dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

209 000 zł46,79 m² 4 466,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 46,79 m , zlokalizowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Mierosławskiego w Szczecinku. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 357 000 zł69,24 m² 19 598,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż 3 pokoje do generalnego remontu zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu.Prezentowana nieruchomość powierzchni 69,24 m2 znajduje się na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 683 zł35,47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 300 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż ciecierzyce, ul. Spacerowa, warunki zabudowy! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł1 492 m² 130,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Działka budowlana położona w rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1000 m2. Działka znajduje się w miejscowości Kamionce gmina Radziejowice, objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Chałupy,zachodniopomorskie

415 000 zł66,28 m² 6 261,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W naszej ofercie pozostały 2 lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Chałupy. - lokale znajdują się na piętrze budynku o powierzchni 66,28 m2 do którego przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 845 m² 68,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo serdecznie zapraszam do miejscowości Okoniny Nadjeziorne, gmina Śliwice, żeby móc zaprezentować Państwu ładną działkę pod budowę domu. Na działkę zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł12 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w Wilanowie przy ul. Rosy w studium miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Teren został podzielony na działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł408 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Dom pod inwestycje 408m2 użytkowa działka 2250m2 Bukowina Tatrzańska. Lokalizacja: bukowina Tatrzańska - w jednym z najbardziej malowniczych miejsc Podhala. To teren o wyjątkowych walorach.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gniewowskiej w Wejherowie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, komfortowej sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł134,05 m² 7 228,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja Dom znajduje się w Kielcach, przy ulicy Charsznickiej, w spokojnej i zielonej części miasta, bezpośrednio przy lesie. Takie położenie zapewnia ciszę, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł797 m² 117,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o doskonałym położeniu nad Morzem, w pobliżu Jarosławca, idealna na budowę letniskowego domu lub domu całorocznego. Teren ma ustalone parametry zabudowy zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł80 600 m² 18,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży: prywatne jezioro o powierzchni ponad 6 ha, razem z działkami do niej przynależącymi razem 8,06 ha. Sprzedaż dotyczy działek: nr. 606 - 6.9 ha - jezioro nr. 243 - 0,96 ha, nr.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł113 m² 3 079,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: warsztat samochodowy w Dąbrowie Białostockiej gotowy do pracy lub pod inną działalność Dąbrowa Białostocka, ul. Kołłątaja Powierzchnia całkowita budynku: 113 m2 Hala.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł52,50 m² 13 809,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie blisko Galerii Mokotów, rozkładowe, trzypokojowe, dwustronne z dużą loggią, widną kuchnią oraz łazienką razem z w.c w budynku wybudowanym w na przełomie lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł53,20 m² 5 169,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja do 31.07.2026r. Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 w Leśnej. Lokal usytuowany na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł715 m² 3 482,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 245 m²

Ogrodzona działka 2245 m na sprzedaż ul. Młyńska, mikołów Na sprzedaż: nieruchomość komercyjna w ścisłym centrum Mikołowa Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę zakupu obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł161,60 m² 9 585,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w zachodniej części Kielc na kameralnym i cichym osiedlu w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Kielc - Podkarczówce, który słynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 597 600 zł12 988 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są nieruchomości, które mają w sobie coś więcej niż tylko powierzchnię ziemi. Mają potencjał, przestrzeń i wizję przyszłości. Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnego gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł53,29 m² 17 826,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,29 m , położone przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 200 zł44,56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł107,50 m² 2 595,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal w stylowej kamienicy w Opolu. Lokal: przedmiotowy lokal o powierzchni 107,15 mkw znajduje się na poziomie przyziemia i częściowo jest przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł80,26 m² 9 955,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie (80,26m2) z dużym tarasem w kameralnej zabudowie! atuty nieruchmości: nowe budownictwo, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł160 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Katowice - Piotrowice, ul. Szymanowskiego Dom jednorodzinny 160 m | 5 pokoi + salon | 3 łazienki | działka 450 m Cena: 1 680 000 zł Rok budowy: 2005 | Remont: 2021 opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 915 zł58,70 m² 14 018,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,7 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Największym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł63,60 m² 9 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 3 pokojowe mieszkania zlokalizowane na I piętrze niskiego budynku w Koziegłowach przy ul. Poznańskiej. Na powierzchnię 63,6 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł80,10 m² 1 747,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

NA sprzedaż wyjątkowa przestrzeń Z duszą W historycznym budynku mieszkalnym Z możliwością przeznaczenia na lokal mieszkalny, nowe jaroszowice, gmina bolesławiec. Wgn Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł390 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż rezydencjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 390 m , położony na zagospodarowanej działce 1500 m w spokojnej, willowej części Białołęki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

660 000 zł101,50 m² 6 502,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:268 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej - grzędzice Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grzędzic,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł79 m² 8 227,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł90 m² 11 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 051 m²

Opis Na sprzedaż nieruchomość położona w sercu prężnie rozwijającej się Rokietnicy, zaledwie 20 km od centrum Poznania. To idealna propozycja zarówno dla rodziny marzącej o dużej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł64 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje Nowe Miejsce na Ziemi 64 m Zatrzymaj się na chwilę i wyobraź sobie, że wracasz do domu W windzie mijasz znajome twarze sąsiadów. Wchodzisz do ciepłego, jasnego mieszkania, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł14 138 m² 53,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 14138 m2 znajdująca się w miejscowości Śliwice, w Borach Tucholskich. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

281 640 zł2 347 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Gminie Zabór. Działka znajdują się zaledwie 15 km od centrum Zielonej Góry, wiodącego miasta uniwersyteckiego z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł51,17 m² 7 328,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 51,17 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 17m2, -sypialnia 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w miejscowości Białystok na osiedlu Sienkiewicza. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

119 200 zł800 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu naszą nową ofertę 36 atrakcyjnych działek budowlanych, zlokalizowanych w malowniczym Niestkowie, w niewielkiej odległości od brzegu morza. Zaledwie 5 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 000 zł50,72 m² 14 156,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Szczepin w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł41 m² 8 658,54 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 41 m , zlokalizowanego na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. To idealna propozycja dla singla,.