dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

Dom z tarasem

Lednogóra,wielkopolskie

809 800 zł224 m² 3 615,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Proponujemy do zakupu duży z 2009 roku dom położony w malowniczej wsi Lednogóra blisko dworca kolejowego. Lednogóra to niewielka, dobrze zorganizowana wieś turystyczna leżąca w Gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szymany

Szymany,warmińsko-mazurskie

265 000 zł57,30 m² 4 624,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30m2 zlokalizowane w Szczytnie przy ul. Ogrodowej. Lokal mieszkalny znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Przedmiotowa oferta dotyczy dwóch sąsiadujących ze sobą działek o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 004 zł80,92 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Mieszkanie o powierzchni 80,92m2 z dwoma balkonami znajduje się na pierwszym poziomie ośmio.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł412,28 m² 5 578,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Sala Bankietowa z Możliwością Rozbudowy Idealna Inwestycja Na sprzedaż przestronna sala bankietowa o powierzchni użytkowej 412,28 m , położona na działce 1078 m . Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59,70 m² 8 123,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Super lokalizacja! Zapraszam do zakupu dużego, 3 pokojowego mieszkania, zlokalizowanego 3 minuty spacerem od Parku Północnego. Idealne dla rodziny ze względu na bogatą infrastrukturę dedykowaną tej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej o pow. 140 mkw (użytkowa- bez garażu 120mkw) na działce o pow. 286 mkw. Nieruchomość zlokalizowana w Śremie, przy ul. Skłodowskiej-.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje na parterze w spokojnej okolicy - Rybnik, ul. Lotników! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na parterze w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł259,40 m² 2 694,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 145 m²

murowane z bloczków z betonu komórkowego gr. 12 i 24 cm ławy i stopy fundamentowe betonowe wylewane z betonu C20/25 zbrojone ściany fundamentowe murowane z bloczków.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł1 400 m² 452,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o pow.1407m2 nieopodal Borówca w Koninku pod Poznaniem. Działka w kształcie trapezu o froncie 30m jest ogrodzona. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł100 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż piękny dom nad zalewem w Skierniewicach przy ulicy Strobowskiej. Powierzchnia domu wynosi 100 m , a jego cena to 980 000 pln, co daje 9 800 pln za metr kwadratowy. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 768 m² 101 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwe siedlisko w Janowicach gm. Janowiec o powierzchni 1768m Nieruchomość składa się domu oraz dwóch budynków gospodarczych. Dom idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł792 m² 126,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 792m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową położona w miejscowości Drwalew w gminie Chynów. Wymiary działki: długość 37m, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł67,72 m² 14 471,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecam: piękne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na prestiżowym Osiedlu Nowe Żerniki w zachodniej części Wrocławia. Zaprojektowane przez architekta i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 568 m² 107,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 26 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Gorzków, w gminie Wieliczka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 545 zł25,67 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł8 500 m² 199,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod usługi z powierzchnią biologicznie czynną 30%. Wysokość zabudowy 15 m. Ekstra oferty na stronie liderhaus Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł4 083 m² 67,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Każdy z nas choć raz marzył, by mieć miejsce tylko dla siebie. Bez sąsiadów za ścianą. Bez miejskiego zgiełku. Z widokiem, który nie kończy się na płocie, ale prowadzi do ściany lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł550 m² 2 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Odkryj właściwości, które łączy w sobie przestronność, potencjał i nowoczesność. Oferta obejmuje sprzedaż nieruchomości położonej w malowniczej części Pabianic w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł48,26 m² 12 619,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł47,54 m² 8 413,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy większa ilość mieszkań w tej lokalizacji zapraszamy na stronę internetową zakładka mieszkania. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie wykończone oraz umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł21 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wykończona kawalerka o powierzchni 21 m, zlokalizowana w centralnej części Krakowa Grzegórzki, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Mogilskiego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 001 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w otulinie Ińskiego Parku w pobliżu jeziora Ińsko. Działki o powierzchni od 3.001 m2 do 3.852 m2 znajdują się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł60 m² 1 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Do sprzedania budynek z działką o powierzchni 53 ar położony w miejscowości Łodzina gm. Sanok. Budynek drewniany, pokryty blachą, oszalowany stan techniczny do kapitalnego remontu lub do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł147 m² 2 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:991 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, parterowy, podpiwniczony położony w kompleksie leśnym w gminie Pniewy k/grójca. Powierzchnia całkowita 147 m2, użytkowa 117 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł72,24 m² 6 810,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł672 m² 443,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Maniowach przy ul. Józefa Poniatowskiego. Parcela ma powierzchnię 672 m i kształt prostokąta o wymiarach ok. 17,5 m x 38,4 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 780 zł28,62 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

doskonale zlokalizowane mieszkanie w gdańskiej dzielnicy Letnica. Kwadrans spacerkiem od plaży. Bloki o podwyższonym standardzie. Przestrzenie wspólne zagospodarowane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,70 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, zlokalizowane pierwszym piętrze. Lokalizacja Nieruchomość leży w zielonej i dojrzałej dzielnicy na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł74,32 m² 8 463,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w Tczewie przy ul. Jabłoniowej z rynku wtórnego. W ofercie są lokale 4 pokojowe na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł2 130 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ciekawie położona działka w cichej i spokojnej okolicy na os. Bagnówka w Białymstoku. Malownicza okolica otoczona zabudową jednorodzinną. Przeznaczenie działki w planie miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

338 100 zł6 900 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| piękny mazowiecki krajobraz. Zgodnie z planem: "dla terenów ustala się: 1) przeznaczenie - tereny rolnicze; 2) następujące parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy zagrodowej: a).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 094 zł61,03 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł770 m² 162,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży - 2 działki budowlane W kłomnicach, ul. Dworcowa Kłomnice, ul. Dworcowa - Twoje miejsce na dom w zielonej, dobrze skomunikowanej lokalizacji! Oferujemy 2 atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł1 973 m² 250,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem na jezioro Drużno w Gronowie Górnym Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej z pięknym widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł178 m² 15 730,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do sprzedaży narożny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 178 m2. Znajduje się on na parterze budynku mieszkalnego i posiada niezależne wejście od strony ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł11 000 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widzew - Olechów - teren o powierzchni 1.1 ha objęty MPZP, symbol w planie 1U. Przeznaczenie podstawowe zabudowa usługowa, wskaźnik powierzchni zabudowy max.50%, wysokość zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. W pobliżu dostępne są liczne punkty handlowe, usługowe oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł94 m² 8 287,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie W sercu wrocławia, obecnie skladające się z 3 pokoi w tym jeden z nich z wnęką sypialnianą lub miejscem na dużą garderobę. Układ ich można dowolnie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz dużej działki z dala od miejskiego zgiełku? Chciałbyś mieszkać za miastem ale jednocześnie mieć szybki dojazd do okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 020 m² 102,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1020m 2 , położona w miejscowości Kaczkowo (zaledwie 3 km od węzła trasy S6.