dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Rynek pierwotny

546 195 zł55,44 m² 9 852 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,44m2 w nowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego, sześciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

875 125 zł70,01 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Wygodne, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Gocław o powierzchni 70 m2 - 4 pokoje z widną, oddzielną kuchnią, oddzielne łazienka i wc. Stan mieszkania - do remontu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł180 m² 8 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Nowoczesny, w pełni wykończony dom energooszczędny z garażami na 5 aut, strefą spa i fotowoltaiką Daleszyce, ul. Polna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł100,40 m² 5 169,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 100,40 m , położone na 2 piętrze budynku przy ul. Ojca Maksymiliana Kolbego. To propozycja dla osób poszukujących dużej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 988 000 zł178 m² 10 194,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

% prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży zabudowanej nieruchomości o powierzchni ponad 1,7 ha, położonej w malowniczej okolicy, zaledwie 20 km od Poznania. Dzięki spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 179 m² 2 119,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 1179m2 na warszawskim Targówku Działkabudowlana o powierzchni 1179m2 znajdująca się na warszawskim Targówku. Plac ogrodzony, uzbrojony w gaz, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł412 m² 1 189,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy domek letniskowy nad jeziorem | 70 m | Przydwórz | gotowy na Twój azyl Są miejsca, do których chce się wracać. Takie, gdzie czas płynie wolniej, poranki pachną lasem, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 400 zł8 236 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta działki nr 174/1 płożonej w Piotrkowie Trybunalskim w obrębie 29. Nieruchomość zlokalizowana jest między ulicą Malinową oraz Agrestową. Grunt o powierzchni 8236m2 ( wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł11 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny teren, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną, rezydencyjną. Teren został podzielony na 6 działek, z wydzieloną drogą gminną, o powierzchni od 2050 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł68 m² 18 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie dla osób, które cenią spokój, przestrzeń i komfort życia, nie rezygnując z wygody miasta. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

4 238 205 zł29 229 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową z przeznaczeniem pod zabudowę produkcyjno-usługową bezpośrednio przy drodze krajowej 43 w Jaworznie Bankowym (gmina Rudniki). Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł910 m² 653,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Świętej Katarzynie. Powierzchnia: 910 m Przeznaczenie: działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną ( a15mur) Kształt: regularny, idealny pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł68,69 m² 8 138,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 19 , powierzchnia 68,69 m2 Mieszkanie położone na trzecim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

89 700 zł1 527 m² 58,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana nr ewid. 43/2 o powierzchni 15,27 ara z wydanymi warunkami zabudowy dla wolnostojącego budynku jednorodzinnego. Nieruchomość położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł58,04 m² 15 075,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Elegancki apartament W nowych ogrodach Garaż podziemny | Monitoring i ochrona | Blisko Jeziora Rusałka ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 58,04 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł76,09 m² 23 643,05 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament z przeszkloną loggią w sercu Gdańska to propozycja dla osób, które cenią komfort, design i miejską energię. Położony na ósmym piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 53.00 m2. Lokalizacja:Sieradzka 36. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka do zabudowy! Polecamy działkę położoną w miejscowości Straduny gm. Ełk (odległość od Ełku 8 km). Powierzchnia działki 1500 m2, nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł65,20 m² 2 745,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, znajdujące się na I piętrze budynku przy ul. Karola Wojtyły w Węglińcu. Powierzchnia 65,20 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł176 m² 8 465,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 176 m , położony na działce o powierzchni 532 m (faktycznie ok. 860 m ), w spokojnej i zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł165 m² 4 357,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:782 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej wynoszącej około 165 m2 (powierzchnia całkowita wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł2 300 m² 173,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z widokiem i pnb / blisko Szklarskiej Poręby Do sprzedaży pięknie widokowa działka budowlana w podgórskiej miejscowości Wojcieszyce. Działka położona w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 132 zł70,46 m² 16 947,66 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 900 zł161,20 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 160 m2, położony na zadbanej, prostokątnej działce 1000 m2 w malowniczej miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 912 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji pod budowę wymarzonego domu! Na sprzedaż duża działka budowlana o imponującej powierzchni 1912 m,.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 201 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1201 m2 położona w miejscowości Kamień Mały w powiecie Iławskim w województwie warmińsko-mazurskim oddalona o 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł298 m² 332,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka rekreacyjna z domkiem letniskowym w Jagodowie, gm. Osielsko rod "modrzew". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki rekreacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółów. Spokojne, nowe osiedle pod Krakowem. Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

90 950 zł1 070 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł106 m² 5 660,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: dom z urokliwą działką, stawem i budynkami gospodarczymi - idealny dla szukających przestrzeni i natury, dla rodziny, dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł35,65 m² 8 976,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy mieszkanie na łódzkiej Dąbrowie - spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy, która zapewnia wygodę codziennego życia oraz szybki dojazd do centrum. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł110,67 m² 8 575,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 110,67 m zlokalizowany w Markach przy ul. Amarantowej. Nieruchomość jest rozłożona na trzech poziomach: na poziomie parteru znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł8 700 m² 244,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Idealny obiekt pod dom seniora, hotel, jak również budynek mieszkalny, biurowy czy też handlowo - usługowy. Budynek piętrowy o powierzchni 3000 m2, usytuowany na 4 działkach o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

494 700 zł58,20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, to idealne miejsce dla Ciebie. Osiedle Leśniówka, to k ameralny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych, obejmujący 17 komfortowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł8 300 m² 72,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 8.300 m2, znajdująca się w miejscowości Babidół g,. Kolbudy. Bardzo dobry dojazd gminną drogą utwardzoną kostką brukową. Działka na lekkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie wykończone pod klucz, sprzedawane z wyposażeniem Urocze i ciche, w zaułku przy Parku Edyty Stein Opiekun oferty:Marta Woźniczka-opuchliknr. licencji pfrn 23867tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

801 000 zł4 975 m² 161,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych, które mieszczą się w Gardawicach, spokojnej dzielnicy Orzesza, wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 600 m² 83,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest inwestycyjna działka o powierzchni 3600 mkw w Ruścu koło Szczercowa. Świetna propozycja pod różnego rodzaju działalność gospodarczą wymagającą położenia przy.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł19,83 m² 25 466,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Prestiżowy apartament w Starym Podgórzu - Gotowiec inwestycyjny lub idealny start dla studenta Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł50,30 m² 5 168,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż przebudowane, duże M-3 po remoncie. Jeśli szukasz mieszkania w które nie musisz już inwestować, ta oferta jest dla Ciebie! Parametry mieszkania: - powierzchnia 50,30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł112,14 m² 5 609 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu na sprzedaż dostępne od zaraz nowe lokale mieszkalne z ogródkiem i przynależnym miejscem parkingowym, zlokalizowane w Sokołowicach w bliskim sąsiedztwie lasów,.