dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

460 000 zł1 347 m² 341,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w kształcie trapezu o wymiarach dłuższy bok 100m2, krótszy 53m2, szerokość 17,5 m2. Działka objęta jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Wadowice,małopolskie

1 890 000 zł243,90 m² 7 749,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:75 m²

Na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w ścisłym centrum Wadowic, przy ulicy Spadzistej zaledwie 200 metrów od Placu Jana Pawła II. Wadowice to miasto w południowej Polsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł139,84 m² 10 655,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Nowoczesne Domy na Klinach w Krakowie! wielka wiosenna promocja- obniżka do 100 tyś. ZŁ Kameralne osiedle, gdzie nowoczesny design harmonijnie łączy się z funkcjonalnością i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Poszukujesz przestronnego mieszkania o ciekawym rozkładzie, które będzie idealne dla Ciebie i Twojej rodziny? Marzysz o zamieszkaniu w okolicy z doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł42,28 m² 3 382,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 000 zł141 m² 3 971,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam mieszkanie o powierzchni 141 m2 - 5 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł772,90 m² 4 657,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 355 m²

Nieruchomość położona w Pruszczu Gdańskim - miasto w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, wchodzące w skład aglomeracji trójmiejskiej. Pruszcz Gdański leży.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazyjna cena dla inwestora siemianowice śląskie - pck blisko parku pszczelnik I parku miejskiego szybki dojazd do katowic Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł46,60 m² 16 094,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne mieszkanie w sercu Powiśla! najważniejsze atuty: - świetnia propozycja zarówno dla inwestora (bliskość Uniwersytetu Warszawskiego), jak.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł154,26 m² 5 510,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący W Cichej okolicy Nieruchomość położona 4,5km od Rynku w Serocka, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, szkoła i przedszkole w odległości 1,5km, blisko sklep.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 053 m² 237,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponuję działkę budowlanych o powierzchni 1053 m2 zlokalizowaną w Lesznie k/błonia. Działka jest jedną z 17 działek każda minimum 1002 do 1053 m2, do wyboru. Lokalizacja Leszno leży.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł310 m² 4 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż dom dwulokalowy, o łącznej powierzchni 310m2 położony w miejscowości Studzieniec, gmina Kożuchów, powiat Nowa Sól na działce o powierzchni 644m2. Budynek posiada piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł60,81 m² 13 155,73 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

* przytulne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i piwnicą * Słoneczne i dobrze wyposażone 3-pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wilczyn

Wilczyn,wielkopolskie

72 000 zł581 m² 123,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę z możliwością budowy znajdującą się w miejscowości Stanisławowo o powierzchni 581 m2 z udziałem w drodze dojazdowej. Teren częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieszyn ul. Bielska Na sprzedaż całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 24,34 mkw ( powierzchnia po podłogach około 43 mkw), położone na poddaszu wolnostojącego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł30,53 m² 3 603,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NJ investment ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu użytkowego o powierzchni 30,53 m , zlokalizowanego w centrum Chrzanowa, przy prestiżowej ulicy Krakowskiej 43. To.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł2 587 m² 16,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowy chwalim gm. Barwice. Duże działki budowlane. Kupujący nie płaci 2% pcc. Ceny zawierają podatek vat. Oferujemy na sprzedaż działki budowlane, położone w m. Nowy Chwalim gm. Barwice,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Chocznia

Chocznia,małopolskie

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom z 1990 roku usytuowany na działce o powierzchni 1627 m2. Na działce znajduje się budynek gospodarczy, podpiwniczony o powierzchni 80 m . Dom jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Bielawa,dolnośląskie

859 000 zł127 m² 6 763,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne, funkcjonalne domy energooszczędne w zabudowie bliźniaczej położone w wyjątkowej miejscowości Bielawa gm. Długołęka. Dlaczego wyjątkowej? Ponieważ znajduje się na obszarach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Binowo,zachodniopomorskie

549 900 zł70 m² 7 855,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:45 m²

Na sprzedaż całoroczny, 3-pokojowy dom z bala położony nad jeziorem w Binowie, na terenie zamkniętym. Nieruchomość o powierzchni ok. 70 m posiada dodatkowo duży taras ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

937 959 zł72,71 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe bezpośrednio od dewelopera w inwestycji Apartamenty Reduta zlokalizowanej w centrum miasta. Apartamenty w standardzie deweloperskim podwyższonym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nasielsk

Nasielsk,mazowieckie

329 000 zł80 m² 4 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 962 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 3 958 m , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Pianowo-Daczki, w gminie Nasielsk. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł27 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowy biznes lub prywatna oaza - apartament w nadmorskiej miejscowości Dębina. Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontów, bez stresu, za to z klasą! Na sprzedaż oferujemy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 000 zł1 280,55 m² 15 227,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Na sprzedaż 5 letni piękny dochodowy i luksusowy Hotel Okra Resort & Spa z restauracją na 70 miejsc, basenem, jacuzzi, siłownią oraz sauną nad samym jeziorem w malowniczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł32 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przestronne, nowe studio przy ul. Woronicza [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje Państwu nowe studio w kameralnej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 228 zł52,24 m² 13 710,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł43 900 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, duża inwestycyjna działka położona w Papierni gmina Stanisławów w powiecie mińskim w województwie mazowieckim. 4,39ha o szerokości 100m w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,66 m² 10 052,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie / lokal usługowy na sprzedaż Bochnia, ul. Trudna | 64,66 m | piętro | balkon Concept Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie mieszkaniowo-usługowe o powierzchni 64,66.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł46,84 m² 18 467,12 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl luksus nad samą Mariną w Kołobrzegu. Apartament gotowy pod klucz 2-pokojowy lokal użytkowy | II piętro powierzchnia: 46,84 m balkon: 8,92 m , ekspozycja północ zachód.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł4 306 m² 650,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący- prowizja 0% Wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, uroczej lokalizacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki składającej się z dwóch działek : 1. pow.1374m2 2. pow. 2551m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł38,48 m² 13 773,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Apartament 2 pokojowy 38,48 m2 na II piętrze z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Zdbice,zachodniopomorskie

199 000 zł106 m² 1 877,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w turystycznej miejscowości Zdbice, w pobliżu malowniczego jeziora Zdbiczno (ok. 250 ha powierzchni). Ta urokliwa miejscowość,.

Szczegóły ogłoszenia

887 680 zł46,72 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł32,47 m² 5 820,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice, ul. Filaka 10 - mieszkanie do generalnego remontu | 3/4 piętro | piwnica | kw Jeśli szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz ta nieruchomość przy ul. Filaka 10 to.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł2 400 m² 2 082,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz dochodowej nieruchomości z ogromnym potencjałem rozwoju? Ta oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić państwu niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wilków

Wilków,dolnośląskie

161 560 zł1 154 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - usługowa blisko Świdnicy. Dojazd: drogą utwardzona. Media: woda i prąd w drodze, kanalizacja w odległości ok. 50m, więc raczej w grę wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce blisko natury działka budowlana w Pokrzywnicy Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 30 arów, położona w malowniczej miejscowości Pokrzywnica, zaledwie 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 600 zł90 m² 8 084,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Malownicza podwrocławska miejscowość, tylko 6,4 km do granicy miasta Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej z ok. 200-metrowym, narożnym ogrodem na nowo powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł784 m² 803,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 7,84 ara (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Zielonki, na pograniczu z Krakowem. Działka płaska, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł10 000 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

1 ha działki rolnej w gminie Szerzyny Na sprzedaż działka widokowa o powierzchni 10000 m2, położona w malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł58 m² 11 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu kompleksowo wyremontowanie i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w Centrum. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij