dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Dom z tarasem Szczutki

Szczutki,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą solidnie wybudowanego domu w standardzie deweloperskim plus. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Szczutki w sąsiedztwie niezabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł3 312 m² 17,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

**świdry- dobrzyce***działka O powierchni 3312 m2**tylko 4 km od grabowa***tylko W dobrym domu*** Zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej we wsi Świdry Dobrzyce gm. Grabowo woj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jurki

Jurki,warmińsko-mazurskie

890 000 zł101,84 m² 8 739,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Nieruchomość zabudowana pięknym domem jednorodzinnym położona na relatywnie dużej działce o powierzchni 1506m2 pośród brzóz w miejscowości Jurki k. Morąga tj. ok. 5 km od Morąga.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł16 155 m² 263,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: sosnowiec na granicy z Katowicami -teren Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, -bezpośrednie sąsiedztwo powierzchni przemysłowych, magazynowych ,produkcyjnych ,biurowych itp.,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł27,25 m² 20 550,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone studio.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 501 m² 107,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 1501 m z dostępem do jeziora Warmia, osada Jaśkowska Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1501 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67,10 m² 8 927 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta tylko W pepper house! wyjątkowy apartament 67,1 m Z garażem | tczew, ul. Słowackiego Unikalna propozycja w Centrum Tczewa - apartament 67,1 m , położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Styków,świętokrzyskie

280 000 zł7 900 m² 35,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

**tylko W naszym biurze** W sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 7900m2 kilka minut od zalewu Brodzkiego w Stykowie oraz 8 minut od zalewu "piachy" w Starachowicach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Oferuję do sprzedania nieruchomośc- budynek produkcyjny, stolarnia o pow. 500 mkw. W budynku znajduje się pomieszczenie socjalne, biurowe, garaż z kanałem. Nieruchomość posadowiona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 043 922 zł158,17 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Kup bez prowizji! Przytulne mieszkanie o pow. 158,17 m2 w samym centrum Radomia, dwupoziomowe usytuowane na trzecim piętrze i na poddaszu położonego w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

886 000 zł49,30 m² 17 971,60 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji "dom Wschodzącego Słońca", ul. Bratysławska, prądnik Biały / Krowodrza Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,3m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na parterze Symbol ue5 - A.6.0 Mieszkanie o powierzchni 32,88m2, Parter nowego.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł37 700 m² 6,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka polożona w Płóczkach Górnych. Na łączna powierzchnię 3,77 ha składają się dwie działki. Jedna o powierzchni 0,31 ha klasoużytki R ivb, rv, dr, druga.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł39,54 m² 8 725,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie Z ogródkiem - wykończone pod klucz W nowym bloku W margoninie Oferujemy lokal mieszkalny z ogródkiem w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej 39,54.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł8 600 m² 69,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania działka w miejscowości Minoga. Działka o powierzchni prawie 86 a, z czego około 35 a stanowi teren budowlany. Na działce stary drewniany dom (ok. 40 m 2 ) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 213 m² 395,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1213 mkw położona w Tarnowie Podgórnym. Położenie działki zapewnia dużo dyskrecji, a jednocześnie jedna z granic otwiera się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 213 836 zł96,72 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej Wawer 0% od Kupującego! Prosty, ponadczasowy design, prywatne ogródki, duże przeszklenia i funkcjonalne wnętrza to przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

4 750 000 zł657 m² 7 229,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sadyba. Atrakcyjna cena. Działka obecnie zabudowana domem do remontu/rozbudowy/wyburzenia. Obowiązujący Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: - minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł12 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy przestrzenną, kształtną działkę rolną o powierzchni ok. 12000 m2, położoną w m Waganowice, gmina Słomniki w spokojnej, bardzo urokliwej okolicy zabudowywanej luźno domami.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 850 zł2 343 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ząb - podhale, działka do zabudowy, sposób na inflację. Nieruchomość położona jest w granicach wsi ząb - podhale, około 963 m.n.p.m. Bardzo proszę o zapoznanie się z treścią.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł334 m² 4 461,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Nieruchomość komercyjna 334 m Czechowice-Dziedzice, świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 000 m² 233 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania Państwu malowniczą działkę o powierzchni 3000 m2 zlokalizowaną w Sobieniach Biskupich (powiat otwocki, gmina Sobienie - Jeziory). Nieruchomość położona w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł135,36 m² 6 641,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Konin ul. Bursztynowa - obręb Przydziałki. Nieruchomość ta składa się.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł69 m² 1 159,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w centrum Końskowoli zabudowana budynkiem (do rozbiórki) u zbiegu ulic Spokojnej i Rybnej. Powierzchnia: 69 m2. Wymiary w przybliżeniu: 9,50 m szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 485 347 zł64,95 m² 22 869,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,95 m z dwiema loggiami (6,13 m i 5,08 m ), zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł53,30 m² 10 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie, które przeszło generalny remont przy użyciu wysokiej jakości materiałów w centrum Siedlec, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 676 zł82,34 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

246 600 zł27,40 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy, zlokalizowany w budynku o profilu usługowym zdominowanym przez usługi medyczne. Szczegóły dotyczące oferowanego lokalu: - powierzchnia: 27,40 m , -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,60 m² 9 893,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Winiary! Niski budynek otoczony zielenią! Balkon i piwnica! Osobna jasna kuchnia! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 65,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł605 m² 3 619,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż pensjonat we Władysławowie. Widok na Zatokę! lokalizacja Od wielu lat Władysławowo przyciąga turystów z całej Polski swoim położeniem pomiędzy Mierzeją Helską a Zatoką.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł66 m² 7 939,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie W odnowionej kamienicy Z monitoringiem Powierzchnia: 65,56 m + piwnica 11,2 m Lokalizacja: odrestaurowana kamienica położona jest w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł924 m² 53,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trafia działka z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość położona w miejscowości Makówka ( gmina Narew). Bardzo dobra lokalizacja tylko 2 kilometry od miejscowości Narew.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł850 m² 482,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usytuowana w atrakcyjnej części Mrokowa w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Plan zagospodarowania terenu - zabudowa jednorodzinna Na każdej działce.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł704 m² 994,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna, widokowa działka budowlana - Skotniki, ul. Karcza | 7,04 ar + udział w drodze | Pozwolenie na budowę | Media | Ostatnia linia zabudowy Przedstawiamy wyjątkową ofertę.