dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

1 050 000 zł177,80 m² 5 905,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 m²

Biuro klimczak Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Nowy Sącz, przy ulicy Sportowej - idealny dla rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł850 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 850 m Grabówiec k. Pułtuska ul. Wyszkowska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 850 m , położona w spokojnej i zielonej części gminy.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,27 m² 11 751,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w centrum. Mieszkanie o powierzchni 49,27 m2 wykończone z dbałością o każdy detal z użyciem renomowanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł62,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Makolągwy. Budynek na osiedlu zamkniętym, z windą. Wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje do dyspozycji nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bliźniak 109 m | 3 ary | Widok | Wrząsowice | Bez pcc | 5 min do Krakowa Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 109 m , położony przy ul. Bonifraterskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł170 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Marzysz o domu, który łączy w sobie komfort, elegancję i wyjątkową lokalizację? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 724 700 zł109,55 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny apartament z widokiem na Motławę sprzedawany w stanie deweloperskim Na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Trójmiasta - Brabank.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,45 m² 12 191,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,45 m , położone na 2 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 2023 roku, zlokalizowanym przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł450 m² 1 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W ofercie pięknie utrzymany dom na obrzeżach Jabłonowa Pomorskiego. Dom składa się z piwnicy i dwóch kondygnacji. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł118,30 m² 6 931,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Jeśli marzysz o nowoczesnym domu w spokojnym miejscu, a jednocześnie zależy Ci na dobrym dojeździe do Warszawy - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł280 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:794 m²

Zapraszam do zapoznania się z interesującą ofertą sprzedaży nieruchomości w Wołominie przy ulicy Chodkiewicza. Dom o powierzchni użytkowej 217 m2, podpiwniczony, z garażem -.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł4 700 m² 1 702,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Teren inwestycyjny pod zabudowę wielorodzinną - położony w dzielnicy Rubinkowo - jednej z największych dzielnic Torunia! Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 4 700.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł90 m² 41 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Kluczowe cechy: wyjątkowe i unikatowe mieszkanie, usytuowane w najlepszej części kamienicy, położonej w najbardziej prestiżowej i najlepiej zachowanej części starej Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 511 016 zł90,48 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bunscha residence - elegancja I komfort W harmonii Z naturą Nowoczesna architektura | Kameralne budynki | Zieleń i strefy relaksu | Świetna komunikacja | Ostatnie Piętro *****.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł800 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W spokojnej okolicy - otoczenie domów jednorodzinnych dające poczucie bezpieczeństwa, - objęta mpzp, jako obszar zabudowy mieszkaniowej, - dojazd do działki drogą gminną +.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł918 m² 1 633,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Wilanów - Powsin - 918 m2 z drogą dojazdową (udział). W najbliższym otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się 6 km od Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł78,20 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Czasowo wstrzymane! Oferujemy do sprzedania bardzo ładne, słoneczne mieszkanie położone na 2 piętrze centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 62,60 m2 składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł141,61 m² 5 635,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli - ul. Wspólna, nowe Miasto Marzysz o miejscu, które łączy w sobie elegancję, komfort i bliskość natury? Ten dom to idealna odpowiedź na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł45 m² 36 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 998 m²

Duża działka z całorocznym domkiem, stawem i balią - doskonałe miejsce na wypoczynek lokalizacja: działka znajduje się w Somoninie - spokojnej, urokliwej okolicy, gdzie można poczuć.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł1 297 m² 11 565,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 288 m²

I reprezentacyjna rezydencja z basenem I Konstancin Jeziorna I Strefa A I Odkryj niezwykłą rezydencję zlokalizowaną w prestiżowej strefie A, konstancina Jeziorny - miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 961 zł65,02 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania! Dostępne jeszcze na wyższych piętrach budynku. Zakończenie budowy październik 2025 rok!.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 081 m² 161,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w Zuzanowie - cisza, natura i wyjątkowy klimat Na sprzedaż wyjątkowo urokliwa działka położona w Zuzanowie, bezpośrednio przy lesie. Otoczona naturą, z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł71 m² 20 845,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament premium | Angielska Grobla | 2 łazienki | taras 11 m Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 71 m , położony przy ul. Św. Barbary w Gdańsku, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł1 011 m² 221,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szlak Wielkich Jezior na wyciągnięcie ręki! Przedmiotem ogłoszenia jest działka 185/3 wchodząca w skład kameralnej, posiadającej dostęp do jeziora Jagodne, osady Jagodne położonej na Szlaku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bytom,śląskie

247 100 zł706 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Bytomiu przy ul. Frenzla/nikla ( Miechowice ). Teren podzielony na 31 działek o różnych powierzchniach (od 600m2 - 1057m2). W Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

440 000 zł2 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Brzozie - idealna pod Twój dom Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Brzoza, w powiecie bydgoskim - w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł33,60 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Działka z domkiem rekreacyjnym we Włodzimierzu, gm. Wodzierady, powiat łaski, woj. łódzkie Szukasz miejsca na weekendowe wypady, odpoczynek od miejskiego zgiełku i kontakt z naturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 001 zł59,80 m² 12 591,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł74,20 m² 12 533,69 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu przestronnego apartamentu , wybudowanego w nowoczesnej technologii, położonego na cenionym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu Wzgórze Komandorskie w Gdyni Oksywie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł4 782 m² 1 045,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4782 m , położona w spokojnej i zielonej części Józefowa, przy ul. Skrajnej. Lokalizacja zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 200 m² 154,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod własny dom! Na sprzedaż piękna, zielona działka o charakterze budowlanym zlokalizowana w miejscowości Nowe Okniny w gminie Wiśniew. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł267,40 m² 2 610,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 892 m²

Na sprzedaż hala produkcyjna z biurem i pomieszczeniami socjalnymi w Kaliskach przy ulicy Firmowej w powiecie starogardzkim. Położona na działce nr 485/31 o powierzchni 1892 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem Karłowice Wrocław Chcesz mieszkać w klimatycznym miejscu z gródkiem na poranną kawę i popołudniowe spotkania z przyjaciółmi? Zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł61,38 m² 6 663,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealna propozycja dla inwestorów Na sprzedaż Lokal handlowo - usługowe siedlce, ul. Magazynowa 8 a lokal nr 2 - Powierzchnia 61,38 m2 Najważniejsze atuty: bardzo dobry stan techniczny - nie musisz.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł66,89 m² 9 403,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokoje w Redzie | wysoki parter | idealne dla rodziny Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,89 m2, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł180 m² 2 661,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Oferta tylko W pepper house Bliźniak - Aleksandrów Kujawski atuty: - możliwość dostosowania do własnych potrzeb - Lokalizacja - Przestronność i funkcjonalność charakterystyka: bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 161 m² 241,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1161m 2 , zlokalizowaną w Bobrownikach powiat będziński. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 040 zł25,31 m² 15 252,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka inwestycyjna | Gdańsk Stocznia | gotowy produkt pod wynajem z możliwością oddania do zarządzania - My zajmujemy się wszystkim, ty wystawiasz fakturę z realnym przychodem Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł240 m² 3 537,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom szkieletowy na sprzedaż Węgliska (woj. podkarpackie) Cena: 849 000 zł Pow. użytkowa: 111,70 m Działka: 8 arów 4 pokoje | 2 łazienki + 2 wc | Garaż | Taras 18 m Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Poznań,wielkopolskie

1 190 000 zł184,72 m² 6 442,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:177 m²

Junikowo- praktyczny 3 poziomowy dom przy Lasku Marcelińskim, z 3 kuchniami, dużym słonecznym tarasem, garażem - Junikowo Oferujemy środkowy segment szeregowca z lat 80 tych ( 1983/4 ).