r. - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota 16

Śródmieście I Kalisz

469 000 zł47,06 m² 9 966 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania położonego w inwestycji Kalisz Złota 16. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota 16

Śródmieście I Kalisz

429 000 zł48,28 m² 8 885,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Złota 16

Śródmieście I Kalisz

349 000 zł34,27 m² 10 183,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania położonego w inwestycji Kalisz Złota 16. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 372 m² 72,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ładna działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Machowej. Na sprzedaż przedstawiam działkę z warunkami zabudowy położoną w miejscowości Machowa, gm. Pilzno,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł13 164 m² 37,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Duża działka rolna w Wojnowie. Wojnowo w gminie Murowana Goślina: - przedszkole i szkoła podstawowa w Łopuchowie - 4 km - przychodnia, szkoły, kościoły, centra handlowe - 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50 000 m² 5,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna porośnięta lasem. Przepiękna okolica blisko Bugu. Leczniczy mikroklimat. Las mieszany z przewagą sosnowego 2 hektary 60 letni, 3 hektary 15 letni. Kontakt do.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł375 m² 3 064 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:685 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego z budynkiem na działalność gospodarczą. Dom wolnostojący, usadowiony na urządzonej działce o powierzchni 685.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł700 m² 1 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na sprzedaż: przedwojenne siedlisko z duszą - Bartoszówka 19, dolny Śląsk Lokalizacja: bartoszówka, woj. dolnośląskie, działki 106/2 i 106/3 W pobliżu: świeradów-Zdrój, góry.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł146 m² 4 726,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący murowany piętrowy z płaskim dachem. Położenie nieruchomości to Karpicko przy ul. Wczasowa - wieś w Polsce, położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Strzeniówka,mazowieckie

579 000 zł1 006 m² 575,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Strzeniówka | działka 1006 m z pozwoleniem na budowę i fundamentami Są nieruchomości, które dają tylko miejsce pod budowę i są takie, które pozwalają zacząć znacznie szybciej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł201,40 m² 4 165,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:709 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego Pszczyna - Ćwiklice. Prezentowana nieruchomość to wolnostojący dom wybudowany w 1976 roku w technologii tradycyjnej o powierzchni użytkowej 151mkw.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż wolnostojący, piętrowy dom o powierzchni ok. 110 m , częściowo podpiwniczony, położony w Bartoszycach przy ulicy Teresy Bratek na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Gadka,mazowieckie

199 000 zł6 400 m² 31,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Znudzony miejskim zgiełkiem? Marzysz o swoim własnym kawałku natury, gdzie śpiew ptaków zastępuje hałas ulic? Ta oferta jest dla Ciebie! Mamy zaszczyt zaprezentować Ci wyjątkową okazję -.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł560 m² 8 017,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 535 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom położony w prestiżowej i spokojnej miejscowości Hornówek, z dużym w pełni zagospodarowanym ogrodem, w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 700 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod Kołobrzegiem - 2,5 km do morza Działka pod zabudowę domów jednorodzinnych, działka o pow. 1.700 m2 Według planu zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Bzów w Rudzie Śląskiej. Lokal znajduje się na parterze w niskim, ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 644 zł91,18 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nietuzinkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na wrocławskich Wojszycach powierzchnia mieszkania: 91,18 m piętro: 2 balkon: 6,23 m taras: 94,39 m termin przekazania kluczy: styczeń.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 546 m² 116,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zbuduj swój wymarzony dom w otoczeniu mazurskiej przyrody lub zainwestuj w pewny kapitał! Na sprzedaż oferujemy dwie unikalne, nowo wydzielone działki budowlane zlokalizowane w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 902 zł31,68 m² 20 640,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie inwestycyjne. Kawalerka 32 m2 znajduje się na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą położonego w samym sercu Zabłocia, przy Wiśle,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł164 m² 4 567,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia dom na sprzedaż .Oferta tylko u Nas. Dom umieszczona jest w spokojnej lokalizacji w Zbrojewsku .Dom został ocieplony, wymieniono dach ,nowe.

Szczegóły ogłoszenia

347 775 zł46,37 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa 18 funkcjonalnych mieszkań w kameralnym budynku wielorodzinnym. Granowo, ul. 1 maja 3 kondygnacje Miejsca parkingowe przy budynku Mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł6 600 m² 110,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Byszyce gmina Wieliczka - działka budowlana 66 a możliwość zakupu części działki Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 66 ara na co.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł66,40 m² 21 837,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 533 m²

Nieruchomość położona jest we wsi policzna, gmina Kleszczele, powiat hajnowski. Zlokalizowana jest na uboczu wsi, na obrzeżu lasu, w odległości 500 m od głównej drogi prowadzącej przez.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł69 m² 12 753,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania jest funkcjonalnie i nowocześnie urządzona biuro np. kancelarii lub firmy księgowej przy ul. Zielonogórskie j w centrum wrocławia lokalizacja: biuro znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł701 m² 740,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z potencjałem możliwość zabudowy dwulokalowej. Na działce znajduje się dom do wyburzenia lub do generalnego remontu. Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł8 300 m² 24,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna przyszłościowa ze względu na cenę. Brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego daje duże możliwość jej wykorzystania, występując o warunki zabudowy na konkretny cel lub.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł189 m² 2 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Dom w cichej i malowniczej okolicy w miejscowości Święciec w gminie Kramsk. Oferta posiada szereg atutów, z których najważniejsze to: lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

1 309 000 zł70 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż stylowe, 4 pokojowe w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 70 m przy ul. Walerego Sławka, zaledwie kilka minut spacerem od Galerii Bonarka. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 383 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę o nr geodezyjnym 347/6 o pow. 3383 m2, zlokalizowaną w miejscowości Głęboczek, położonej w odległości 12 km od Czaplinka oraz 13 km od Złocieńca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 700 zł106,40 m² 6 181,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Prezentujemy Państwu naszą kolejną planowaną inwestycję Osiedle Łączyska". Jest to atrakcyjny projekt, który łączy walory nowoczesnej architektury, dbałość o detale, funkcjonalność,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij