dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

Rynek pierwotny

987 609 zł75,39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zakupu dwóch kawalerek oraz jednego mieszkania dwupokojowego na jednej kw o łącznej powierzchni 75,39m2 , położonych w samym sercu Jeżyc przy ul. Żurawiej (przy Rynku Jeżyckim).

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł200 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 392 m²

Wyjątkowa przestrzeń - dom Z duszą! ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 153,50 m 2 , zlokalizowany w Turzy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 170 m² 152,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| nieruchomość położona jest we wsi Ośniki w gminie Leoncin, około 40km od Warszawy i 17km od lotniska Modlin. Nieruchomość jest gotowa do sprzedaży, ma uregulowany stan prawny, księgę.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł51,10 m² 4 011,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal niemieszkalny w przyziemiu, o łącznej powierzchni 51,1 m , usytuowany w doskonałej lokalizacji. To idealna przestrzeń do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł720 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod zabudowę jednorodzinną! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Dołujach. Działka jest w kształcie prostokąta. Teren na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł4 336 m² 12,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Strachocina. Działka: p owierzchnia 0,4336 ha działka nr: 1581.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł12 700 m² 18,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1,27 ha z możliwością zabudowy Dereźnia Majdańska, gmina Biłgoraj Położenie i okolica: - korzystne położenie w niewielkiej, spokojnej miejscowości, -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 080 m² 324,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 1080m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł164,70 m² 12 137,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowo-gastronomiczny, 164,7 m Kielce, ul. Głowackiego 1 Powierzchnia: 164,7 m Lokalizacja: kielce, ul. Głowackiego 1 Rodzaj nieruchomości: lokal użytkowy Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł350 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentujemy dom klasy premium nowoczesna architektura, wysoka jakość wykonania i komfort życia. Przedmiotem oferty jest wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

2 829 000 zł5 658 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka, w pięknym otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w ekskluzywnym sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość dla konesera, który będzie umiał.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38,06 m² 14 976,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,06 m2 usytuowane na 2. piętrze w niskim 4 - piętrowym budynku przy ulicy Korotyńskiego 34 w Warszawie. Osiedle z zadbaną zielenią wokół.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 199 m² 386,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka nr 118/24, znajdująca się 5km od Radzymina, w miejscowości Nowy Janków w gminie Radzymin (powiat wołomiński, województwo mazowieckie). Obręb 0008. Powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł53,17 m² 16 456,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł33,63 m² 15 165,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o pow. blisko 34 m2, usytuowane jest na szóstym piętrze (z windą), z dużymi oknami, które wychodzą na Plac Wileński i katedrę. Aktualnie nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

358 050 zł51,15 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 51,15 m 2 , w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł918 m² 279,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Gorąco polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Paczkowie z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Znajduje się ona w bardzo cichej okolicy w sąsiedztwie niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 042 zł31,19 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednio od dewelopera bez prowizji W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 31,19 m w nowoczesnej inwestycji Neo Agat przy ulicy Poleskiej 41 w Kielcach. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł89,11 m² 8 966 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Radziszowie, zaledwie 5 km od Skawiny. Inwestycja składa się z 5 nowoczesnych i energooszczędnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł298 m² 369,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę o pow 298 m2 usytuowaną po między innymi działkami w miejscowości Chłapowo. Działka ogrodzona, teren płaski, wykorzystywana rekreacyjnie, usytuowana około 800 m od.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł56,43 m² 3 189,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania - Batowo Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,43 m , położone w Batowie. Batowo to mała, rozwijająca się wieś położona około 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 800 m² 103,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przygotowaliśmy koncepcję budynku i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod firmę transportową. Koncepcja wykonana zgodnie z obowiązującymi zapisami mpzp. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł520 m² 4 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

ul. Kwiatowa 6, sianożęty Zaledwie 400 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży Gotowy, w pełni funkcjonujący pensjonat z dwiema niezależnymi jednostkami letniskowymi i przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 254 m² 279,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy działce. Na działce znajduje się budynek gospodarczy o pow 330.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł8 600 m² 4,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł270 m² 6 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 756 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom z pięknym , słonecznym ogrodem w Krojantach zaledwie 7.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł270 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:796 m²

Ultranowoczesna bryła, najwyższy standard - stan deweloperski - dom dla wymagających - niezwykła bryła I design Nowoczesna, luksusowa willa w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mierzęcin

Mierzęcin,zachodniopomorskie

150 000 zł3 020 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie przepięknie położone działki w Mierzęcinie (gmina Wolin) o powierzchni 3020 m2 każda, położone tuż przy Jeziorze Ostrowo. Jezioro Ostrowo obejmuje powierzchnię 378 ha.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł85 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 85m2, położone na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Tuchowskiej. Składa się z 4 pokoi, łazienki, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Katowice Piotrowice ul. Kościuszki / Żurawia - kawalerka / 30 m2 + Balkon we speak english Cena do negocjacji! Idealne jako inwestycja. Możliwość zakupu na kredyt. Oferujemy na sprzedaż przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 595 zł89,95 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż szeregówka znajdująca się w dzielnicy Budziwój o powierzchni 89,95 m2 z tarasem i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł301 m² 8 803,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:718 m²

Twoje miejsce na biznes W sercu piotrowic Nowoczesny lokal handlowo-usługowy 301 m | Stan deweloperski | Katowice - ul. Chocimska idealna przestrzeń dla twojej firmy Na sprzedaż nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł67,86 m² 11 494,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie M4/68m2, usytuowane w bloku z cegły na II piętrze na Górzyskowie Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

978 360 zł11 886 m² 82,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Osjakowie przy ul. Targowej - 11 886 m Parametry działki: powierzchnia: 11 886 m Wymiary: 24 m x 258 m x 82 m x 230 m Kształt: trapez.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł100,30 m² 1 744,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Twoje miejsce odpoczynku - baza wypadowa nad morze i azyl od codzienności | Buczki, gm. Tychowo Szukasz miejsca w kraju, do którego możesz wracać na urlop, święta lub po prostu odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Przedwojenny dom z duszą Strzyżowiecblisko Jeleniej Góry | 6700 m | 2 stodoły z 1911 r. Cena: 590 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla miłośników historycznej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

214 380 zł794 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż trzy działki budowlane o powierzchni 794 m2, 817 m2 oraz 839 m2 położone w Stęszewku przy ul. Wypoczynkowej, gm. Pobiedziska. Urokliwa miejscowość niedaleko Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł312 m² 6 378,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

10 400 000 zł2 600 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż hale produkcyjne 2100 m2 na działce 5 500 m2 która znajduję się w strefie przemysłowej o oznaczeniu "ba".! nieruchomość znajduję się nie cały kilometr od wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł3 783 m² 5 286,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Unikalna inwestycja w sercu Wrocławia. Na sprzedaż oferujemy jeden z najpiękniejszych wrocławskich pałaców Pałac Wallenberg-Pachalych tuż obok Rynku i Placu Solnego. Wyjątkowa.