dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

379 500 zł97,44 m² 3 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w samym centrum Wałbrzycha na początku Alei Wyzwolenia. Kamienica w bardzo dobrym stanie, w pobliżu sklepy, przystanki autobusowe, park Sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł400 m² 8 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:10 045 m²

Wyjątkowa Agroturystyka w pobliżu Zalewu Klimkowskiego! Gotowy biznes z pełnym wyposażeniem! Uwaga: ocena 9,8 na Booking :) Zanurz się w magii górskiej przystani z XIX-wieczną.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł66,90 m² 14 200,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Mateczny ul. Biskupa Franciszka Hodura 66,9 m Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66,9 m2, położoną na wysokim parterze z ogrodem w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł253,90 m² 4 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:838 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny w Różnowie - jednej z najchętniej wybieranych miejscowości pod Olsztynem. Zaledwie 10 minut jazdy od miasta, w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł53,52 m² 18 665,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie z dużym ogrodem (ok. 150m2) w nowej inwestycji. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Piltza 26. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł105 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:219 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dom wykończony w wysokim standardzie, z klimatycznym, przytulnym wnętrzem. Położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł189 m² 4 021,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Promocja! sprzedaż na wyłączność wynajem Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Dzielnica: obręb Fabryczna Ulica: rycerska Powierzchnia: 189,11 m2 opis Własnościowy lokal użytkowy o pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł500 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż dom w Czarnochowicach, sprzedawany łącznie z lokalem użytkowym, który może zapewnić pasywny dochód przy wynajmie. Dom po remoncie dachu, instalacji oraz elewacji w 2002 r,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł31 m² 6 741,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 31,93 m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnej, sześciorodzinnej kamienicy po termomodernizacji w prestiżowej, uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 674 zł35,66 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 202 m² 290,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1202 m , położoną w malowniczej miejscowości Mikołów Mokre, bezpośrednio przy Ogrodzie Botanicznym. Lokalizacja ta gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 po remoncie kapitalnym na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 47 m2, usytuowane na 4 piętrze bloku z cegły, składa się z 3 oddzielnych pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł83,22 m² 7 990,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 83,22m2 w Gdyni na chyloni/cisowej. Dwa wejścia do lokalu. Lokal znajduję się na parterze witryną w ciągu osiedlowym o dużym ruchu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 430 960 zł131,96 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie przy al. Ignacego Daszyńskiego w dzielnicy Grzegórzki. Cześć z tej strony Michał z homfi. Zapraszam Cię do poznania oferty sprzedaży komfortowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 400 m² 142,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Proponujemy Państwu niezwykle atrakcyjnie położoną działkę o powierzchni 1400 m . Jest to teren o funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, co stwarza szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł213 m² 1 075,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:779 m²

Tylko w naszym biurze! Szukasz domu w spokojnej lokalizacji, blisko lasu? Możliwość prowadzenia swojego biznesu ma dla Ciebie znaczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł60 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Tylko w Biurze Premium! Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z lat 40-tych położony w gminie Orla 13 km od Bielska Podlaskiego). Nieruchomość o powierzchni około 60 m2- stan do.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,73 m² 9 417,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania przy alei gen. Józefa Hallera. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy Alei Hallera 51 we Wrocławiu, dzielnicy Krzyki, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

157 500 zł1 500 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w Pomieczyńskiej Hucie. Okolica Pomieczyńska Huta to wieś w gminie Kartuzy, na skraju Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Odległość od Kartuz to 8 km (10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Ełk,warmińsko-mazurskie

960 000 zł75,02 m² 12 796,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o porankach z kawą na balkonie z widokiem na jezioro? Ten apartament to połączenie komfortu, stylu i wyjątkowej lokalizacji idealne miejsce do życia lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł262 m² 7 442,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal usługowy w centrum Chełma lokalizacja Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy położony w sercu Chełma dynamicznie rozwijającego się miasta w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł514,54 m² 5 053,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

Oferuję na sprzedaż obiekt usługowy usytuowany przy ul. Niepodległości w dzielnicy Podgórze w miejscowości Wałbrzych. Obiekt zbudowany w technologii tradycyjnej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 570 m² 127,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę z zabudowaniami o powierzchni 1570m2 o numerze 497 zlokalizowaną w Prószkowie przy ulicy Grunwaldzkiej. Działka w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 660 m² 97,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

2 działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położone w Turośni Dolnej o łącznej powierzchni 2660 m2 tel   Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 000 zł51 m² 7 509,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami oferta bezpośrednio od dewelopera! Lokalizacja: - 9min do stacji pkp - Obok Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł148 m² 6 216,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Dobieszynie, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, zagospodarowaną.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł500 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:45 000 m²

Zachwycająca posiadłość 4,5 ha w Krzczonowskim Parku Krajobrazowym 3 budynki mieszkalne, staw, las Na sprzedaż wyjątkowa, malownicza posiadłość o powierzchni 4,5 ha, położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł118,71 m² 7 328,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferuję do sprzedaży skrajny segment w zabudowie szeregowej usytuowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Bolesławcu. Atutem nieruchomości jest duży, skrajny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 967 zł121,36 m² 14 897,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na woli justowskiej zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% Lokalizacja: prestiż, cisza i Natura - Wola Justowska Ekskluzywna, kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2008 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 369.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł31,10 m² 14 115,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, pięknie wykończonego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Szlacheckiej w Zielonej Górze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł9 372 m² 96,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Klembów - działka do podziału pod zabudowę mieszkaniową. Duża działka w kształcie prostokąta o wymiarach 35 X 268 położona w pobliżu ulicy Jana Pawła II. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 098 zł61,59 m² 18 576,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł456 m² 2 412,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży domu przy ul. Czesława Miłosza w Nakle. Dom dwupiętrowy , nowoczesny , zadbany. W 2025r przeszedł remont. Wymienione zostały okna na trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 683 m² 237,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Best Nest Nieruchomości, mamy przyjemność zaoferować działkę budowlaną na granicy Mesznej i Buczkowic. Piękna, spokojna i cicha okolica, wokół zabudowa jednorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł110 m² 1 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Lipnica Górna, położony na dużej działce o powierzchni około 30 arów, z możliwością dokupienia większego areału nawet do 76 arów. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł258 m² 4 457,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 794 m²

Duża działka inwestycyjna 7794 m + dom bliźniaczy 167 m Wawrzyszew | gmina Błonie Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca potencjał inwestycyjny z możliwością zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł993 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Kruszka, gmina Cekcyn, powiat tucholski, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 993 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 753 m² 76,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka W beskidzie niskim Prezentowana nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną numer 542/13, o powierzchni 0,2753 ha, położoną w miejscowości Zdynia, gmina Uście.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,81 m² 12 796,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Do sprzedania komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Szczecina (dzielnica Nowe Miasto). Miejsce bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Chrzanów Mały Lokalizacja: chrzanów Mały Powierzchnia: 1500 m2 Działka położona w Chrzanowie Małym 2km od Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. Do wjazdu na autostradę 3km.