dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 235 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 090 000 zł96 m² 11 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament - ustroń równica Nowoczesne mieszkanie bezczynszowe w Beskidach Lokalizacja , Wyjątkowe apartamenty bezczynszowe w sercu Beskidów, 660 m.n.p.m - unikalne położenie na zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 711 zł40,99 m² 12 776,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Aura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 566 zł61,30 m² 11 640,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 677 zł42,10 m² 12 225,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł143,48 m² 10 593,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz domu, ale nie chcesz wyprowadzać się daleko od Krakowa? Ten dom w zabudowie bliźniaczej daje ci przestrzeń z własnym ogrodem i garażem ale w znacznie bardziej przystępnej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł79,75 m² 3 949,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Witam Cię serdecznie i zapraszam na prezentację ciekawego mieszkania nieopodal Karpacza. Lokal, który pragnę Ci zaprezentować położony jest w krzaczynie/karpacza. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 140 zł36,45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł78 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w pięknie zrewitalizowanej, zadbanej kamienicy przy ulicy Armii Krajowej w Opolu. Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 320 zł46,11 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem Lokal znajduje się w inwestycji Unii Lubelskiej 4 w Poznaniu. Zakup miejsca postojowego jest obowiązkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 970 zł47,69 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Unii Lubelskiej 4 w Poznaniu. Zakup miejsca postojowego jest obowiązkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 954 zł49,66 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2026

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Unii Lubelskiej 4 w Poznaniu. Do podanej ceny należy doliczyć zakup miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 032 m² 73,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta to dwie działki na sprzedaż: 1. Działka o powierzchni 732 m2, a na niej dom w stanie do generalnego remontu, o powierzchni 70 m2. Okazja dla osób mających pomysł na własną.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł9 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działek w Gm. Wieliczka w miejscowości Kokotów. Działka 95 arowa położona przy drodze gminnej asfaltowej z uzgodnionym wjazdem. W gminie obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 008 zł110,80 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Wiejska to wyjątkowa inwestycja z rynku pierwotnego, łącząca komfort i nowoczesność w harmonijny sposób. Osiedle tworzą cztery domy w zabudowie bliźniaczej oraz cztery.

Szczegóły ogłoszenia

617 000 zł36,47 m² 16 918,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2022 roku. To propozycja dla osób, które cenią jakość wykończenia, solidne budownictwo oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 256 zł85,45 m² 8 499,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Idealne dla rodziny na południu Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 726 256 zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł825 m² 9 575,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt handlowo magazynowy z placem wystawienniczo-składowyn zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Bronowice. Bardzo dobra lokalizacja - pierwsza linia zabudowy, 3,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł66,59 m² 16 218,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowy apartament w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Apartament wykończony i umeblowany, znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł18,57 m² 19 924,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż dwa apartamenty inwestycyjne Z możliwością zarabiania Sienna | Kompleks Biała Perła I" | 18,57 m | 1 pokój | w pełni wyposażony | balkon Na sprzedaż apartament.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł182,70 m² 24 083,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Cisza, zieleń. Budynek o wysokim standardzie. Klatka schodowa - kamień naturalny, wysokiej jakości winda. Garaż podziemny. Dwa stanowiska. Mieszkanie dwupoziomowe: 147 m.kw na poziomie I. Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,70 m² 20 572,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w kamienicy z 1955 roku o łącznej powierzchni 43,7 m . W skład mieszkania wchodzą: - elegancki salon z otwartą kuchnią - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł46,40 m² 14 633,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Wielkiej Wyspie osobna kuchnia, balkon Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m . Lokal znajduje się przy ul. Bacciarellego 71,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł3 100 m² 85,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grupa fortis nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę objętą mpzp jako obszar zabudowy Wielofunkcyjnej, położoną w miejscowości Skalbmierz , powiat kazimierski - bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

15 000 000 zł3 100 m² 4 838,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość przeznaczona na sprzedaż lub wynajem, z możliwością pełnego dopasowania do funkcji produkcyjnej i magazynowej. Plan zakłada budowę samodzielnej hali z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 600 m² 137,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż ładna działka budowlana o powierzchni 1600m2 w Kobysewie. Działka znajduje się przy ul. Cytrynowej, a jej numer to 95/22. Parametry mpzp dla działki: przeznaczenie: mn/u -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 800 zł34 m² 14 670,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m2 na nowopowstającym osiedlu przy ulicy Agatowej w Krakowie. Mieszkanie: -Przedpokój -łazienka -salon z aneksem kuchennym -pokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 372 m² 72,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ładna działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w Machowej. Na sprzedaż przedstawiam działkę z warunkami zabudowy położoną w miejscowości Machowa, gm. Pilzno,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł13 164 m² 37,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Duża działka rolna w Wojnowie. Wojnowo w gminie Murowana Goślina: - przedszkole i szkoła podstawowa w Łopuchowie - 4 km - przychodnia, szkoły, kościoły, centra handlowe - 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł110,30 m² 6 255,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Elegancki dom dwulokalowy | stan deweloperski | 110,3 m | rok budowy 2025 Na sprzedaż stylowy, nowoczesny dom dwulokalowy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 110,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 701 zł55,87 m² 7 530 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO sprzedania W standardzie deweloperskim atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie wykończone wysokiej klasy materiałami bez podatku pcc I prowizji. Dostępne od ręki. Komórka lokatorska gratis Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

62 650 zł658 m² 95,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

do sprzedania ładnie położone działki budowlane pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. W bezpośrednim sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł50 000 m² 5,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna porośnięta lasem. Przepiękna okolica blisko Bugu. Leczniczy mikroklimat. Las mieszany z przewagą sosnowego 2 hektary 60 letni, 3 hektary 15 letni. Kontakt do.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł144 m² 11 736,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Oferta sprzedaż domu, położonego w Warszawie, w dzielnicy Białołęka - Brzeziny, przy ulicy Warzelniczej. Jest to dom typu bliźniak, usytuowany na działce o powierzchni 478m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł102,71 m² 9 687,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:611 m²

Na sprzedaż dom - deweloperski stan, wolnostojący Zielona Góra, dzielnica Przylep Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 102,71 m , położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł122 m² 4 008,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne z garażem, zlokalizowane w Żychlinie przy ul. Cisowej. Każdy budynek o powierzchni około 122 m . Nieruchomość idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł146 m² 4 726,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący murowany piętrowy z płaskim dachem. Położenie nieruchomości to Karpicko przy ul. Wczasowa - wieś w Polsce, położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł147,25 m² 8 115,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Polecamy do sprzedaży nowoczesny dom w Lublinie w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju, o powierzchni 147m2 w zabudowie bliźniaczej w trakcie realizacji,z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł127 m² 7 480,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szanowni Państwo, prezentujemy do sprzedaży nowe budynki dwulokalowe w gminie Wiązowna. Prezentowane zdjęcia przedstawiają aktualny stan budynku, zaś przekazanie nieruchomości odbędzie się po.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Strzeniówka,mazowieckie

579 000 zł1 006 m² 575,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Strzeniówka | działka 1006 m z pozwoleniem na budowę i fundamentami Są nieruchomości, które dają tylko miejsce pod budowę i są takie, które pozwalają zacząć znacznie szybciej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do miasta? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Matyldów, gmina Łąck zaledwie 30 minut od Płocka. Bliski dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł69,20 m² 15 881,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż/3 pokoje/69,2 m /przy Parku moczydło/wola/ balkon/świetny rozkład Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,87 m , położone przy ul. Deotymy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł79 m² 9 367,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 79 m , zlokalizowany na jednym z najbardziej luksusowych osiedli w Gliwicach, przy ulicy Szafirowej. Najważniejsze atuty nieruchomości: 3.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż wolnostojący, piętrowy dom o powierzchni ok. 110 m , częściowo podpiwniczony, położony w Bartoszycach przy ulicy Teresy Bratek na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł105,80 m² 8 412,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej w Winowie, lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 105,80m2 (prawy). *Ogród, podjazd, taras, wejście (działka wokół) to.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij