dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

699 000 zł55,25 m² 12 651,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w spokojnej części Gdańska idealne dla pary, singla lub pod inwestycję Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 027 m² 291,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż świetnie położona działka o powierzchni 1027m2 z dostępem do drogi asfaltowej z wszystkimi mediami w Jagatowie. Główne atuty nieruchomości: # wszystkie media, #.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł64,93 m² 7 623,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w dzielnicy Słupy, w nowo wybudowanym 3-piętrowym bloku mieszkalnym, nowoczesne, przestronne z dużymi oknami i balkonem. wykończone pod klucz: nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł40 m² 4 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Nakłady inwestycyjne! Budynek gastronomiczny o pow. 40 m2 w centrum Rumi. Budynek znajduję się na dużym osiedlu przy głównej ulicy w ciągu motoryzacyjno-pieszym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 550 m² 206,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Obiektem sprzedaży jest działka położona przy drodze głównej biegnącej z Nowego Targu na Białkę Tatrzańską. Parcela znajduje się we wsi Groń sąsiadującej bezpośrednio z Białką.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 084 m² 141,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Kobysewie. Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 2084 m w Kobysewie, gmina Przodkowo. Działka: nieobjęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Andrychów,małopolskie

250 000 zł2 900 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana o powierzchni 29 arów, kształt prostokątny, z dwóch strony ogrodzona od sąsiadów. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Łańcut,podkarpackie

749 000 zł155 m² 4 832,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Biuro sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 z działką 6,3 ara w miejscowości Łańcut. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bramka

Bramka,warmińsko-mazurskie

160 000 zł3 005 m² 53,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Expert oferuję działkę o powierzchni 3005 m2 , położoną na skraju wsi Bramka , na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych w gminie Morąg , powiat Ostróda,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 587 m² 207,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuje na sprzedaż działkę niezabudowaną położoną w miejscowości Głuszczyzna, ul. Gościnna, woj. lubelskie, powiat lubelski, gmina Głusk w pierwszej linii zabudowy Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł27,90 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,90 m , zlokalizowane na parterze nowego bloku z 2025 roku, na spokojnym osiedlu Kalwaria.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 460 m² 2 191,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 640 m²

22 lata doświadczenia w nieruchomościach. Bezpieczeństwo transakcji!. Kupuj z najlepszymi! Nowoczesny budynek biurowy na wjeździe ( od strony Poznania ) do Środy Wlkp., z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł456 m² 1 752,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:613 m²

Nieruchomość inwestycyjna - Budynek usługowo-mieszkalny w Piekarach Śląskich, ul. Leśna Powierzchnia użytkowa: ok. 456 m Powierzchnia działki: 613 m Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

146 700 zł1 630 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę pod budowę domu jednorodzinnego w Mątkach, w gminie Jonkowo. Oferowana działka o numerze 148/13 i powierzchni 1630 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 612 m 2 , położonej w miejscowości Dąbrówki , gm. Wasilków, w odległości ok. 4 km od Wasilkowa.

Szczegóły ogłoszenia

146 560 zł1 832 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Jeżykach, gmina Bogdaniec, 10 km z centrum Gorzowa Wlkp. Dla osób ceniących ciszę i spokój. Wielkość działek kształtuje się następująco: 1823 m2, 1963 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 120 zł81,20 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Pruszczu Gdańskim Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,20 m2, położone w nowoczesnym budynku w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 299 250 zł132,50 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowy apartamant | taras na dachu 70 m Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | 2 poziomy | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Apartament z jednym z najlepszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł96 m² 7 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Do sprzedaży szeregówka w standardzie deweloperskim (gotowa do oddania) - nowoczesne, ekologiczne osiedle w spokojnej okolicy 5-pokojowy dom o powierzchni 95,16 m , z ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł38 m² 16 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa: 2 pokoje z balkonem za 17000zł/m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie pcc | 0% Prowizji) Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta:.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł11 300 m² 6,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę rolną w miejscowości Wygoda, gmina Policzna, województwo mazowieckie. Działka posiada wydaną przez gminę decyzję o ustaleniu warunków.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł15 000 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Stryszów - okolica Oferujemy Państwu przepiękne widokowe miejsce u podnóża Babiej Góry, gdzie można delektować się przyrodą, ciszą i pięknymi widokami po dniach wypełnionych pracą.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł330 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom położony w cichej, zielonej okolicy na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Na.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł54,80 m² 4 525,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na parterze, na wsi, z dużą piwnicą, pomieszczeniem gospodarczym, garażem i dużą działką rekreacyjną (400 m2). Mieszkanie wyremontowane i umeblowane, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł428 m² 4 649,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Kudowa Zdrój. Na sprzedaż oferowany jest przestronny, wolnostojący dom dwurodzinny o charakterystycznej bryle z wysokim dwuspadowym dachem. W budynku są 3 niezależne wejścia do trzech.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Salon z aneksem oraz zabudową meblową oraz instalacjami zrobionymi tak, że do wydzielenia osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 282 m² 686,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 735 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 5880 o powierzchni 3735 m oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym gruncie: - budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pragniemy przedstawić Państwu gotowy segment domu o powierzchni użytkowej 104 m (110 m po podłodze), usytuowany na działce o powierzchni 500 m . Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł2 642 m² 50,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz spokojnego miejsca do życia blisko natury? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 2642 m2 w Strabla-Łyski, wyszki, woj. podlaskie Warunki zabudowy do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł6 600 m² 43,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Kontakt Alicja Skonieczna tel   niższa cena! Działka w urokliwej miejscowości, blisko Zawada (wiecki). O metrażu 6600 m2. Na działce płynie strumyczek ( z wybijającym.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł9 300 m² 81,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

9300m2 w planie: mn (u - po przekształceniu w urzędzie - wyjaśnię w rozmowie) teren suchy Przez narożnik dużej działki przechodzi linia wys. napięcia 400kv,- jest strefa pasa.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł47,80 m² 11 297,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, zlokalizowane na 2. piętrze bloku z cegły, w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

589 050 zł46,75 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z dużym tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,75 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 680 000 zł99,60 m² 26 907,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do sprzedaży wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 99,6 m , położony na parterze zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z 1928 roku przy ul. Mickiewicza na Żoliborzu jednej.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy 11 działek w spokojnej okolicy 10 minut od Suwałk działka w Białej Wodzie! 3000 m Marzysz o ciszy, spokoju i przestrzeni zaledwie kilka minut od miasta? Ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł828 m² 640,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska, uzbrojona, świetnie zlokalizowana działka w Jankowie Gdańskim! lokalizacja: działka jest położona w Jankowie Gdańskim, na osiedlu domów przy bocznej uliczce od ul. Parkowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Koniaków,śląskie

65 000 zł5 500 m² 11,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Własny kawałek ziemi w górach Beskidu Śląskiego! Cena do negocjacji! Proponujemy Państwu widokową działkę o powierzchni około 0,55 ha - nr działki 3249. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

337 425 zł2 045 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica tarczyńska/naturalna Na sprzedaż działka nr 193/14 o powierzchni 2045m2 z pozwoleniem na budowę i projektem na 2 domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł147 m² 6 088,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Poszukiwana oferta na rynku nieruchomości dom 4 pokoje z pompą ciepła i kominkiem obok Serocka. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia komfort i wygodę użytkowania. Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z tarasem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

4 990 000 zł800 m² 6 237 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:2 206 m²

Wyłącznie U nas! nowa cena 4.990.000, 00 ZŁOTYCH. Pensjonat W centrum mielna okazja! Na sprzedaż pensjonat w samym centrum nadmorskiej miejscowości - Mielno, pensjonat składający się.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł5 300 m² 130,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość z własną linią brzegową w Reglu - tylko 5 km od Ełku! Marzysz o miejscu, które łączy bliskość natury z wygodą życia blisko miasta? Ta.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij