dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 310 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Klimontów,świętokrzyskie

449 000 zł180,50 m² 2 487,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący częściowo wykończony, w doskonałej lokalizacji przy ul. Jakuba Zysmana w Klimontowie (woj. świętokrzyskie). Podstawowe informacje - powierzchnia użytkowa: 172,3.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł8 500 m² 37,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 85 arów położoną w gminie Jodłownik. Teren oznaczony symbolem mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł94,88 m² 4 110,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w Bystrzycy Kłodzkiej To wyjątkowe mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy o niepowtarzalnym charakterze i historii zapisanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 073 m² 2 328,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:6 647 m²

Hala handlowo usługowa - Dzierżoniów, ul. Parkowa - Centrum miasta. Polecam na sprzedaż halę handlowo-usługową na terenie Dzierżoniowa, przy ul. Parkowej. W bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł8 200 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna zlokalizowana na Drabiniance o powierzchni 82 arów. Nieruchomość ma wydłużony kształt o wymiarach około 30 x 265 m, co daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł266,13 m² 22 357,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 086 m²

Spokój __ i cisza Twoje miejsce. Mała Nieszawka Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego w Małej Nieszawce, spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł217,80 m² 8 585,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Polecamy do sprzedaży bardzo ładny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 217,8m2 położony na 18 arowej działce w Dąbrowie k/ Opola. Budynek murowany, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł11 001 m² 127,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko W hamptonhome Działka budowlana 11001 m2 (rumianki w powiecie grodziskim, w gminie Żabia Wola Mazowiecki). Spokojna okolica, obok zabudowa jednorodzinna Doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł293 m² 7 675,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:837 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 294 mkw usadowiony na działce 837 mkw w Kiełpinie przy Łomiankach. Dom wybudowany został w 2003 roku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64,62 m² 5 400,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

NA sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na zamościu ul. Wawelska, blok , IV piętro, loggia Mieszkanie przestronne o pow. 64,62 m2 w skład którego wchodzą: - 4 niezależne pokoje ( 18,04 m2, 9,77m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

253 500 zł2 028 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Top-nieruchomości oferuje: do sprzedaży atrakcyjna działka o pow. 20,28a położona w Nowej Dębie , w pobliżu centrum. Działka z warunkami zabudowy bezterminowymi pod budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł913,37 m² 4 587,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pensjonat w centrum Karpacza z salami na eventy - po remoncie, gotowy do zarabiania! Na sprzedaż wyjątkowy pensjonat w malowniczym Karpaczu - gotowy, dochodowy biznes w sercu Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł19,87 m² 6 039,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ul. Żwirowa Jarosław. Do sprzedania działka z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 19,87 a (1987 m2) położona przy ul. Żwirowej w Jarosławiu w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł46,70 m² 5 995,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż mieszkanie 47 m Kęty, ul. Czajki 8. Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł5 200 m² 1 346,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna Z pozwoleniem na budowę | projekt vista lago | mielno unieście Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka inwestycyjna z aktualnym pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł68 179 m² 8,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy urokliwie położone działki o łącznej powierzchni 6,8 ha, obejmujące dostęp do dużego, zarybionego stawu o powierzchni aż 3,97 ha. To wyjątkowa nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 773 m² 98,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko W naszym biurze! zapraszamy do współpracy! Oferta godna polecenia! Proponujemy Państwu na sprzedaż działki z pięknym widokiem w miejscowości Sól Kiczora Opis działek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł81,33 m² 9 455,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 81,33m 2 zlokalizowany w prestiżowej inwestycji - na kameralnym osiedlu o współczesnej architekturze, które łączy nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł20 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta dużej działki 2 ha pod zabudowę w Jezierzanach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł104 m² 9 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom B7 na sprzedaż - rączna | ostatni dom na osiedlu (7/7) | maksymalna prywatność To nie jest kolejny dom z rzędu. Dom B7 to ostatni budynek w zrealizowanym, kameralnym szeregu 7 domów.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe w miejscowości Węgorzyno, powiat łobeski. gmina Węgorzyno Nieruchomość położona w spokojnej, pełnej zieleni okolicy w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł55 m² 1 254,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:359 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej ok. 55 m , położonego w urokliwej, zielonej miejscowości Kościelec (gmina Rędziny). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

121 200 zł1 010 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: atrakcyjna lokalizacja w pobliżu jeziora Dogodne połączenie z miastem, łatwy dojazd Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł123 m² 4 268,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni około 123 m2 położony w Szańcu, 7 km od Buska Zdroju, na przestronnej działce 1392 m . Budynek z lat 70-tych po remoncie w 2023 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

688 031 zł68,81 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży apartamentu w Pogorzelicy Marzysz o własnym kawałku raju nad polskim morzem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Lubin

Lubin,dolnośląskie

610 000 zł116,83 m² 5 221,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:654 m²

Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 116,83 m , położona na dużej działce o powierzchni 0,0654 ha, w spokojnej i kameralnej części Lubina. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł120 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 12ha zlokalizowaną na obrzeżach gminnego miasta Bobolice. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Na grunt zostały natomiast wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł5 118 m² 107,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka przy drodze wojewódzkiej 542 - burkat / gmina działdowo Mieszkaniowo-usługowa 5118 m gotowy zjazd woda, prąd I internet W granicach działki Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł76,12 m² 6 305,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze wyremontowanego budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 572 zł55,69 m² 10 640,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

witam, proponuję Państwu fajne trzy pokojowe mieszkanko znjdujące się na zamkniętym osiedlu w pobliżu parku i stawów Stefańskiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł33,18 m² 8 589,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczne mieszkanie o powierzchni 33,18 m , położone w zadbanej kamienicy w Bydgoszczy, przy ul. Ugory. Nieruchomość jest doskonałą opcją zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł94,57 m² 11 948,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni blisko 100 m , położony na kameralnym, spokojnym osiedlu, idealnym dla osób ceniących ciszę i prywatność. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 000 zł72,25 m² 4 913,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:551 m²

Na sprzedaż nowy, piękny dom letniskowy/całoroczny z bala, położony w malowniczej miejscowości Wajków nieopodal Mielnika. Dom o powierzchni całkowitej 72.25m2 (55.9m2 użytkowych),.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł398 m² 6 783,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ekskluzywny Dom w Wyjątkowej Lokalizacji Przestrzeń, komfort i Styl w Harmonii z Naturą Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży niezwykłej rezydencji, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 000 zł35,62 m² 14 823,13 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem 1. piętro, 35,62 m Kompaktowe, a jednocześnie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,62 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 828 zł68,45 m² 12 240 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

1.B.0.11 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 68,45 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 839 m² 88,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana. Oferta obejmuje sprzedaż działki budowlanej położonej w miejscowości Czarna Górna ( powiat bieszczadzki) Działka posiada wydaną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł700 m² 314,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

7 ar działki budowlanej jerzmanowice Do sprzedaży działka budowlana 700 m, położona w malowniczym rejonie otuliny Ojcowskiego Parku. W okolicy liczne tereny rekreacyjne, rezerwat Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj, zanim wejdzie plan i cena wzrośnie! Sprzedam wyjątkową nieruchomość w najbardziej pożądanej dzielnicy Opola Winowie. Oferta obejmuje dwie działki (nr 553 i 554).

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł51 m² 16 058,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Na sprzedaż apartament znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

3 220 000 zł135,61 m² 23 744,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Apartament W sercu fortu bema Prestiżowe osiedle | Wysokość 3 m | Wysoki standard wykończenia | Bliskość terenów zielonych | Spokojna okolica | Bliskość komunikacji miejskiej ***** rozkład.