dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 285 ogłoszeń

Rynek pierwotny

816 050 zł70 m² 11 657,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne 3 pokoje z balkonem, osobnym wc i świetnym układem mieszkanie, które daje realny komfort życia na co dzień. Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I'm.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł1 450 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 14,50ara pod budowę wymarzonego domu. Położenie działki w miejscowości Gogołów, gmina Frysztak. Powiat strzyżowski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 262 zł72,03 m² 19 426,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72 m2 podzielone na 3 niezależne minikawalerki. Wyjątkowa lokalizacja vis-à-vis Galerii Mokotów. Nowoczesne osiedle wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł5 850 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży budowlana działka w Chojnowie. Powierzchnia 5850 m/kw. Media. Mpzp. Długość działki około 200m, szerokość około 37. Rejon ulicy Graniczki. Sprzedaż tylko w całości. :link.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 030 m² 98,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa w Nowym Klinczu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł144,13 m² 5 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Jeśli szukasz wyjątkowego domu w malowniczej części Małopolski, miejsca do zamieszkania na stałe lub domu weekendowego, to zobacz ofertę domu w malowniczej Świnnej Porębie w Beskidzie.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł1 078 m² 166,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja tylko U nas Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż działkę w gminie Masłów, miejscowość Ciekoty, o powierzchni 1078 m bez zabudowań. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 044 m² 220,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa 1044 m - Brenna (teren ML) Mam przyjemność zaprezentować widokową działkę o powierzchni 1044 m , położoną w malowniczej i spokojnej części Brennej. Jak to.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 372 m² 118,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka przy ul. Świerczowskiej 181 Powierzchnia działki 1372m2. Wymiary 31x42m. Regularny kształt. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Wodociąg, prąd, gaz w ulicy Świerczowskiej. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł36,79 m² 8 670,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości przedstawia nową ofertę, 2 pokojowego mieszkanie zlokalizowanego na II piętrze kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 000 zł7 200 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa z możliwością zabudowy mieszkaniowej Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.(usługi,budynek max 1000 m2 na jednej działce) Dojazd z dwóch stron. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł800 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż uzbrojona działke o kształcie zbliżonym do kwadratu położona przy drodze utwardzonej blisko centrum Katowic.Działka zabudowana budynkiem 1-no kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 położone w Lublinie przy ulicy Lotniczej na Bronowicach. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł63,60 m² 12 971,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon - dla rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Halszki (dzielnica Kurdwanów). Okolica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,70 m² 7 248,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Już dziś umów się na prezentację mieszkania usytuowanego na V piętrze na Leśnej Dolinie w Białymstoku. Mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 60m2 , bardzo dobrze nasłonecznione (.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy Ujeścisko. Możliwość wyodrębnienia 4 pokoju. Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł330 m² 7 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Szukasz nieruchomości, która zapewni Ci stabilny dochód pasywny? Mam przyjemność zaprosić Cię na prezentację wyjątkowego domu inwestycyjnego o powierzchni 330 m2, położonego na działce.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł2 662 m² 153,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem i dojazdem na sprzedaż Do sprzedania duża działka, z dala od zgiełku miasta. Położona poza mpzp, wymagane wydanie wz, domy na sąsiednich działkach. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

91 080 zł1 012 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż. Lokalizacja: ul. Jagodowa / Ognikowa, osiedle Poznańskie, gmina Deszczno Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1012 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

285 000 zł100 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjny dom parterowy o powierzchni 100 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1000 m w malowniczej miejscowości Strzyżewo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Górkło

Górkło,warmińsko-mazurskie

65 000 zł3 028 m² 21,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podaj swoją cenę a może się dogadamy. Właściciel, złożył wniosek o Warunki Zabudowy na każdą z działek, co daje potencjalnemu nabywcy możliwość realizacji swoich planów.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł990 m² 1 059,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 990m2 mieszkaniowa Z mpzp Możliwość wybudowania budynku 1- lub 2-mieszkaniowego. Lokalizacja: działka o numerze 191/22, znajduje się w dzielnicy Gdańsk Jasień w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł59,35 m² 8 424,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| nowoczesny apartament o powierzchni 59,35 m2 usytuowany na parterze nowego, kameralnego, dwumieszkaniowego budynku zlokalizowanego w Trzciankach k. Nowin. Budynek o nowoczesnej bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 788 m² 121,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Trzech Działek Budowlanych w Malowniczych Kantorowicach! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzech atrakcyjnie położonych działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł48 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż w pełni umeblowane, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48 m położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 713 m² 145,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Radawcu Małym, o powierzchni 1713 m , idealna dla osób poszukujących spokojnej przestrzeni do realizacji swojego wymarzonego domu. Działka położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 556 240 zł222,32 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji, brak podatku pcc (2%) - możliwość odliczenia vat Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowane na parterze nowej inwestycji idealne.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł29,09 m² 23 547,61 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesność, niepowtarzalny klimat oraz doskonałą lokalizację. Apartament o powierzchni 29,09 m2 mieści się na siódmym piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 370 000 zł3 418 m² 400,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! oferta dostępna tylko W pepper house! jachcice - działka nad brdą Z potencjałem inwestycyjnym - 3418 M ! atuty: bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Brdy duża, ustawna działka - 3418.

Szczegóły ogłoszenia

377 580 zł1 302 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kielno gmina Szemud na sprzedaż działki budowlane przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej nr ., przewidziany zjazd do działek z ulicy Leśnej drogą tj.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł975 m² 682,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej, o powierzchni 975 m2. Działka : o pow. 975 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł184,10 m² 8 147,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 928 m²

Rozkoszuj się wyrafinowanym urokiem, parterowej nieruchomości. Na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni całkowitej 184,10 m2 wybudowany w 2020r na dwudziesto-dziewięcio arowej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł625 m² 880 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w spokojnej okolicy, na kameralnym osiedlu, z dostępem od mariny i jeziora. Położone na granicy Osowej i Chwaszczyna, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57,49 m² 15 637,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie | 57,49 m | balkon | możliwe dodatkowe pomieszczenie 8m | Mokotów, sielce - ul. Chełmska Cena: 899 000 zł Cena za m : 15 637 zł/m Powierzchnia: 57,49.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 501 m² 396,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Chotomów -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 900 zł206,30 m² 8 482 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76,58 m² 16 962,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe, przestronne 2 pokoje o powierzchni 76,58 m2 w kamienicy. Świetna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł182 m² 3 554,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nieruchomość położoną we Wrześni przy ulicy Szosa Witkowska. Nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł903 m² 542,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Bezrzecze, ul. Bazyliowa | 903 m | Media w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 903 m , położona w prestiżowej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 037 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz Działki w Spokojnej, wiejskiej Lokalizacji? Sprawdź naszą ofertę poniżej. Przedstawiamy na sprzedaż działkę o powierzchni 1037 m w Jarząbkowicach, gmina Pawłowice (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł1 096 m² 239,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 1178/3 o powierzchni 1096 m , położona w miejscowości Gościcino przy ul. Robakowskiej, w gminie Wejherowo. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą.