dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 002 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 002 ogłoszenia

899 000 zł263,59 m² 3 410 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W centrum Hajnówki, przy ulicy Piłsudskiego 2, znajduje się nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym. Działka ma powierzchnię 533 m , a stojący na niej budynek to murowana,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł186,30 m² 1 986,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale do własnej aranżacji. Borne Sulinowo, ulica Bolesława Chrobrego. Oferujemy na sprzedaż zespół 7 lokali niemieszkalnych w Bornem Sulinowie przy ul. B. Chrobrego (dawna "zatoka").

Szczegóły ogłoszenia

1 349 900 zł48 m² 28 122,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe położone przy ul. Kolejowej 19 - w sercu prestiżowej 19. Dzielnicy, jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł143,30 m² 10 327,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Nowoczesny dom 143,30 m + garaż na 2 auta + kotłownia | Ogrzewanie podłogowe | Blisko wkd, a2 | Bez pcc Nowa Wieś, gmina Michałowice Najważniejsze informacje Powierzchnia: 182 m (.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł52 m² 3 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:288 m²

Ta nieruchomość w spokojnej części Łap czeka na nowego właściciela, który przywróci jej blask. Najważniejsze informacje: powierzchnia domu: 63,69 m Powierzchnia działki: 288m Dodatkowo:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 377 m² 125,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka o powierzchni 2377 m2 zlokalizowana we wsi Spalona przy ul. Rybińskiej - ok. 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł200 m² 8 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 030 m²

Wolnostojący, przestronny dom w Międzyborowie na dużej, ładnie zagospodarowanej działce. : dla kogo? Zdecydowanie dla rodziny 2+1, 2+2. ale również dla rodziny z 3 dzieci. : atuty: atutem.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł53,67 m² 7 080,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Neo Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie , położone na 3. piętrze niskiego bloku. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł300 m² 1 330 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Cena do negocjacji dla zdecydowanego klienta -zapraszam do kontaktu! Oferuje Państwu na sprzedaż budynek, który znajduje się w województwie Pomorskim, powiecie Malborskim, gminie Stare Pole,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 900 zł139,20 m² 6 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.140 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł95,85 m² 5 832,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł217 m² 3 589,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 217 m2 usytuowany na działce o powierzchni 505 m2 w miejscowości Drezdenko.! oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 736 m² 51,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1736 m Ziąbki Warunki Zabudowy Duża działka o powierzchni 1736 m , położona w otoczeniu pól i lasów, z wydanymi Warunkami Zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

2 067 200 zł2 176 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prestiżowa działka budowlana, poznań, umultowo. Działka usytuowana jest nad Jeziorem Umultowskim, kończąca się nad samą linia brzegową. Wgn Poznań Krauthofera zaprasza do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 170 m² 149,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy wielką przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną, zlokalizowaną w sąsiadującej z K-Koźlem miejscowości Większyce, gm. Reńska Wieś. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł51 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe ,rozkładowe mieszkanie z balkonem , zlokalizowane na zadbanym , spokojnym osiedlu we Wrocławiu. Idealne dla pary, singla , lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 492 zł68,83 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa rezydencja w sercu Karkonoszy z widokiem na grzbiet Lasocki! Szanowni Państwo, zapraszam na prezentację absolutnie wyjątkowej nieruchomości położonej w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł186 m² 3 602,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowa okazja! Dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej Skawicy idealne miejsce do życia i wypoczynku! Marzysz o domu w spokojnej, urokliwej okolicy, otoczonej naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł822 m² 169,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczej okolicy Świerklan Górnych, przy ulicy Szerockiej. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł5 619 m² 165,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,5619 ha (5619 m ) położona w miejscowości Prandocin-Iły, gmina Słomniki, w powiecie krakowskim. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

83 550 zł1 114 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku natury z szybkim dojazdem do miasta? Oferujemy na sprzedaż prostokątną działkę 1 114 m (21 x 54 m) w malowniczym Zarzęcinie zaledwie 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 580 zł66,45 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Home Space Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68 m , usytuowane na piętrze budynku w zabudowie szeregowej dwulokalowej w Zaczerniu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 539 m² 115,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1539 m , położona w Nowej Wsi Ełckiej jednej z najbardziej cenionych miejscowości podmiejskich wokół Ełku. Nieruchomość oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

499 950 zł67 m² 7 461,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

WE speak english call us (579 x 523 x 584) for more information. Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane w reprezentacyjnej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

632 681 zł10 131 m² 62,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki Inwestycyjnej w miejscowości Smardzów (koło Oleśnicy) przy drodze krajowej nr 8 oraz drodze ekspresowej S8. Działka z ogromnym potencjałem. 1) Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł52,70 m² 1 233,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 2 położony na I piętrze budynku mieszkalnego w Łoźnicy 43. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł600 m² 1 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku biurowo-handlowego zlokalizowanego w Krzepicach przy ul. Przemysłowej. Cechy nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa oferta mieszkania w doskonałej lokalizacji, po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzą : trzy pokoje 18/13/10 m2 z największego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł820 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana w spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Ujejsce. Marzy Ci się działka w spokojnej otoczonej przyrodą okolicy, gdzie będziesz mógł odpocząć w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 000 zł30 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na działkę można dojechać wklejając do Google Maps 52.157778, 20.947304 Warszawa, Włochy, Załuski, ul. Na Skraju, obręb 2-06-18, numer ewidencyjny 16/1. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48,50 m² 11 546,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł35,49 m² 19 977,46 zł/m²

 

Piętro:11/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 35,49 m2 położonego na 11 piętrze w 27 piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalny układ/możliwości aranżacyjne/zielone osiedle Do sprzedania mieszkanie o pow. 50 m2 zlokalizowane na oś. Kmity - ul. Bohaterów na IV piętrze w niskim bloku (bez windy) z lat.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł6 028 m² 86,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 6028 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Głodowo Wielkie, w gminie Nasielsk. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 000 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł190 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:826 m²

Rodzinny dom w pięknej okolicy tuż przy lesie na obrzeżach Ostródy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Międzylesie przy ul. Bławatnej,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł55,05 m² 8 174,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z ogrodem i garażem - Mosina Na sprzedaż mieszkanie wydzielone na osobnej kw w domu wolnostojącym, położone w spokojnej części Mosiny. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł113,40 m² 3 395,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania o łącznej powierzchni 113,4 m2. Idealna inwestycja. Nieruchomość jest zlokalizowana w samym centrum Brodnicy, przy spokojnej ulicy Ogrodowej. Mieszkania znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

16 452 900 zł54 843 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Wieluń przy ul. Częstochowskiej o powierzchni 54 843 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%! działka :.