dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

275 000 zł2 568 m² 107,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 26 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Gorzków, w gminie Wieliczka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 545 zł25,67 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł8 500 m² 199,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod usługi z powierzchnią biologicznie czynną 30%. Wysokość zabudowy 15 m. Ekstra oferty na stronie liderhaus Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł4 083 m² 67,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Każdy z nas choć raz marzył, by mieć miejsce tylko dla siebie. Bez sąsiadów za ścianą. Bez miejskiego zgiełku. Z widokiem, który nie kończy się na płocie, ale prowadzi do ściany lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł550 m² 2 709,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Odkryj właściwości, które łączy w sobie przestronność, potencjał i nowoczesność. Oferta obejmuje sprzedaż nieruchomości położonej w malowniczej części Pabianic w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł48,26 m² 12 619,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł47,54 m² 8 413,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy większa ilość mieszkań w tej lokalizacji zapraszamy na stronę internetową zakładka mieszkania. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie wykończone oraz umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł21 m² 22 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wykończona kawalerka o powierzchni 21 m, zlokalizowana w centralnej części Krakowa Grzegórzki, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Mogilskiego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 001 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w otulinie Ińskiego Parku w pobliżu jeziora Ińsko. Działki o powierzchni od 3.001 m2 do 3.852 m2 znajdują się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł60 m² 1 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Do sprzedania budynek z działką o powierzchni 53 ar położony w miejscowości Łodzina gm. Sanok. Budynek drewniany, pokryty blachą, oszalowany stan techniczny do kapitalnego remontu lub do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł147 m² 2 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:991 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, parterowy, podpiwniczony położony w kompleksie leśnym w gminie Pniewy k/grójca. Powierzchnia całkowita 147 m2, użytkowa 117 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł72,24 m² 6 810,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z kameralną inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 8a. Jednym z największych atutów inwestycji jest jej wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 780 zł28,62 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

doskonale zlokalizowane mieszkanie w gdańskiej dzielnicy Letnica. Kwadrans spacerkiem od plaży. Bloki o podwyższonym standardzie. Przestrzenie wspólne zagospodarowane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł672 m² 443,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Maniowach przy ul. Józefa Poniatowskiego. Parcela ma powierzchnię 672 m i kształt prostokąta o wymiarach ok. 17,5 m x 38,4 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,70 m² 8 159,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie, zlokalizowane pierwszym piętrze. Lokalizacja Nieruchomość leży w zielonej i dojrzałej dzielnicy na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł74,32 m² 8 463,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w Tczewie przy ul. Jabłoniowej z rynku wtórnego. W ofercie są lokale 4 pokojowe na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł2 130 m² 109,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ciekawie położona działka w cichej i spokojnej okolicy na os. Bagnówka w Białymstoku. Malownicza okolica otoczona zabudową jednorodzinną. Przeznaczenie działki w planie miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

338 100 zł6 900 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| piękny mazowiecki krajobraz. Zgodnie z planem: "dla terenów ustala się: 1) przeznaczenie - tereny rolnicze; 2) następujące parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy zagrodowej: a).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 094 zł61,03 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł770 m² 162,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży - 2 działki budowlane W kłomnicach, ul. Dworcowa Kłomnice, ul. Dworcowa - Twoje miejsce na dom w zielonej, dobrze skomunikowanej lokalizacji! Oferujemy 2 atrakcyjne działki.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł1 973 m² 250,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem na jezioro Drużno w Gronowie Górnym Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej z pięknym widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł178 m² 15 730,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do sprzedaży narożny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 178 m2. Znajduje się on na parterze budynku mieszkalnego i posiada niezależne wejście od strony ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł11 000 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Widzew - Olechów - teren o powierzchni 1.1 ha objęty MPZP, symbol w planie 1U. Przeznaczenie podstawowe zabudowa usługowa, wskaźnik powierzchni zabudowy max.50%, wysokość zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w centrum Gorzowa Wielkopolskiego w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego. W pobliżu dostępne są liczne punkty handlowe, usługowe oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł94 m² 8 287,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie W sercu wrocławia, obecnie skladające się z 3 pokoi w tym jeden z nich z wnęką sypialnianą lub miejscem na dużą garderobę. Układ ich można dowolnie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz dużej działki z dala od miejskiego zgiełku? Chciałbyś mieszkać za miastem ale jednocześnie mieć szybki dojazd do okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 020 m² 102,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1020m 2 , położona w miejscowości Kaczkowo (zaledwie 3 km od węzła trasy S6.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł298 m² 8 355,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:22 080 m²

! oferta W pepper house! wyjątkowa posiadłosć / siedlisko Z prywatnym lasem I stawem Szukasz ciszy i relaksu w fenomenalnym ogrodzie przy lesie? Nie szukaj dalej, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 215 m² 123,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane o powierzchni około 1200 m2 każda, w czystej, spokojnej okolicy. Gmina Prażmów, kolonia Gościeńczyce Droga dojazdowa 8 metrowa, utwardzona. Media: wodociąg i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł570 m² 189,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna rod o powierzchni 570 m2, przy ulicy Jerzego z Dąbrowy w Człuchowie. Ogrody rod 1000-Lecia Na działce znajduje się murowany domek o powierzchni ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 465 m² 51,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Żerdź, gmina Żyrzyn Działka ewidencyjna numer 472 Powierzchnia 4465 mkw Wymiary szerokość: około 20 m długość:.

Szczegóły ogłoszenia

196 600 zł6 144 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Kamion, gmina Nowy Duninów, w spokojnej i zielonej okolicy, z wygodnym dojazdem do Płocka. Powierzchnia działki: 6144m2.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 329 m² 86,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Krostoszowicach, gmina Godów, bardzo dobrze nasłoneczniona. Cena 115000 zł za 1329 m2 (86,53zł/m2). Media na działce. Ta oferta jest dostępna wyłącznie u naszego biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 900 zł82,73 m² 6 791,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:96 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Lokalizacja - Blisko Natury i Blisko Miasta: tutaj zyskują Państwo to, co najlepsze z obu światów. Mimo sielskiej atmosfery, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł2 150 m² 133,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ponad 20 arów działki położonej na terenie miejscowości Skawica w gminie Zawoja. Teren w całości jest w obszarze przeznaczonym do zabudowy. Dostęp do nieruchomości z gminnej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,60 m² 7 121,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje 47,60m, na parterze, w bloku dziesięciopiętrowym położonym przy ulicy Limanowskiego, na osiedlu Borki. Stan mieszkania pozwala zamieszkać od zaraz. Atrakcyjny dwustronny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł120,36 m² 23 678,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Please, scroll down for English. Przestronne i jasne mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 120,36 m2 położone na prestiżowym osiedlu Port Praski 4 min. piechotą od kładki.

Szczegóły ogłoszenia

244 160 zł872 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 872 m Bobolin, gm. Kołbaskowo Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 872 m , płaski teren. - media: prąd przy działce - Sąsiedztwo domów mieszkalnych oraz spokojnych,.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł26 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż oferujemy działkę rolną o łącznej powierzchni 2,60 ha(1,622 ha przeliczeniowych) położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł101 m² 10 891,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż nieruchomość nad Jeziorem Zdworskim w miejscowości Zdwórz. Idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, kontaktu z naturą oraz komfortowego wypoczynku z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł192 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:65 m²

Biuro nieruchomości profesja prezentuje na sprzedaż segment 2 piętrowy w zabudowie bliźniaczej całkowicie podpiwniczony. W skład w której wchodzą 4 kondygnacje. W powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij