dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł44,32 m² 8 235,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na sprzedaż Bydgoszcz Kapuściska - 2 pokoje, loggia, 10. piętro, 44,32 m Szukasz jasnego mieszkania z pięknym widokiem z wysokiego piętra, w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł57 m² 4 649,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław, osiedle Toruńskie - 4 pokoje, ul. Chociszewskiego Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i dużym potencjałem aranżacyjnym? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł43,50 m² 10 344,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł98,96 m² 6 052,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony na dużej działce, usytuowany w Sędziszowie Małopolskim. oraz podatku pcc. Cechy nieruchomości: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 776 zł89,03 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m z dużym tarasem (24,16 m ) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł27 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam prywatnie i bez prowizji mieszkanie przy ulicy Bałtyckiej! Lokal po generalnym remoncie, składa się z przedpokoju z wnęką na szafę, łazienki z wc, kuchni i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Witam, na sprzedaż duży, wyjątkowy dom z 1986r. - ul. Jeziornej w Bytyniu, położony w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora. W cichej i spokojnej okolicy, pośród zieleni. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł47,60 m² 10 924 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 2 pokojowe (47,6m2) znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Jest to spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł96 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie z wyposażeniem- gorzów Wielkopolski ul. Wyszyńskiego Cena 590,000pln Opis Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 498 m² 116,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka niezabudowana w Białej, gmina Wieleń Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, niezabudowaną działkę o powierzchni 1498 m , położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 000 zł346,80 m² 16 003,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w idealnej lokalizacji. "Salon Gdyni", ulica Świętojańska. Parter o powierzchni 171 m2: bank bnp Paribas Podziemie o powierzchni 175,8 m2: dawny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł4 688 m² 55,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Posiadamy do sprzedaży pięknie położoną działkę rolno-budowlaną (o symbolu 26 mnr, 11 R i 29 mnr) w Jastrzębiu-Bziu o powierzchni 4688m2, z czego - działka.

Szczegóły ogłoszenia

218 900 zł43,70 m² 5 009,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferujemy bardzo funkcjonalne mieszkanie w 10 piętrowym bloku z dwoma windami, mieszczące się na 9 piętrze w Jastrzębiu przy ulicy Kaszubskiej. Rozkład pomieszczeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł34 m² 4 529,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie w Jastrzębia ul. Marusarzówny - składające się z pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Widok z balkonu nie przysłonięty innym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,50 m² 11 196,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni 53,5 m2 znajdujący się w budynku przy ulicy Kościuszki 52, w Garwolinie ( budynek " grey house"). Lokal na II piętrze (winda), z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 517 m² 65,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w miejscowości Wilkowyja koło Garwolina oraz Wilgi. Na sprzedaż działka leśna niezabudowana o nr 375/14 o powierzchni 1517 m2, objętą mpzp jako tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł83,31 m² 6 589,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:815 m²

Do sprzedania klimatyczna nieruchomość zabudowana domem całorocznym w miejscowości Dąbrowa, gmina Łaskarzew o pow. użytkowej 46,80m2, całkowitej 83,31 m2 z zadaszonym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 667 m² 71,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka leśna, letniskowa nr 375/13 o powierzchni 1667m2, objętą mpzp jako tereny zabudowy letniskowej (zr). Działka prostokątna, zabudowana z wjazdem od drogi. Na działce jest.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł46,85 m² 6 979,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem w bardzo dobrej lokalizacji Żor ul. Wojska Polskiego - składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł64 m² 10 578,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie w Garwolinie przy ulicy Dobrej 5 na zamkniętym osiedlu. Budynek z 2008 roku. Mieszkanie o powierzchni 64m2, składające się z trzech sypialni o pow.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 598 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż solidny, zadbany dom z lat 80. o powierzchni ok. 300 m , położony na pięknej, zagospodarowanej działce (1598 m ) w Łaskarzewie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bramka

Bramka,lubelskie

249 000 zł108 m² 2 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Do sprzedania siedlisko w miejscowości Bramka gmina Kłoczew. Nieruchomość o powierzchni 4900m2 z zabudowaniami gospodarczymi i domem z bala, oszalowanym krytym blachą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł88 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na 2. piętrze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie jest częściowo umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

78 430 zł713 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Gurówko, w gminie Niechanowo, w spokojnej okolicy niedaleko Gniezna. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł67,41 m² 14 241,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Masz dość ofert, które są jak meble z sieciówki niby ładne, ale zawsze brakuje jednej śrubki i musisz dokupić instrukcję? W Lokum viva na ostatnim piętrze czeka na Ciebie 60-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,82 m² 11 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Masz już dość oglądania apartamentów, w których jedynym luksusem jest grzyb na ścianie i zapach minionej epoki? Przy ul. Schuberta jedyną rzeczą, którą musisz wnieść, są Twoje ulubione.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł63,10 m² 12 202,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wchodzicie i nagle wszystko staje się jasne. To nie jest kolejny ciasny korytarz, ale prawdziwy festiwal światła i ogromnej przestrzeni. Okna sięgające samej ziemi sprawiają, że granica.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł8 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana z wz na 7 domów we wsi Brzezie 15minut od Trzebnicy. Pow. 8500m2 Warunki zabudowy na 7 domów jednorodzinnych z zapleczem (max intensywność zabudowy 0,36; szer. frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Opalenica,wielkopolskie

1 195 000 zł123,20 m² 9 699,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w Opalenicy lokalizacja: opalenica ul. Żeromskiego specyfikacja: numer ewidencyjny działki: 1440/4 Powierzchnia działki: 1132 m2. - w kształcie trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł182 m² 5 219,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 559 m²

Szukasz pięknego domu w spokojnej okolicy? Zależy Ci na łatwym dostępie do miasta? Jeśli tak, to mamy ofertę idealną dla Ciebie. Przedstawiamy Państwu nieruchomość na sprzedaż. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 800 m² 127,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta: na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową domu rekreacyjnego i istniejącą infrastrukturą. Idealna dla osób, które chcą kupić gotowy start pod własny dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł32,60 m² 4 754,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,66 m , zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy dwupiętrowej po kapitalnym remoncie i termomodernizacji. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

46 970 zł671 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zrealizuj swoje marzenia wymarzona przestrzeń dla Twojej rodziny. Na sprzedaż jest kilka działek położonych w malowniczej, zacisznej części Sąsieczna, w otoczeniu łąk i lasów, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł131,85 m² 5 149,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

.:oficjalnie otwieramy II etap inwestycji osiedla konarzyce, przy ulicy migdałowej:. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 184 zł90,93 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 91-94 m , zlokalizowane w spokojnej części Wrocław przy ul. Komornickiej. Lokale gotowe do odbioru. Najważniejsze atuty: -ogród ponad 100.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł1 218 m² 276,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka wśród sosnowych lasów Rakownia | blisko Puszczy Zielonka Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Rakownia, w otoczeniu sosnowych lasów.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł781 m² 352,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka wydzielana z działek nr 1569 i 1570 w Szlembarku informacje podstawowe: - powierzchnia: 781 m - Szerokość: ok. 18 m - Kształt: prostokąt - Dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł28 m² 3 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam mały lokal na działalność usługowo handlową bez pośredników.,w doskonałym punkcie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

146 200 zł860 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis Na sprzedaż oferujemy kompleks działek budowlanych o powierzchni od 566 m2 do 3577m2, położonych w miejscowości Baczyna, w gminie Lubiszyn, zaledwie kilka minut drogi od Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł25 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam nakłady na budynek bez gruntu. Grunt 25m2 we własności miasta z umową dzierżawy na czas nieokreślony.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł45,90 m² 6 644,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Poszukujesz jasnego i przestronnego mieszkania, w którym wygodnie zamieszkasz ze swoją rodziną ? Zależy Tobie na dobrze zaaranżowanej przestrzeni ? Dobrze się czujesz w jasnych.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij