dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 236 ogłoszeń

66 500 zł950 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka nr 245 z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Stawek , gmina Latowicz. W cenie działki jest również udział w drodze dojazdowej do nieruchomości. Do.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44,45 m² 6 299,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: w galerii znajdują się 4 zdjęcia (opatrzone napisem Wizualizacja ) przedstawiają przykładową aranżację wnętrza. Zostały przygotowane, aby pokazać ogromny potencjał tego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 823 m² 87,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wieprz- działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Powierzchnia działki 1823 m2.Na działce studzienka kanalizacyjna, na sąsiedniej działce w odległości ok.kilku metrów woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł60,33 m² 17 404,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! Gotowe do wprowadzenia! Kępa Mieszczańska- jeden z najbardziej pożądanych adresów we Wrocławiu, łączący prestiż centrum z ciszą nadrzecznych bulwarów. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł721 m² 220,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 751 m2, w miejscowości Tumlin-Wykień ul.Modra gmina Miedziana Góra. Działka usytuowana została.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z klimatem w sercu miasta - świetna inwestycja | ul. Śniadeckich, bydgoszcz Szukasz mieszkania w centrum, ale bez miejskiego zgiełku? Ta oferta idealnie łączy jedno.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł99,90 m² 1 991,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż - 99,9 m - Świeradów-Zdrój Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 99,9 m , położony na parterze budynku wśród zabudowy wielorodzinnej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł122 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ceny apartamentów w Kołobrzegu Cię przerażają? Nie lubisz ciągłego hałasu? Cenisz ciszę i spokój? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie ekologiczny i energooszczędny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60,68 m² 9 871,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja deweloperska w centrum Wejherowa 3 pokoje i miejsce postojowe w cenie Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkania w nowej, kameralnej inwestycji deweloperskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł80,96 m² 7 892,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

KB Nieruchomości prezentuje nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku na prestiżowym osiedlu premium przy ul. Leszka w Wodzisławiu Śląskim. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł53 m² 8 301,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Jana Pawła II w Bolesławcu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 463 zł89 m² 11 780,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Gotowe do odbioru Apartament ze świetną komunikacją z całym miastem i tylko 15 minut do Rynku. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, 5 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł64 m² 13 594 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe , przestronne o powierzchni prawie 64m2. Wygodne 1 piętro na zielonym osiedlu z doskonałą komunikacją. Mieszkanie posiada 2 sypialnie , salon z funkcją spania ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lejdy

Lejdy,warmińsko-mazurskie

726 600 zł121 100 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki rolne o powierzchni 12,11 ha na sprzedaż. Do sprzedaży są dwie działki rolne o łącznej powierzchni 12,11 ha położone w miejscowości Lejdy, gmina Bartoszyce, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 220 000 zł89,70 m² 13 600,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Z przyjemnością prezentuję bardzo ładnie wykończony i urządzony dom w zabudowie bliźniaczej. Zapraszam do obejrzenia filmu powierzchnia użytkowa domu 89,70 m | dodatkowa powierzchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 000 zł57,32 m² 15 317,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 190 zł44,04 m² 11 561,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 459 m² 100,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 3 459 m , z szerokością 32 metrów, położona w malowniczym Łuszczowie Pierwszym. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł35,40 m² 6 751,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Bytomiu, z bardzo niskim czynszem i pełnym wyposażeniem w cenie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł403 m² 11 166,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 046 m²

Wyjątkowa rezydencja w Podkowie Leśnej. Komfortowy, przestronny dom położony na pięknej działce o powierzchni 2046 m , w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena obecna 699 tyś. Apartament wykończony! Ustroń Apartamenty Asnyka. Inwestycja zlokalizowana w centrum Ustronia. Nowe mieszkanie 7a/2 (1b) (56m2) z osobnym wejściem i tarasem (2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

74 000 zł1 501 m² 49,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 37 działek budowlanych, położonych na Mazurach Garbatych w Olecku przy ulicy Wiejskiej. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł8 929 m² 7,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój kawałek lasu w gminie Józefów! Majdan Kasztelański, gm.Józefów Działki: nr ewid. 166, 167 , obręb Majdan Kasztelański, zobacz mapę , łączna powierzchnia: 8929 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł648 m² 1 311,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bez prowizji od kupujacego Do sprzedaży nieruchomość zabudowana dwoma halami z częścią mieszkalną przy drodze krajowej K-9 w Jacentowie, gmina Sadowie, około 8 km od Ostrowca Św. i 8.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60 m² 12 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:475 m²

Na sprzedaż dom w Otominie lokalizacja: dom położony jest w Otominie, w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części miejscowości. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł111,54 m² 6 535,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Dom Z widokiem - Połówka bliźniaka na najwyższym wzniesieniu Glincza. 112 m2 | działka 577 m2 | etap II - odbiór I kwartał 2026 Są domy, które po prostu stoją na działce. I są.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł80 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż urokliwa nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, zielonej okolicy (gręboszów, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski, woj. małopolskie), idealna dla osób szukających wytchnienia od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 814 zł52,46 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w klimatycznym miejscu w Wapienicy. Apartamenty zlokalizowane w pobliżu lasu oraz płynącej nieopodal rzeki to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80,36 m² 7 453,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W samym sercu Leśnego Zakątku w Płotach powstał przytulny budynek jednorodzinny dwulokalowy - każdy lokal o powierzchni 80 m , składający się z 4 pokoi, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł900 m² 1 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży wyjątkową ofertę posiadłości agroturystycznej położonej w Szczytnicy. Nieruchomość to trzy budynki mieszkalne plus budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiam Państwu stylowy apartament typu loft, starannie wykończony wysokiej klasy materiałami, położony na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu. To wyjątkowa przestrzeń, która łączy.