dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

529 000 zł52,60 m² 10 057,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości dom oferuje Państwu trzypokojowe mieszkanie , zlokalizowane w budynku przy ul. Bartąskiej 113. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

13 734 000 zł19 620 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 19 620m2. Działka położona bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta S7 w sąsiedztwie stacji paliw. Gdańsk Osowa. Teren nie jest objęty planem.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż mieszkanie. Mieszkanie położone jest w Giżycku przy ul. Daszyńskiego 25 na parterze. Powierzchnia 60,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

265 950 zł985 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz nieruchomości w wyjątkowym miejscu, w zacisznej zielonej okolicy? Pragniesz doskonałej komunikacji do centrum Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Jeśli marzysz o własnym, nowoczesnym domu w spokojnej części miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy projekt budowy domu jednorodzinnego wolnostojącego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł28 400 m² 70,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę zabudowaną na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Kościanie, przy ulicy Przemysłowej. Przybliżona powierzchnia nieruchomości na sprzedaż to ok 28400 m2. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł63,77 m² 10 177,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod wynajem! Możliwa negocjacja ceny! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej w sąsiedztwie osiedla Browary Wrocławskie. Mieszkanie zlokalizowane na 4 p w.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł48,30 m² 4 140,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł2 171 m² 94,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w aktualnym mpzp przeznaczoną do zabudowy jednorodzinnej, o powierzchni 2171m2. Lokalizacja: zaciszne położenie przy grzybnym lesie sosnowym, oaza ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 576 m² 412,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1576 m Łomianki / Kępa Kiełpińska Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1576 m , położoną w spokojnej i zielonej części Łomianek Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego przy ul. Śliwińskiego 3a w Lublinie. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł80 m² 5 362,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe w rejonie centrum przy ul. Piłsudskiego. Pow. użytkowa 72 m2, pow. całkowita (z piwnicą ok. 83 m2). W skład nieruchomości wchodzą: piętro: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 197 500 zł275 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Royal Space prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji Unique Concept kameralnym projekcie klasy premium, zlokalizowanym w samym sercu prestiżowej Woli Justowskiej. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z widokiem i ogromnym potencjałem - stwórz przestrzeń idealną dla siebie! tylko U nas Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 775 m² 41,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaciszna działka położona w miejscowości Barczewko (gm. Barczewo) 13 km od Olsztyna. Idealna dla miłośników sielskiego klimatu i wypoczynku z dala od miasta. Możliwość uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł56,40 m² 5 496,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie z własnościowym ogrodem zlokalizowanym 5,5 km od miasta i gminy Golczewo. - 15,5 km od miasta Kamień Pomorski - 22 km od nadmorskiej miejscowości Dziwnówek.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 070 m² 67,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: w ofercie działka w zielonej części Kowalewa. Wielkość 2068 mkw. Nieruchomość objęta mpzp - mn zabudowa jednorodzinna. Idealna oferta dla rodzin jak również pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł455 m² 1 975,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: jednorodzinny dom z warsztatem, położony na działce o powierzchni 2.000 m2, przy ul. Starogardzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,80 m² 11 408,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w gdańskich Siedlcach przy ul. Wyczółkowskiego! Dzięki swojemu położeniu, siedlce, zapewniają spokój od zgiełku centrum miasta, ale jeżeli tylko chcemy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł190 m² 5 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 190 m , położony na działce o powierzchni 470 m w spokojnej części Czerwonak, zaledwie kilka minut od granic Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45,34 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji marzena tel.: 505*403*427 TĘ OFERTĘ ZNAJDZIEJSZ TYLKO W NASZYM BIURZE! Jeśli szukasz świetnej ALTERNATYWY dla zatłoczonych osiedli i drogich mieszkań w centrum, ta.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł1 200 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1200 m (0,12 ha), położona w miejscowości Wilkszyn, woj. dolnośląskie. Działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jędrzejów,świętokrzyskie

748 000 zł157,40 m² 4 752,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Oferta na wyłączność - rezerwacja! cena do negocjacji! dom do zamieszkania! wyjątkowy klimat! funkcjonalne przestronne pomieszczenia! otwarta strefa dzienna! na sprzedaż wolnostojący piękny dom.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł70 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 598 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w gminie Dobre zabudowana starym, drewnianym domem przeznaczonym do generalnego remontu lub rozbiórki. Istnieje możliwość wykorzystania obecnych fundamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

449 000 zł120 m² 3 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący w stanie surowym zamkniętym (120 m2 pow. użytkowej + garaż w bryle budynku z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 40 m2) z 2022 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 537 015 zł50,42 m² 30 484,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwustronny apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Rybical

Rybical,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Nowa atrakcyjna cena na sezon letni Sprzedam kompleks 4 domów rekreacyjnych całorocznych murowanych na Mazurach Rybical 135, gm. Ryn z pięknym widokiem na jezioro Ryńskie Szlak Wielkich Jezior.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł193 m² 2 098,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

5 km od Piotrkowa, miejscowość władysławów/wola Bykowska. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oferta tylko u nas. Do sprzedaży budynek mieszkalny parterowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł57,38 m² 8 870,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3- pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej usytuowane na piętrze o powierzchni 57,38 m2 z przestronnym balkonem oraz dodatkową bezpłatną powierzchnią na.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł440 m² 20 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Elegancka rezydencja na sprzedaż, znajdująca się na Woli Justowskiej przy al. Kasztanowej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia elegancką rezydencję.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł973 m² 70,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

W ofercie sprzedaży posiadamy działkę położoną w miejscowości Brójce przy ulicy Słonecznej, w powiecie międzyrzeckim. To idealna propozycja dla osób pragnących wybudować swój dom.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł22 012 m² 5,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna z możliwością zabudowy zagrodowej o pow. 2,012 ha przy drodze asfaltowej w m. Rudki gm. Przyłęk pow. zwoleński woj. mazowieckie. Działka, opis: -powierzchnia - 22012.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł47,50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 47,5 m - Sieradz, ul. Krakowskie Przedmieście Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z wygodnym układem i gotowego do zamieszkania? To może.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 220 m² 81,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 12 arów, położona w miejscowości Laskówka Chorąska w powiecie dąbrowskim. Miejsce to nadaje się pod budowę własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł5 600 m² 58,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna ze starym młynem - Dobrowo powiat Białogard zachodniopomorskie Polecam do zakupu działkę inwestycyjną zabudowaną starym młynem, zlokalizowaną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł73 m² 19 849,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament w nowej inwestycji z 2020 roku apartamenty skrzyczne usytuowany jest w Szczyrku przy ulicy Jodłowej 12. Z apartamentu mamy przepiękny widok na panoramę Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68 m² 19 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: - przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 68 m - 3 oddzielne sypialnie - każda z pojemną szafą - Duży, jasny salon z jadalnią i wyjściem na balkon (lodżia) -.