dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

960 000 zł12 819 m² 74,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa leżąca przy ulicy Przemysłowej w Osiecku w gminie Osieck powiecie otwockim składająca się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł122,51 m² 7 746,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Małgorzata Biskup   na sprzedaż - w naszym biurze! Zabudowa bliźniacza - spokojna okolica - poszukiwana lokalizacja Stan deweloperski - Klient nie płaci pcc. Komfortowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł84,53 m² 8 635,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: dwupoziomowe mieszkanie 84,53 m z prywatnym tarasem na dachu o powierzchni 48m2. Lokal znajduje się na piętrze w niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 375 zł51,07 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,07 m z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej i zielonej części Czarnochowic, w sąsiedztwie Wieliczki i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

2 301 300 zł23 013 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy dwie doskonałe działki budowlane o numerach 375/62 (pow. 1,5 ha) i 416/63 (0,8013 ha) o łącznej powierzchni 2,3013 ha (23 013 m2) w województwie Śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie z balkonem w centrum Koła ul. Sienkiewicza. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodną lokalizację oraz praktyczny układ pomieszczeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 903 zł154,35 m² 4 709,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy i przestronny dom w sercu Sulejowa, w otoczeniu Natury! Perła Sulejowa to bezczynszowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł600 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:5 573 m²

Gotowa Inwestycja Oferuję na sprzedaż wyremontowany i odnowiony i oddany do użytku w 2019r, dom o powierzchni całkowitej blisko 600m 2 podpiwniczony z wydzielonym parkingiem na 40.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 71 m | taras dachowy 60 m | garaż | Wola Justowska Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 71 m, położony w prestiżowej i zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł52,20 m² 8 524,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfort, funkcjonalność i świetna lokalizacja 3 Maja, elbląg Są mieszkania, które od progu sprawiają, że czujesz się po prostu dobrze. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 350 zł49,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas - ostatnie mieszkania Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 49,30 m zlokalizowane na IV piętrze nowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł45 m² 13 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie ze wspaniałym, panoramicznym widokiem z balkonu położone przy ul. Łużyckiej. W mieszkaniu istnieje możliwość komfortowego mieszkania zaraz po zakupie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 249 000 zł138 m² 9 050,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:159 m²

Mamy dla Ciebie ofertę segmentu w zabudowie szeregowej w bocznej uliczce Mierzyna. Na powierzchnię użytkową wchodzi : parter: komunikacja ,salon z kominkiem połączony z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł116 m² 215,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż pawilon handlowy do tej funkcjonujący jako sklep osiedlowy, zlokalizowany w Świętochłowicach przy ul. Krasickiego, na terenie dużego osiedla mieszkaniowego, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 701 m² 80,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje: - duża działka, - budowlano-rolna, - dojazd z dwóch stron, - media w drodze, - spokojna okolica, - tereny zielone Oferty na wyłączność - tylko w bragson.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł1 184 m² 650,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 11,84 ara zlokalizowana w miejscowości Węgrzce gm. Zielonki nieopodal granicy z Krakowem. Działka lekko nachylona, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł182,74 m² 4 651,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny dom parterowy z garażem idealny dla rodziny, gotowy do komfortowego życia Na sprzedaż funkcjonalny i przemyślany dom parterowy o powierzchni użytkowej ok. 182,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł80,90 m² 9 134,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe, jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 80,90 m2 lokalizacja: mieszkanie położone na zielonym, cichym i nowoczesnym osiedlu w miejscowości Komorowice tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

194 009 zł35,10 m² 5 552,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okazja! Inwestycyjna Szansa lub Własny Kąt do Aranżacji w Chełmie! Marzysz o własnym mieszkaniu, które zaaranżujesz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,14 m² 11 648,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie komfort i wygodę w prestiżowej lokalizacji. To mieszkanie to prawdziwy skarb w ścisłym centrum, gdzie puls życia miasta spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł35,92 m² 43 151,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł90 m² 5 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 077 m²

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży parterowy dom na działce o powierzchni 5077m 2 przy ulicy Armii Krajowej w Szewnie. Dom z końca lat 50-tych, częściowo podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł921 m² 180,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na północy Głogowa Młp. Przedmiotem sprzedaży jest 4 działki o powierzchni od 9,21a do 10,83a zlokalizowane w miejscowości Głogów Małopolski przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

172 907 zł29,04 m² 5 954,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie jednopokojowe B-3-40.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł1 700 m² 42,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, ustawna działka poleca się do zakupu. Położona jest w miejscowości Rzuców, przy ul. Wandów. Oddalona od asfaltu, pomiędzy zadrzewionymi terenami gwarantuje ciszę i spokój. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

195 300 zł1 953 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do naszej oferty trafia nieruchomość położona w miejscowości Zaczerlany (gmina Choroszcz). Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 200 zł54,04 m² 16 547 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zaprasza na prezentację | Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy Szukasz miejsca, które zadba o potrzeby Twoje i Twojej rodziny? Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

239 000 zł119,95 m² 1 992,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż rozpoczętą budowę jednorodzinnego domu wolnostojącego położonego w Kępach Lubczyńskich. Zaprojektowana została w formie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł3 400 m² 16,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka składająca się z dwóch numerów o łącznej powierzchni 34 ary. Nieruchomość jest w kształcie trapezu o szerokości wzdłuż drogi dojazdowej 55 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 455 m² 150,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjnie działka budowlana położona spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 118 zł33,34 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy przytulne i słoneczne M2.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 000 zł440 m² 17 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:751 m²

Lokalizacja: prestiżowy Sopot Dolny, jedna z najbardziej pożądanych i kameralnych części miasta. Nieruchomość położona przy ul. Obrońców Westerplatte 36b i 36C, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

111 375 zł825 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę położoną w malowniczym otoczeniu łąk i lasów Działka znajduje się na nowym osiedlu domów jednorodzinnych na skraju urokliwej miejscowości:.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 100 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Bobolinie, gm. Kołbaskowo 1094 m. Osiedle zamknięte. Szukasz wyjątkowego miejsca w cichej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł300 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu dom mieszkalny z dużą, piękną, słoneczną działką położony w Bolesławicach, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł40 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone dwupokojowe mieszkanie z balkonem gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię 40 m składają się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 zł739 m² 59,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dołgie - działki blisko jeziora, idealne na rekreację I wypoczynek, ok. 17 km od szczecinka. Kupujący nie płaci 2% pcc. Ceny zawierają podatek vat. Oferujemy na sprzedaż kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł124,40 m² 9 244,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Sprzedaż domu wolnostojącego wybudowanego według Projekt domena 132 B1, o powierzchni 124,4 m2, położonego na dużej działce o powierzchni 950 m2. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł1 855 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1855 m zlokalizowana w spokojnej i malowniczej części Bełsznicy. Piękne widoki, dostęp do drogi gminnej Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zgoda

Zgoda,kujawsko-pomorskie

130 000 zł1 563 m² 83,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy Powierzchnia : 1563 m2 Nr 35/3 Przeznaczoną pod budowę domów jednorodzinnych Lokalizacja : Zgoda Kujawsko Pomorskie blisko Aleksandrowa Kujawskiego Cena : 130.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł164,45 m² 6 993,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Do sprzedaży kilkuletni dom w miejscowości Longinówka. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oglądanie tylko po wcześniejszym umówieniu z Agentem Biura wgn. Budynek parterowy,.