dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 236 ogłoszeń

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Wężyku, w gminie Grodzisk Mazowiecki. Działka nadaje się pod zabudowę jednorodzinną. Działka blisko trasy S8, dojazd do Warszawy zajmuje 30 minut. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł2 470 m² 153,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka budowlana, pusta, otoczona gęstym drzewostanem z sąsiednich działek oraz kilkoma brzozami i topolami wzdłuż granic. Przy wjeździe znajduje się oczko wodne (do.

Szczegóły ogłoszenia

254 900 zł40,20 m² 6 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia | 2 pokoje | wysoki parter | słoneczne Głogów, ul. Sikorskiego Cena: 255 000 zł Powierzchnia: 40,20 m Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu mieszkasz, bez.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł911 m² 108,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia działkę budowlaną położoną w miejscowości Myślina gm. Dobrodzień, pow. oleski. Parametry działki: powierzchnia działki 911m2 wymiary 24m x 38m wydana.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad brdą. Lokalizacja i adres zawsze mają.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,84 m² 10 169,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,84 m , położone w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Cylejskiej. Lokal nie wymaga opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł175 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z ogrodem zimowym, jacuzzi i garażem na dwa auta Poznań, wola, ul. Wiślana Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę przestronny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 300 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***widok na rospudę***inwestycja dla rodziny lub pod branżę agroturystyczną***działka położona W obrębie doliny rospudy*** Zapraszamy do prezentacji działki rolnej z z warunkami zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,20 m² 11 039,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł42 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem ogłoszenia jest przestronna kawalerka z balkonem położona w niskim bloku z cegły na Żubardziu. Składa się z: pokoju z wyjściem na balkon, kuchni, części jadalnianej,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 973 m² 85,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 0,3973 ha, położony w Hutnej Wsi pomiędzy wsiami Gądecz i Włuki Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 201/9. Wydana aktualna.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł46 m² 11 847,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy Politechnice Rzeszowskiej os. Dąbrowskiego Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł31,62 m² 18 311,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowiec inwestycyjny nad morzem | Najem krótkoterminowy bez kompromisów Ten apartament został stworzony dokładnie pod to, czego dziś szuka rynek: krótki pobyt, wysoka rotacja, łatwa obsługa.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,60 m² 11 166,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na wyłączność funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,6 m , zlokalizowane przy ul. Twardowskiego w Rzeszowie, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybno Wielkie,wielkopolskie

83 850 zł1 118 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Rybnie Wielkim, gm. Kiszkowo. Oferujemy dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Rybno Wielkie, w gminie Kiszkowo. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł118,71 m² 11 793,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 2017 roku, zlokalizowany w urokliwej miejscowości Garlica Murowana (gm. Zielonki), zaledwie kilka minut od północnej granicy Krakowa. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 074 920 zł71,25 m² 15 086,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W krakowskim segmencie nieruchomości są miejsca, które się po prostu odwiedza, i takie, w których chce się zostać na zawsze. Ta inwestycja to propozycja dla koneserów, którzy odrzucają.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł195 m² 5 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:216 m²

Na sprzedaż dom z działką wraz budynkami gospodarczymi kalonka - gm. Nowosolna - powiat Łódzki Wschodni Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich 5km od Łodzi w okolicy kopanka, wódka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 402 zł128,21 m² 6 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:579 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką z garażem w zabudowie szeregowej w Rzeszowie: lokalizacja: ul. Św. Walentego, rzeszów (matysówka) powierzchnia: 128,21 m kw. Pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł34 623 m² 14,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich w rejonie ul. Sadowskiego o powierzchni 34623 m w skład której wchodzi działka nr 1444/85 zapisana w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, dom wolnostojący, 3 pokoje, sprzedaż, biuro odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Gorąco Państwu polecam dom.

Szczegóły ogłoszenia

201 840 zł841 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną nr 251/8 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Jurowce gm. Wasilków. Zlokalizowana jedynie 4,5 km od granic Białegostoku, szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 002 m² 66,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość gruntowa we wsi Sąpłaty w gminie Dźwierzuty. Działka w otoczeniu drzew i krzewów z widokiem na jezioro. Grunt nr 148/10 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł62,40 m² 11 618,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Gdańskiej Morenie. Mieszkanie spełni oczekiwania zarówno młodej rodziny jak seniorów ze względu na pobliskie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 941 m² 75,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży udziałów w nieruchomości gruntowej niezabudowanej zlokalizowanej w Częstochowie, przy ul. Dojazdowej 12. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł111,25 m² 29 662,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal użytkowy na parterze nowego, z 2010 roku, budynku. Wysokość pomieszczeń 3,30m. Duże witryny. Można w nim prowadzić sklep, biuro, usługi medyczne a także gastronomię. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł10 480 m² 10,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: działka rolno-budowlana o powierzchni 10 480 m - Hutki, gm. Konopiska Idealna pod dom jednorodzinny i działalność rolną lub hodowlaną. Oferujemy na sprzedaż przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27,55 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,55m2 - Lublin, śródmieście Nowe budownictwo! Piętro 3, kawalerka: - salon z aneksem kuchennym 26,98m2 - łazienka 3,98m2 - przedpokój 8,7m2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Włocławek,kujawsko-pomorskie

670 000 zł150 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

0% prowizji dla kupującego! Mapa Nieruchomości prezentuje domy na sprzedaż w zabudowie szeregowej na osiedlu Michelin we Włocławku. Osiedle znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł66,50 m² 11 563,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Obejrzyj apartament nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Do sprzedaży 3-pokojowy apartament, znajdujący się na trzecim piętrze budynku z 2009r., Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł34,50 m² 6 057,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem - 34,5 m | IV piętro | 2 Piwnice | Świetna lokalizacja dzielnica Północ. Cena: 209 000 zł Rozkład i układ pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł45,64 m² 12 160,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 45,64 m , zlokalizowane w Sochaczewie przy ul. 15 Sierpnia 91, w nowym budynku z 2023 roku w inwestycji sochoresidences. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59 m² 5 762,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania atrakcyjny lokal użytkowy przy al. Wojska Polskiego. Lokal o powierzchni użytkowej 59,00 m2 usytuowany na parterze kamienicy po termomodernizacji składa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 162 m² 257,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko W naszym biurze! zapraszamy do współpracy! Oferta godna polecenia! Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę z przeznaczeniem tereny zabudowy jednorodzinnej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł120 m² 13 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowy apartament Z ogródkiem Taras na dachu | Garaż | Spokojna okolica | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 120 m2 zlokalizowany jest na 2 i 3.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł46,70 m² 7 066,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezczynszowe 46 m2 na Parterze z pompą ciepła! Centrum Wronek Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń domu z wygodą centrum miasta, a do tego jest najtańsze w utrzymaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 272 zł37,84 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27 m² 18 518,48 zł/m²

 

Piętro:10/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 27,5 m2 Bardzo jasne i ustawne 1-2-pokojowe. Zlokalizowane na 10 piętrze w bloku z windą, po kompleksowym, generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł1 668 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 668 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno. Najważniejsze atuty: - prestiżowa, willowa okolica.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł256 m² 3 902,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Witaj w swoim nowym domu! Edyta Sidło nieruchomości oferuje: piękny, funkcjonalny, jednorodzinny dom na sprzedaż! Dom dla osób, które cenią przestrzeń, bezpieczeństwo i nowoczesne.