dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 170 ogłoszeń

850 000 zł83,04 m² 10 236,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:597 m²

Lokalizacja: steklno, 300 m od plaży, blisko do lasu, cisza i komfort mieszkania Dom wolnostojący, powierzchnia użytkowa 83,00 m2 Powierzchnia działki 590 m2, zadbany, zagospodarowany ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł39 m² 12 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj lub zainwestuj w Ustroniu, jaszowiec, u stóp Czantorii, w sercu Beskidów! Wykończone pod klucz mieszkanie / pokój hotelowy w widokiem na Zbocze Czantorii - malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

690 000 zł80 m² 8 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 815 m²

Na sprzedaż urokliwe siedlisko z własnym stawem położone w przepięknej miejscowości Łęcze położonej w pobliżu Zalewu Wiślanego zaledwie kilkanaście kilometrów od miasta Elbląga.

Szczegóły ogłoszenia

1 997 000 zł522 m² 3 825,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:548 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom ze słonecznym ogrodem, wraz z pokojami do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł62 m² 2 903,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej. *** Są nieruchomości, które kupuje się z myślą o przyszłości. Takie, które mogą pracować na właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł67 m² 13 432,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Pradze-Północ Komunikacja: - przystanek autobusowy "szwedzka" - 3' pieszo, - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł55,30 m² 6 057,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu w Gostyniu przy ul. Mieszka I nr 4. W skład mieszkania o pow. 55,3 mkw usytuowanego na 4 pietrze wchodzą: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł148 m² 4 391,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Sprzedamy budynek mieszkalno-usługowy w Bochni przy ulicy Trudnej 22. Obiekt został wzniesiony w technologii tradycyjnej w połowie lat 90-tych XX wieku. - parter z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Piła

Piła,wielkopolskie

520 000 zł83 m² 6 265,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogrodem i garażem - Osiedle Górne, przy lesie Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83 m , usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

115 000 zł450 m² 255,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna z małym domkiem letniskowym tuż nad samą Brdą na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "radość" idealną dla miłośników odpoczynku na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Głoskowie koło Piaseczna położonego na pięknej działce o powierzchni 3800m2. Wyjątkowo atrakcyjne ukształtowanie terenu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł37,14 m² 16 963 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kalwaryjska - najbliższa okolica ronda matecznego - nowe mieszkania W odnowionej kamienicy! Do zaoferowania mamy mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 37,14 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Klęczkowo

Klęczkowo,kujawsko-pomorskie

459 000 zł679 m² 675,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

W dniach 21.03.2025-06.04.2025 proszę o kontakt w sprawie oferty pod numerem telefonu: Katarzyna Kacperska:   OFERTA: Inwestycja, duży potencjał - do adaptacji pod dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

69 058 zł922 m² 74,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukują Państwo wymarzonej działki pod budowę domu lub innej inwestycji? Mamy coś specjalnego dla Państwa! Oferujemy atrakcyjne działki położone w spokojnej miejscowości Dąbrówka, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł172 m² 2 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w spokojnej miejscowości Karolew, gm. Dąbrówka. Dom posadowiony jest na 345 metrowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 000 zł191 m² 11 780,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prestiżowa inwestycja - Dąbrowa Leśna, łomianki - zamknięte, kameralne osiedle. Nowoczesny, wolnostojący dom w otoczeniu starodrzewia, w pięknej lokalizacji, tylko 17 km od Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

3 673 600 zł10 496 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Chęcinach o powierzchni 10 496 m2. Działka zlokalizowana jest przy drodze wojewódzkiej nr 762 prowadzącej z Kielc do Małogoszcza. Media: kanalizacja, woda.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł14 100 m² 17,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Homfi ma przyjemność zaprezentować działki rolne na sprzedaż w Dąbrowej Szlacheckiej. Działka położona jest w Nowej Wsi Szlacheckiej w powiecie krakowskim: - 17 km do Krakowa, - 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73,70 m² 5 413,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top oferta! Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią - Bosmańska! Wyjątkowa oferta dostępna tylko W naszym biurze! Przestronne 3/4 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł60,20 m² 6 229,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż - Mieszkanie 60,20 m | 3 pokoje | 4. piętro cena: 375 000 zł Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51,40 m² 19 435,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zamieszkaj lub zainwestuj w komfortowe, jasne i wyjątkowo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m , zlokalizowane przy ul. Grójeckiej! To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

836 250 zł5 575 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz   Oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w pięknej miejscowości nieopodal Bydgoszczy. Wśród drzew i zaledwie kilkaset metrów od rzeki Brdy. -.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 466 m² 283,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Podrzecze, gmina Podegrodzie powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł685 m² 9 781,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jedna historia, dwa budynki, tysiąc możliwości. Willa Magnolia, to wyjątkowa, nieruchomość o łącznej powierzchni 421 m , zlokalizowana w centralnej części Brzegu, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł210 m² 5 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:882 m²

Wolnostojący dom z garażem dla rodziny 4-6 osobowej położony w odległości ok 6km od granic Lublina. Niedaleko przystanki Mpk /linia 79, 85 /. Cena domu w ogłoszeniu - stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł869 m² 327,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu kompleks działek budowlanych w miejscowości Płoty. Działki znajdują się w spokojnej części miejscowości, w bliskim sąsiedztwie lasów. Na działki została.

Szczegóły ogłoszenia

1 382 120 zł34 553 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka produkcyjno-inwestycyjna o pow. ~34553 m . Działka znajduje się w Nidzicy przy ul. Przemysłowej, - oznaczona nr ewid. 2/1 oraz 3/1 , obręb Nidzica 1 , o łącznej pow. 34 553.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł195,04 m² 5 101,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:981 m²

Klimatyczny, jasny, pełen słońca dom, który spełni oczekiwania nowych domowników. To idealne miejsce dla rodziny, która pragnie cieszyć się harmonią natury. Posiada funkcjonalny układ, który.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł52 m² 15 096,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 51,47 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbowców. Salon z aneksem kuchennym ok 22 m2, sypialnia ok 15 m2, garderoba, łazienka, przedpokój. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł50,30 m² 13 081,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestrzenny, słoneczny i zadbany apartament/mieszkanie 3 pokojowy o powierzchni około 50,36 m2 z dużym balkonem ( wyjście z salonu i sypialni ) położony na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł916 m² 325,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranki z widokiem na taflę czystego jeziora i bezpośredni dostęp do wody zaledwie kilka kroków od tarasu. Oferuję wyjątkową działkę w Godziszewie, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł46,50 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Modern House ma przyjemność zaprezentować świetną szeregówkę zlokalizowaną na cichym i spokojnym osiedlu.Prezentowany lokal posiada 46,5 m2 i został wybudowany w 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł94,53 m² 5 500,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego lokalu o pow. 94.53 m2 usytuowanego na parterze i na I piętrze budynku, z przynależnym ogrodem (ok. 200 m2) i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł673 m² 444,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka atrakcyjna działka budowlana - Skrzynki, gm. Kórnik Wyjątkowa działka mieszkaniowa w drugiej linii zabudowy Działka znajduje się w miejscowości Skrzynki, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

427 800 zł2 546 m² 168,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży pięknie położoną działkę z linią brzegową w Samociążku. Powierzchnia działki to 2545 m2 , nie jest ona objęta mpzp, nie podlega podziałowi wtórnemu. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 900 zł91,80 m² 9 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny Dom o powierzchni ok. 92m2 (po podłodze ok. 105m2), oddawanym w stanie deweloperskim, usytuowanym na działce o powierzchni ok.1000m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł155 m² 7 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:821 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny w Wilamowicach, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią do odpoczynku. To propozycja dla osób szukających gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł21,17 m² 17 713,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż w centrum Krakowa. Idealnie nadaję się na inwestycje pod najem zarówno długoterminowy jak i krótkoterminowy. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Serdecznie polecamy siedlisko zabudowane budynkami do remontu położone w Nowym Dworze, powiat sokólski Zabudowania: dom: drewniany ok. 30 m , do kapitalnego remontu, składający się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł55,90 m² 3 202,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1893

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji. Dostępne tylko U nas. Polecamy do sprzedania wygodne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja Mieszkanie położone w bardzo cichej lokalizacji bardzo blisko.