dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

450 000 zł194,31 m² 2 315,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 045 m²

Oferta na wyłączność - zakup wyłącznie za posrednictwem biura - zapraszamy - oferta sprzedaży domu Żarki, ul. Agawy 26 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 256 m² 67,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

****działki Budowlane w Boćkach*** Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentacje działek budowlanych znajdujących się w malowniczej miejscowości Boćki koło Bielska Podlaskiego. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Kostrzyn,wielkopolskie

479 000 zł68,47 m² 6 995,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Przestronny, zgrabny szereg w wysokim standardzie! cena promocyjna! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy Poznaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł79,70 m² 7 992,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej, kameralnej inwestycji składającej się z zaledwie 4 apartamentów, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 192 m² 394,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję na sprzedaż działkę o pow. 1.192 m , zlokalizowaną w miejscowości Witobel (gmina Stęszew) przy ul. Wrocławskiej, w odległości 2 km od Stęszewa i 1,5 km od wjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 082 m² 129,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka budowlana z widokiem na las. Działka o powierzchni 1082 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane Srocza Góra - Pniów - Pyskowice Działki o obszarze od 520m2 (istnieje możliwość połączenia kilku działek) Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł789 m² 200,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Prószków. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie W dzielnicy zdrój standard premium Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze w niskim, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł74 m² 2 094,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż wolnostojący budynek stanowiący lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74 m2 usytuowany na działce o powierzchni 143 m2. Budynek zlokalizowany w centrum Wąchocka.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł240 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Dom wolnostojący Z dużą działką, garażem I fotowoltaiką - gotowy do zamieszkania Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym garażem dwustanowiskowym, położony w Chojnicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kąty

Kąty,kujawsko-pomorskie

99 000 zł3 400 m² 29,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w gminie Lubień Kujawski, w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy (wz) Oferujemy d o sprzedaży działkę o powierzchni 3400 m 2 zlokalizowaną w miejscowości Kąty.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł6 616 m² 24,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję dużą działkę rolną. Powierzchnia 6616m2. Zlokalizowana w gminie Nieszawa .Kolonia nieszawska. W chwili obecnej pełni rolę sadu wieloowocowego , ale może służyć pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 928 zł47,89 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł41 m² 2 439,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż podwójny garaż murowany - Raków Oferuję na sprzedaż podwójny garaż murowany , położony w ciągu innych garaży w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Raków. Garaż jest.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Wałpusz

Wałpusz,warmińsko-mazurskie

639 000 zł120 m² 5 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:789 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 120 m, położony na działce o powierzchni 789 m, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł26 642 m² 55,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość inwestycyjna dla deweloperów lub osób prywatnych nr oferty: stdoc9124 Na sprzedaż piękna, płaska działka budowlana o powierzchni 2,6642 hektara, zlokalizowana w Głuchowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł37,93 m² 11 046,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

2 pokoje po generalnym remoncie! wykończone tczew, ul. Jana Sobieskiego Doskonała przestrzeń dla pary bądź singla! mieszkanie: na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł61 m² 6 229,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2 położone w Łomży przy ul. Mickiewicza 10. Lokal mieszkalny znajduje się na IV piętrze budynku wielorodzinnego. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł326 m² 9 049,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż przestronny dom na zalesionej działce 1800 m, otoczonej sosnami i dębami, z nasłonecznionym miejscem idealnym na ogród lub strefę relaksu. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Barczewko

Barczewko,warmińsko-mazurskie

1 299 000 zł210 m² 6 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Komfortowy dom o powierzchni użytkowej 118 m , który oferuje aż 210 m przestrzeni całkowitej zaprojektowany tak, aby dawać wygodę na co dzień i swobodę wtedy, kiedy jej.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł3 170 m² 45,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz większej działki pod budowę domu? W bliskiej odległości od Ozimka? Może w Krasiejowie? Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3,70a (3170 m2), położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 867 000 zł4 435 m² 420,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poznaj wyjątkową okazję inwestycyjną w urokliwej miejscowości Pokrówka! Ta atrakcyjna oferta to działka o powierzchni 4 435 m , położona przy ul. Gminnej 23 w gminie Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł162,20 m² 11 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:924 m²

Na sprzedaż przytulny dom wolnostojący, z przepięknym ogrodem, położonym na końcu ślepej uliczki, co zapewnia ciszę i spokój. Budynek z 2007 roku, z garażem i kilkoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł32,65 m² 15 283 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Gaj wykończenie pod klucz Lokale oddane do użytku ceny netto od 350 000 zł Apartamenty inwestycyjne z vat 23% Szukasz idealnej inwestycji? Oto projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł2 829 m² 125,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 28 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 305 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 2829 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,40 m² 14 716,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m2,usytuowane na drugim piętrz czterokondygnacyjnego budynku, wybudowanego w latach 70-tych. Rozkład pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 000 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 8000 m na Kaszubach - blisko jezior | Niedamowo, gm. Kościerzyna Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 8000 m , położona w malowniczej miejscowości Niedamowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 666 zł80 m² 7 220,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla ciebie. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Poznań,wielkopolskie

759 000 zł120,50 m² 6 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Uwaga! dostępny od zaraz! Szukasz domu z szybkim dojazdem do centrum, jednocześnie blisko terenów zielonych, jeziora ? zobacz! słoneczny nowy dom, smochowice, bez pcc, z własną wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 040 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają idealne miejsce na dom dla rodziny działka 1040 m Są takie lokalizacje, w których działek już po prostu nie ma. Ta jest jedną z nich! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

899 900 zł2 700 m² 333,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działką o wielkości 2700m2 z wydanymi wz ze ścianą lasu. Szerokość działki 41x66m. Wydane są warunki zabudowy pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Marki,mazowieckie

3 200 000 zł268,20 m² 11 931,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Dom + biznes do przejęcia inwestycja W markach Dom z ogrodem + w pełni wyposażony budynek usługowy Możliwość przejęcia prosperującego zakładu garmażeryjnego z bazą klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 077 zł41,91 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Мы также говорим на русском! Vibe Home ma niezwykłą przyjemność przedstwić Państwu 2-pokojowe mieszkanie 42 m w stanie deweloperskim, na 1 piętrze w inwestycji Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Źródlana

Ciele,kujawsko-pomorskie

164 838 zł993 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 4 działki w Cielu. Metraż od 800m2 do 1100 m2. Działki na nowo tworzącym się.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł50 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty mieszkania: ustawny salon z aneksem kuchennym z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju, jasna sypialnia z wyjściem na balkon, własne miejsce postojowe w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 990 zł120 m² 5 999,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4