dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 312 ogłoszeń

450 000 zł1 190 m² 378,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka z wydanym pozwoleniem na budowę na dom w zabudowie bliźniaczej. Pięknie położona działka budowlana. Działka o powierzchni 1190m2, o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł3 178 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Posiadamy w ofercie sprzedaży dwie ładne, widokowe działki budowlane o powierzchniach 31,78 i 31,79a. Działki te o regularnych kształtach prostokąta usytuowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł211,39 m² 9 413,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: nowoczesna powierzchnia biurowa w prestiżowym budynku Z1 Point, zabrze Lokalizacja: zabrze, ul. Juliusza Słowackiego 2a Powierzchnia: 211,39 m Cena za m : 9 413,88 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 788 m² 68,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa o pow. 2788 m2 położona w Gorzowie, obręb Zieleniec. Działka w regularnym kształcie prostokąta, teren płaski, częściowo obsadzony tujami, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 000 zł4 706 m² 220,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na południowym stoku , wysoko z piękną panoramą na góry i otaczające lasy w dzielnicy Pinkas. Media prąd i gaz w sąsiedztwie działki. Wody.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł450 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:844 m²

Szukasz domu za miastem? Proponujemy zatem nieruchomość z potencjałem w miejscowości Komarno(10km od jg) Dom o powierzchni całkowitej ok 450m2 i użytkowej 130 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47,87 m² 7 102,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w Głogowie przy ulicy Długiej o powierzchni 47,87 m2 Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 600 m² 1 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: budynek komercyjny w centrum Tczewa - 1600 m Cena: 1 800 000 zł Powierzchnia użytkowa: 1600 m Rok budowy: 1960 Rodzaj nieruchomości: handlowo-usługowa Stan: do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 972 m²

Pochodzący z okresu przedwojennego budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 100mkw i całkowitej około 250mkw położony jest w bielsku- białej w rejonie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł34,35 m² 5 676,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,35m2 zlokalizowane w kameralnym bloku przy ul. Przemysłowej w Pińczowie. W skład mieszkania wchodzą: salon z kuchnią o pow.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 057 m² 179,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Konradów, przy ul. Borówkowej (gmina Blachownia). Nr działki: 136, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł520 m² 34,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ogrodowa o powierzchni 520 m2 usytuowana w okolicy Osiedla Morelowego ul. Andrzeja Struga. Działka w kształcie prostokąta, na działce liczne nasadzenia- róże, lilie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 279 zł56,19 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mistrzejowice to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta nie brakuje tu szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 268 m²

Nowa oferta! 2 Budynki mieszkalne + Stajnia! Prezentujemy kompleks 2 domów jednorodzinnych w zabudowie zwartej wraz z stajnią dla koni i zwierząt, 2 garażami , chlew w całości na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł3 894 m² 136,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża,widokowa działka z lasem w Miłkowie. Prezentuję do sprzedaży dużą działkę z lasem położoną w gminie Podgórzyn w miejscowości Miłków, o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł90 m² 2 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom wolnostojacy W dzielnicy żary - kunice Dom poniemiecki o powierzchni użytkowej ok. 90 m2 w urokliwej i spokojnej okolicy na obrzeżach Żar. Budynek położony na działce około.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przestronne 72m2 z wyjątkowym potencjałem. Na sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

351 750 zł1 407 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malinowice, działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, na osiedlu wśród nowych domów. Działka o powierzchni 1407m2, wymiarach 22,7m x 62m. Teren płaski, suchy, działka nie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Borzym

Borzym,zachodniopomorskie

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka jest położona w Borzymiu, w powiecie gryfińskim, nad Jeziorem Borzymskim. Idealne miejsce dla osób marzących o ciszy i spokoju, które chciałyby zamieszkać w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł6 744 m² 137,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż: duża działka budowlana 67 ar - 34mn2, proszowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 67 arów (6 700 m ), położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł180 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Tylko w Global Property. Na sprzedaż dom wolnostojący, jednorodzinny w rozwijającej się miejscowości Bolszewo gotowy do zamieszkania. Znajduję się w spokojnej okolicy blisko lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł337 m² 3 857,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ryszard danielak Agent prowadzący   Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (2 połówki bliźniaka) Wykonany według projektu archon "dom w Zimokwiatach 2" Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 170 000 zł20 089 m² 157,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż duża atrakcyjna działka nad jeziorem chrzypskim Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnego terenu na sprzedaż. Teren o powierzchni 20 089 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł2 724 m² 98,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę z możliwością zabudowy usługowej bądź mieszkaniowej o pow. 2724 m.kw. Działka położona w miejscowości Dobroń,.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł48 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 28 o powierzchni 48,00 m2, zlokalizowany na IV piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Będzinie przy ul. Marii Konopnickiej 5e wraz z udziałem wynoszącym 393/10.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł12 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 22 ary w miejscowości Zaczernie. Działka o kształcie prostokąta, 4 klasa gruntu, w okolicy domy mieszkalne. Możliwość zakupu połowy. Na nieruchomość są wydane.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł159,70 m² 9 386,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Niespotykana architektura W standardzie premium podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! Kompletna instalacja fotowoltaiczna z panelami w cenie domu. Dlaczego ten dom to Twoja.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł38,71 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 38,71 m2. Nieruchomość zlokalizowana na pierwszy piętrze w kamienicy położonej w centrum miasta, 200 m od stacji pkp. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1100 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Łukowica, obręb młyńczyska. Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł747 m² 40,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Sopotni Wielkiej gmina Jeleśnia, pow.747m. Działka rolna idealna do postawienia przyczepy lub domku bez fundamentu. Nieruchomość idealna pod inwestycję. Brak prawnego.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł44,75 m² 10 480,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Słupsku inwestycja Soho 2 przy ul. Kniaziewicza Metraż: 44,75 m Cena za metr samego mieszkania - 9139 zł - w cenie miejsce postojowe w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w Malawie w stanie surowym zamkniętym w cenie 695 tyś zł, bądź w stanie surowym otwartym w cenie 655 tyś zł. Oferta sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom na sprzedaż dąbrowa tarnowska | 230 m | taras | garaż | działka 11,5 arów | gotowy do zamieszkania Dom, który robi wrażenie od pierwszej chwili Są nieruchomości, które oglądasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł53,58 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje nową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ulicy Krakowskiej. Projekt obejmuje kameralne osiedle budynków w zabudowie szeregowej, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł51,71 m² 15 451,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł84,89 m² 6 007,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiam Państwu świetną ofertę domów w zabudowie bliźniaczej położonych w Czempiniu przy ul. Słowackiego. Nowa inwestycja! Rozpoczęta sprzedaż! Domy w trakcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł703 m² 220,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu pod budowę wymarzonego domu? Interesują Cię kompaktowe kształty i bliskość terenów zielonych? bingo! Powierzchnia działki to 703m2 (nr. 2) + udział 1/2 w prawie do działki.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł894 m² 178,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Kruszyn Krajeński Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 894 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy Kruszyna Krajeńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł406 m² 3 938,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Jeleniej Górze, składająca się z dwóch budynków posadowionych na dwóch działkach o łącznej powierzchni ok. 2560 m . Budynek I W.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł56,81 m² 11 600,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 56,81 m , zlokalizowanego przy ul. Harcerskiej 45 we Władysławowie, nad polskim morzem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 200 m² 415,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** działka z pięknym widokiem ** blisko lasu ** za działką - tereny rolne! ** wszystkie media w drodze (gaz, prąd, kanalizacja i woda).