dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

295 000 zł2 171 m² 135,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 2171 m - Salinko, z wz, prąd na działce, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nowogard,zachodniopomorskie

150 720 zł1 256 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1256 m2, położoną w bliskiej okolicy Nowogardu (około 4 km). Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł834 m² 154,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wieś wilcza W pobliżu srebrnej góry - obszar niezalewowy - przepiękne tereny - dla wielbicieli singletracków - gór - zieleni - spokoju - strefa czystego powietrza - - działka budowlana przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

13 206 000 zł37 732 m² 349,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Drozdów, gmina Żary, grunt pod inwestycje, powierzchnia 37.732 m2, cena 13 206 000 zł. Grunt położony w miejscowości Drozdów, bezpośrednio przy autostradzie A4. Niezwykle atrakcyjny pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł9 436 m² 1 271,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Top lokalizacja-pod inwestycję, zdecyduj jaką :) Oferujemy Państwu działkę budowlaną przy Al. Włókniarzy 206 (oznaczenie Bi- inne tereny zabudowane) o powierzchni 6418m2+ kolejne 3018m2 będące.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł49,82 m² 7 226,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,82m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Motorowa 7. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bielawa,dolnośląskie

1 999 000 zł246 m² 8 126,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 030 m²

Oferujemy państwu do sprzedania stylowy dwurodzinny dom wolnostojący, oddany do użytku w 2017 roku, położony w malowniczej okolicy, z pięknie zagospodarowanym ogordem. Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł12 400 m² 12,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka rolna o powierzchni 1,24 ha z dostępem do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł195 m² 4 353,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Nieruchomość o dużym potencjale mieszkaniowo-usługowym, położona w Zawierciu przy ul. Sportowej. To idealna propozycja dla osób prowadzących działalność gospodarczą, potrzebujących.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł63,20 m² 9 319,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Doskonała przestrzeń dla pary, rodziny oraz jako nieruchomość inwestycyjna lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, jednocześnie najbardziej pożądanej dzielnicy Tczewa - Suchostrzygi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 245 280 zł72,40 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja ***** inwestycja: bunscha.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł64,10 m² 4 212,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem- można wykupić strych i zrobić 4 pokojowe Lokalizacja: wieś koło Świdnicy, działa komunikacja miejska, można tez dojść na piechotę. Budynek wielorodzinny;.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł51,32 m² 6 605,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,32 m , zlokalizowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na popularnym osiedlu Podłęże w Jaworznie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

177 000 zł32,08 m² 5 517,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

229 990 zł1 446 m² 159,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zarzecze, okolice Jeziora Żywieckiego Działka budowlana 400m od linii brzegowej Proponuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1446m 2 położoną w Zarzeczu niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł2 500 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

homfi ma przyjemność zaprezentować ogrodzoną działkę budowlano-leśną na sprzedaż przy ul. Działy w Mogilanach. Idealna dla osób szukających częściowo zalesionej działki oraz możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Zadzwoń nawet po 18:00 Wydane Warunki Zabudowy Oferuję na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł840 m² 309,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki przeznaczonej zgodnie z mpzp pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowanej w centrum urokliwego Osiedla Górki przy ul.Topolowej. Działka o powierzchni 840 m2 (8,4 ar).

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 061 m² 490,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę oraz gotowym projektem na dwa budynki mieszkalne, jednorodzinne, dwulokalowe, parterowe z poddaszami użytkowymi wraz z wbudowanymi garażami.

Szczegóły ogłoszenia

945 350 zł60 m² 15 755,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

73 m Premium | Klimatyzacja | Przy Forcie i Central Parku | Ursus Przestronny apartament 73 m na sprzedaż w prestiżowej części Ursusa, przy ul. Przy Forcie 10. Wyjątkowa oferta: 2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł64,02 m² 14 042,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie po generalnym remoncie - do wykończenia kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł70 m² 6 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż domek w Jesionce, woj. lubuskie idealny na wypoczynek! Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży domku letniskowego położonego w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł370 m² 7 567,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Cybulice Małe, dom wolnostojący typu dworek współczesny, 2005 rok budowy, pow. całkowita ok. 350 m2 + garaż wolnostojący na 2 samochody; 9 pokoi, 5 sypialni. Fantastyczne widoki ze wszystkich okien! Do.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy, idealne dla osób szukających nieruchomości do własnej aranżacji. Lokal składa się z: -dwóch widnych pokoi, -osobnej kuchni ze skosem.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł815 m² 57,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okolica jeziora dołgie I kompleksów leśnych. Cena brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone pod lasem, w okolicy jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż: przestronne 3 pokoje przy samym Zalewie Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją blisko natury? To idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł50 m² 11 798 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum przy ul. Środkowej. idealna oferta dla inwestorów ceniących sobie wysokie przestronne mieszkania w kamienicy. Budynek pochodzi z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,66 m² 11 922,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

0% prowizji dla Kupującego - zakup bez dodatkowych kosztów! Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Bułgarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł7 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w spokojnej miejscowości Przechody, w gminie Gródek, w otoczeniu natury i terenów zielonych. Parametry działek: działka 1:.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł36,17 m² 14 901,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w Krakowie na Klinach. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku mieszkalnym z 2020 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 42,8 m ( 50 m powierzchni liczonej po podłodze) Śródmieście | 275 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,94 m² 8 644,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż gotowe do wykończenia mieszkanie o powierzchni 51,94 m2, zlokalizowane na III i IV piętrze niskiego bloku z windą z 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł137,85 m² 8 886,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, energooszczędny dom szeregowy - Tarnowskie Góry Cicha okolica | Blisko Centrum | 137,85 m2 | działka 177 m2 Nowoczesny dom z 2021 roku, w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

251 931 zł6 378 m² 39,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana we wsi Witów w województwie łódzkim, w powiecie łęczyckim, w gminie Piątek. Położona w odległości ok. 32 km na północ od Łodzi i 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł14,40 m² 2 430,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość położona w miejscowości Chojnice, przy ulicy Dworcowej 25, gm. M. Chojnice, powiat chojnicki, woj. pomorskie, na którą składa się prawo własności lokalu użytkowego - garażu nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107,95 m² 7 596,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Zapraszam do zakupu lokalu w centrum Grodziska Mazowieckiego, o powierzchni użytkowej 107,95m2. Bezczynszowy. Do lokalu przynależy ogródek. Na parterze znajduje się: - wiatrołap 7,22m2 - wc.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł44,50 m² 12 359,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach z miejscem postojowym naziemnym - lokal z potencjałem aranżacyjnym Alpha Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł17 400 m² 24,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** oferta tylko W home park *** Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną w miejscowości Grzmiąca ok. 4 km od Brzezin w atrakcyjnej cichej lokalizacji przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 400 m² 235,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o wielkości 3400m. Działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd utwardzoną Prąd na dzialce, woda , obok dzialki, wzdłuż drogi docelowo 4 działki, z czego jedna już.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł252 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w prestiżowej i spokojnej części Chwaszczyna. Nieruchomość zachwyca eleganckim stylem glamour, oraz unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł707 m² 4 384,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Witam, opis nieruchomości: na sprzedaż pakiet trzech działek o łącznej powierzchni 707 m2, położonych przy prestiżowej ul. Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie. Jest to jedna z ostatnich.