dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

485 000 zł47,22 m² 10 271,07 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bez pośrednikow oszczędzasz niepotrzebne koszta! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,22 m2, z balkonem, w Łodzi przy ulicy Morcinka (zarzew). Mieszkanie znajduje się na 1p.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w Lake Hill Sosnówka k. Karpacza | widok na las | balkon | cisza i spokój Wyobraź sobie poranki z kawą na balkonie, w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł119 m² 10 084,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, (63,20m2 wraz piwnicą, strych zaadoptowany 56m2 po podłodze) przestronne 119m2 dwustronne i słoneczne (wystawa północ-południe, ciepłe- środkowe).

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł9 700 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

> możliwość zakupu działki z kontraktem budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 997 000 zł234 m² 8 534,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:897 m²

Dom bliźniak Wrocław Okólna, działka 897 m Krzyki Rakowiec Na sprzedaż dom typu bliźniak we Wrocławiu przy ul. Okólnej. Nieruchomość położona na dużej działce o powierzchni 897.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46,80 m² 11 303,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 46.8 m , Osiedle Generałów, ul. Grota Roweckiego 6, 3 pokoje, 3 piętro, piwnica 7 m . Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, w bardzo dobrym stanie, mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł73,92 m² 7 981,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Są miejsca, które definiują rytm miasta. Skrzyżowanie al. Wojska Polskiego i ul. Jagiellońskiej to absolutne serce Szczecina punkt, w którym historia spotyka się z energią najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł48,83 m² 11 980,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Już teraz! wykończone pod klucz! Najlepsza lokalizacja pod każdym względem Bystra Park tylko 5 kilometrów od Szczyrku i zaledwie kilka minut od centrum Bielska Białej. Niezależnie czy szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł63,06 m² 6 803,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko natury, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł37,30 m² 5 898,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w Rybniku przy ul. Westerplatte. Nieruchomość zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, a jednocześnie znajduje się z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 150 000 zł295 m² 14 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom Z oranżerią | W standardzie premium Na krakowskiej Woli Justowskiej | Nowy budynek | 2+2 lub 2+3 | Ogromny potencjał aranżacyjny | Oranżeria z przeszkleniem ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł258,20 m² 4 996,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:464 m²

Wyjątkowa okazja w sercu Augustowa dwa domy w cenie jednego. Idealna inwestycja dla rodziny i biznesu. Prezentujemy niezwykłą nieruchomość, która otwiera przed Państwem nieskończone.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł46 m² 10 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji. Powierzchnia nieruchomości w księdze wieczystej to 46m2.Lokal mieszkalny dwupokojowy to 42,3m2 I pomieszczenia piwniczne 3,7m2 Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 051 m² 268,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z dala od miejskiego zgiełku, z możliwością powadzenia działalności gospodarczej. Planujesz budowę domu? A może myślisz o prowadzeniu własnego biznesu blisko domu? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł62 m² 14 016,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Sas-Zubrzyckiego w Krakowie (podgórze Duchackie). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł61 m² 5 245,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 61m | 1 piętro | Rosochy 29 | Ostrowiec Świętokrzyski | do remontu Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,93 m (wraz z piwnicą) położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie w Pelplinie - duży potencjał, piękny widok, 2 piętro Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , zlokalizowane w spokojnej części Pelplina. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25,57 m² 12 514,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowoczesna kawalerka z klimatyzacją | gotowa do zamieszkania | Wrocław Psie Pole Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 25,57 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł322 m² 3 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:918 m²

Szukasz dużego domu w spokojnej okolicy, blisko natury? Zależy Ci na solidnym wykonaniu i niskich rachunkach? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania nowo wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł56 m² 15 535,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,01 m2. Blok z 2021 roku. W bloku jest winda, która zjeżdża bezpośrednio do garażu podziemnego. W skład mieszkania wchodzą dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, mam na sprzedaż ciekawe mieszkanie na osiedlu Mokre w Toruniu, ul. Lelewela 18 Mieszkanie w budynku z cegły (rok budowy 1995), dwupoziomowe (a w zasadzie półtora poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł72,30 m² 5 809,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Odległej w Tarnowie o powierzchni 72,3M2. Sprzedaję je prywatnie. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim 4-pietrowym bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł45 m² 10 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe - Sprzedam! Świetna lokalizacja- centrum miasta, ul. Skłodowskiej w Oleśnicy , idealny dostęp praktycznie do wszystkiego - sklepy, szkoły, szpital, rynek, park nad stawami,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,18 m² 9 537,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie,stan dobry. Mieszkanie położone przy ul Okrzei 81 w bloku na 4 piętrze. Blisko pks,pkp.Apteka,sklepy,przychodnia,szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł108 m² 5 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje bezpośrednio od Dewelopera przestronne czteropokojowe mieszkanie na 1 piętrze z wysokim poddaszem oraz ładnym ogródkiem w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 928 zł118,28 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia bezpośrednio od Dewelopera nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w miejscowości Wiktorów, gmina Radzymin pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

367 500 zł1 500 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż - działki W niewodnicy kościelnej Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki położone w miejscowości Niewodnica Kościelna , w gminie Juchnowiec Kościelny - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł27,90 m² 5 376,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Do sprzedaży kawalerka do remontu w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Strzelec Krajeńskich. Mieszkanie, o powierzchni użytkowej 27,9 m2, znajduje się na parterze. Niski czynsz: 210 zł.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł150,50 m² 5 249,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Prabutach miejscu, które łączy w sobie urok natury i wygodę codziennego życia. To przestronny, skrajny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Iława,warmińsko-mazurskie

720 000 zł89,50 m² 6 605,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Jeśli marzysz o miejscu, które łączy komfort codziennego życia z bliskością natury ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dom został solidnie przygotowany do zamieszkania jest ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 918 m² 227,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do negocjajcji ceny Oferuję na sprzedaż teren o powierzchni 3.918,00m składający się z dwóch działek położony w woj. Śląskim, powiat mikołowski, gmina Orzesze, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 273 000 zł8 201 m² 155,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Możliwość kupna pojedynczej działki lub w całości Ceny: 11,01 a = 172 tys. 10,69 a = 167 tys. 16,09 a = 248 tys. 13,27 a = 206 tys. 12,80 a = 200 tys. 18,15 a = 280.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł30 m² 11 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1665

Kawalerka centrum Białegostoku + możliwość powiększenia o 24 m ! Na sprzedaż kawalerka położona w centrum Białegostoku idealna dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 698 900 zł204,10 m² 8 323,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Atrakcyjna obniżka! Dom taniej o ponad 86 tys. zł nowa cena 1 698 900 zł. Nowoczesny Dom z Widokiem na Pieniny 174 m , 20 arów, krośnica, gotowy do Zamieszkania Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł46 m² 10 760,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie Borkowo (nowy Horyzont), k. Gdańska Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku wybudowanego przez Eurostyl w 2012 roku, na osiedlu Nowy Horyzont.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gronowo

Gronowo,warmińsko-mazurskie

369 000 zł150 m² 2 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom z ogrodem w okolicy pięknych łąk i lasów a także jeziora. Prezentowany dom znajduje się we wsi Gronowo (gmina Lubomino) z dostępem do placu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Pinino,kujawsko-pomorskie

585 000 zł175 m² 3 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 259 m²

Są takie miejsca, w których już po przekroczeniu bramy czujesz spokój. Powietrze jest tu czystsze, a czas płynie wolniej. To właśnie Pinino, niewielka, zielona miejscowość w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 973 zł89,14 m² 6 719,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

O inwestycji Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Rzeszowa Słocina w otoczeniu zieleni, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu. Kameralne budynki, nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,32 m² 8 421,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Rozpoczynamy przedsprzedaż III etapu nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w zabudowie szeregowej. Projekt skierowany jest do osób poszukujących funkcjonalnych, komfortowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł44 m² 14 772,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem Józefosław osiedle zamknięte z basenem Tylko w Metrohouse! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z balkonem, na zamkniętym,.