cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 235 ogłoszeń
Od najnowszych
200 235 ogłoszeń
248 000 zł10 200 m² 24,31 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Lębork,pomorskie
425 000 zł65,80 m² 6 458,97 zł/m²
1 800 000 zł7 000 m² 257,14 zł/m²
250 000 zł43,81 m² 5 706,46 zł/m²
Działka budowlana Rusko
Rusko,zachodniopomorskie
290 000 zł1 896 m² 152,95 zł/m²
Rynek pierwotny
485 500 zł34,92 m² 13 903,21 zł/m²
Dom z garażem, ul. Kopernika
Kłodzko,dolnośląskie
850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²
Biuro, ul. Piłsudskiego
Hajnówka,podlaskie
899 000 zł263,59 m² 3 410 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Bolesława Chrobrego
Borne Sulinowo,zachodniopomorskie
370 000 zł186,30 m² 1 986,04 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Kolejowa
Warszawa,mazowieckie
1 349 900 zł48 m² 28 122,92 zł/m²
Dom bliźniak, ul. Żabia
Łapy,podlaskie
186 000 zł52 m² 3 576,92 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Rybińska
Spalona,dolnośląskie
299 000 zł2 377 m² 125,79 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Mickiewicza
Międzyborów,mazowieckie
1 639 000 zł200 m² 8 195 zł/m²
380 000 zł53,67 m² 7 080,31 zł/m²
Magazyn ogrzewany Klecie
Klecie,pomorskie
399 000 zł300 m² 1 330 zł/m²
Dom bliźniak Drezdenko
Drezdenko,lubuskie
779 000 zł217 m² 3 589,86 zł/m²
90 000 zł1 736 m² 51,84 zł/m²
Działka budowlana, ul. Umultowska
Poznań,wielkopolskie
2 067 200 zł2 176 m² 950 zł/m²
310 000 zł2 170 m² 149,77 zł/m²
570 000 zł51 m² 11 176,47 zł/m²
Rynek pierwotny
853 492 zł68,83 m² 12 400 zł/m²
Dom z tarasem Jarkowice
Jarkowice,dolnośląskie
1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²
Dom z garażem Skawica
Skawica,małopolskie
670 000 zł186 m² 3 602,15 zł/m²
Działka, ul. Szerocka
Świerklany,śląskie
139 000 zł822 m² 169,10 zł/m²
930 000 zł5 619 m² 165,51 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Pustułeczki
Warszawa,mazowieckie
1 355 580 zł66,45 m² 20 400 zł/m²
83 550 zł1 114 m² 75 zł/m²
Rynek pierwotny
659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²
Działka Nowa Wieś Ełcka
Nowa Wieś Ełcka,warmińsko-mazurskie
178 000 zł1 539 m² 115,66 zł/m²
499 950 zł67 m² 7 461,94 zł/m²
Działka komercyjna Smardzów
Smardzów,dolnośląskie
632 681 zł10 131 m² 62,45 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Łoźnica
Łoźnica,zachodniopomorskie
65 000 zł52,70 m² 1 233,40 zł/m²
1 100 000 zł600 m² 1 833,33 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka
Szczecin,zachodniopomorskie
720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²
164 000 zł820 m² 200 zł/m²
27 000 000 zł30 000 m² 900 zł/m²
560 000 zł48,50 m² 11 546,39 zł/m²
709 000 zł35,49 m² 19 977,46 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach