dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 294 ogłoszenia

399 000 zł11 822 m² 33,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna, duża działka nad jeziorem Ostrówieckim. Działka o powierzchni 11822 mkw. Obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, który określa ten teren jako teren zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł66,40 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego na 4 piętrze w bloku na osiedlu Tęczowym. Lokal ma powierzchnię 66.4 m2 i składa się z kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł50 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 739 m²

Nieruchomość Z lasem na szczycie - piękne widoki Prezentowana nieruchomość stanowi budowlano-rolne działki ewidencyjne o numerach: 2892, 2893, 2896, 2897, 2899, o powierzchni 1,0786 ha.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł52,37 m² 21 386,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Przedstawiam Państwu piękne, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe w odnawianej kamienicy z 1949 roku, wpisanej do gminnej ewidencji zabytków. Mieszkanie ma powierzchnię 52,37 mkw i znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 859 zł39,39 m² 11 421 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żeromskiego Residence to nowoczesna inwestycja zrealizowana przez dewelopera Jania Construction, położona w ścisłym centrum Myślenic. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł32 m² 11 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie wykończone w wysokim standardzie. Oferuje na sprzedaż wyjątkowe i przestronne mieszkanie typu studio o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł70,10 m² 1 840,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal W nietuszkowie super oferta! Na sprzedaż lokal usytuowany w parterowym domu - zlokalizowany w Nietuszkowie. Budynek z przeznaczeniem usługowym bądź mieszkalnym ,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 313 m² 26,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość przy ul. Wiosny Ludów od strony południowej, działka numer 3514/5, obręb Jeleń, o powierzchni 3313m2, o szerokości ok.8m, zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 100 m² 390,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kształtna działka na Lipniaku- tuż za granicą miasta! Powierzchnia 1100m2, szerokość 30m. Komplet mediów znajduje się w odległości 30m od działki; gaz w granicy. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Przemków,dolnośląskie

165 000 zł180 m² 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Przemków, cała kamienica, cena 165 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż kamienica zlokalizowana w Przemkowie z piwnicą i użytkowym poddaszem. Kamienica o powierzchni ok 200 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł70,20 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 mieszkan na osiedlu Piaski.( kawalerka i 2pokojowe) Aktualnie mieszkanie jest 4-pokojowe ale zostało stworzone z dwoch odrębnych mieszkań na tym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł36,25 m² 2 731,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Gozdnica, mieszkanie, 1 pokój, kuchnia, 36,26 m2, sprzedam, cena 99 000 zł. Do sprzedania mieszkanie usytuowane na parterze jednopiętrowej kamienicy. W jego skład wchodzi kuchnia, duży pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł134 m² 5 932,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

!nowa oferta! dom wolnostojący /4 pokoje/garaż Pow. działki: 354.00 m Powierzchnia użytkowa: 134.00 m Pokoje: 4 Budynek Rok budowy: 2021 Materiał budowlany: wolnostojący Stan budynku: do.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł64,59 m² 18 501,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | balkon | garaż | komórka | 2 miejsca postojowe Piaseczno Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,58 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dzikowo,kujawsko-pomorskie

85 575 zł1 141 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w Dzikowie, gmina Obrowo, widok na Wisłę. - sąsiedztwo terenów zielonych, lasu; - w bliskiej odległości jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł108 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Marta zajda-czubczyńska Agent prowadzący   Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z witryną na parterze w Katowicach, przy ul. Chorzowskiej 216 Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł18 321 m² 130,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kłodawa | 1,83 ha | Teren inwestycyjny z bezterminowymi warunkami zabudowy Lokalizacja, którą rynek zna i ceni Przedmiotem sprzedaży jest grunt inwestycyjny położony w Kłodawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł146,40 m² 9 016,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Dom jednorodzinny wolnostojący w Wołowie. Do sprzedania przestronny dom wolnostojący na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 761 m² 3 077,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o domu poza miastem z przepięknym widokiem ? Cenisz sobie spokój, ciszę, naturę ? To może być Twoje miejsce na życie. 15 min od Szczecina położona jest wieś Kołowo. Dojazd od.

Szczegóły ogłoszenia

906 000 zł3 458 m² 262 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Plan miejscowy, media, las, rzeka. Działka budowlana z mpzp Łąki, gmina Radzymin Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka zlokalizowana w miejscowości Łąki, na terenie gminy Radzymin,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł139,85 m² 5 427,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:534 m²

nr ogłoszenia: #125D1124 #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za pośrednictwem naszego biura nie ponosi kosztu wynagrodzenia. Całe wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł70 m² 17 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem - sypialnia - pokój - łazienka - przedpokój - balkon - taras W okolicy: -.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39,10 m² 10 716,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność! Nowoczesny apartament Espresso Corner - gotowy do zamieszkania / inwestycji, jelenia Góra Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 477 m² 60,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Dąbrowa Zielona w miejscowości Nowa Wieś o powierzchni 1477 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł69,60 m² 7 183,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy ul. Szybkiej w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się w ciągu handlowo-usługowym wraz z innymi lokalami, w których.

Szczegóły ogłoszenia

5 555 555 zł500 m² 11 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:470 m²

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł164 m² 11 524,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy przestronny dom wybudowany wg projektu "neptun" - Dobre Domy (odbicie lustrzane). Duża działka o powierzchni 1200m2 w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 440 zł40,70 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

999 999 zł158 m² 6 329,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom marzeń na Winiarach przestrzeń, wygoda i zieleń Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kaliszu na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

4 551 000 zł800 m² 5 688,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowoczesny obiekt gastronomiczno-noclegowy "restauracja & Pokoje 'zatoka'" położony w malowniczej miejscowości Stanisławowo, gmina Ślesin. Budynek o powierzchni użytkowej 339.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł106,53 m² 8 438,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom czy mieszkanie? A może idealne połączenie obu? Na sprzedaż komfortowy segment o powierzchni 106,5 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 250 m oraz dużym tarasem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł338 m² 3 550,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 338 m zlokalizowany 3 km od ścisłego centrum Płocka. Dwupiętrowy budynek idealnie sprawdzi się dla dużej rodziny lub pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł126,05 m² 6 021,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

***nie pobieramy prowizji od kupującego I gwarantujemy ceny deweloperskie*** dom 126 m Z garażem W inwestycji nova osada - przyłęki Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł217,88 m² 2 937,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:569 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący Nieruchomość położona w gminie Rakoniewice, powiat Grodziski, województwo Wielkopolskie lokalizacja: rakoniewice, ul. Garbary specyfikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł80 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 380 m²

Masz dość miejskiego zgiełku? Marzysz o własnym domu, który urządzisz od podstaw - po swojemu, z sercem i charakterem? Ta nieruchomość to nie tylko dom - to szansa na stworzenie czegoś.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 500 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka budowlana Desznica, beskid Niski 25 ar Na sprzedaż wyjątkowa, widokowa działka budowlana o powierzchni ok. 25 ar, położona w sercu malowniczego Beskidu Niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł300 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Dom wolnostojący- oświęcim - polanka wielka - ul.STAWOWA 82 REZERWACJA! Do sprzedania dom wolnostojący w Oświęcimiu o powierzchni całkowitej ok. 300 m2, powierzchni użytkowej ok. 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 211 m² 74,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka z przeznaczeniem pod budowę znajdująca się w m. Łośno, gm. Kłodawa Działka a pow. 1211 m2, kształt regularny, ukształtowanie płaskie. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 200 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wesoła 32ar gm. Nozdrzec Tylko u nas Oferta na wyłączność Województwo Podkarpackie Powiat Brzozowski Gmina Nozdrzec Miejscowość Wesoła Oznaczenie użytku RV, RVI, Media -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł8 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwa działka położona bezpośrednio nad Jeziorem Trupel zabudowana 2 domkami turystycznymi wraz pozwoleniem na kolejne 3 obiekty do obsługi turystycznej. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

75 790 zł1 166 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo, pragnę przedstawić ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczej miejscowości Bronków, gminabobrowice. Powierzchnia działki: 1166 m Kształt: zbliżony do trapezu.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij