dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

261 900 zł2 910 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Gryżyce, gmina Żagań, bezpośrednio nad rzeką Bóbr, z własną linią brzegową. Nieruchomość o powierzchni 2908 m (nr 7.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 253 m²

Niższa cena o 17% Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczej i spokojnej wsi Komarowo, zaledwie kilka minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 940 zł64,60 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane osiedle domów dwulokalowych w Jezowie Sudeckim to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy. - **typ nieruchomości: dom dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament

Gdynia,pomorskie

2 250 000 zł114,34 m² 19 678,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Główne Atuty: prestiżowa Lokalizacja: apartament znajduje się w Rezydencji Plac Kaszubski, w centralnym punkcie Gdyni Śródmieścia, oferując dostęp do wszystkich miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 128 m² 105,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna, duża działka budowlana o powierzchni około 3128 m , położona w miejscowości Budy Michałowskie, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu nowych.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł98,14 m² 2 853,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe z 2 łazienkami, 2 pokoje z możliwością przerobienia na 3 pokoje z garderobą. Nieruchomość stanowi murowany budynek mieszkalny dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł161 m² 4 658,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom piętrowy po generalnym remoncie w 2021 r., zlokalizowany w miejscowości gminnej Krzymów ul. Osiedlowa (ok. 15 km od Konina). Powierzchnia i typ zabudowy: budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 010 m² 158,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane -3 szt. w miejscowości Rurzyca gmina Goleniów. Cena dotyczy zakupu jednej działki. Działka nie jest ogrodzona ani zadrzewiona, co pozwala na pełną.

Szczegóły ogłoszenia

121 000 zł2 200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka rolna z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną o powierzchni 22 arów w miejscowości Żuków gm. Nowe Miasteczko. Przekształcenie działki zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł393,87 m² 15 995,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 499 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Dębkach Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Żuraw,śląskie

249 000 zł7 352 m² 33,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę mieszkaniową w Żurawiu, gm. Janów, o powierzchni 7352 m2. Działka : o pow. 7352 m2 wymiary : szer. ok 61.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 968 zł45,30 m² 12 471,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45,32 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. To propozycja dla osób, które cenią wygodę, jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48,20 m² 5 809,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie Mieszkanie o powierzchni : 48,2m2 Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku Posiada : Kuchnię Łazienkę 3 pokoje Balkon Piwnicę Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 700 m² 151,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro az nieruchomości, ma przyjemność zaprezentować Państwu , nieruchomość położoną w miejscowości Tabaszowa. Działka o powierzchni 37 arów , zlokalizowana przy drodze, w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł3 320 m² 52,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Ludwiczak oferuje na sprzedaż Atrakcyjną działkę budowlaną , położoną w Obrowcu (3 km od Krapkowic). Powierzchnia działki 3320 m , z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł433 m² 3 461,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Na sprzedaż hala z częścią warsztatową, magazynową i biurową 433 m | Bielsko-Biała | działka 1 501 m Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł829 m² 132,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** działka Z warunkami zabudowy 829 M 2 *** Do sprzedania atrakcyjna działka z wydanymi warunka zabudowy ,na zabudowę jednorodzinną o powierzchni 829 m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 595 m² 107,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Świdnicy objęta planem przestrzennym. Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną o powierzchni 2595m2, która objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

453 888 zł35,46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na IX piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł61 m² 11 311,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w bardzo wysokim standardzie wykończenia w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Oferta dla wymagających klientów. Nieruchomość wykończona z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł680 m² 1 102,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam stolarnię w bardzo dobrej lokalizacji - kilka kilometrów od Ciechanowa.W pełni wyposażona w maszyny, narzędzia, materiał, zaplecze socjalne, biuro. Budynek piętrowy: parter: - hala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 153 zł64,21 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Rytelskiej, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna nieruchomość, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 090 zł2 166 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Duszniki Wielkopolskie. To idealne miejsce na Twój dom , z dala od wielkomiejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł225 m² 10 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 300 m²

Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną nieruchomość, położoną w jednej z najbardziej malowniczych części Kaszub - w Chmielnie, z bezpośrednim widokiem na Jezioro Raduńskie Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł57,53 m² 8 256,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem do remontu! Gdynia Chylonia! Rozkładowe 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,53 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

717 060 zł3 774 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Chęcinach, usytuowana w malowniczej okolicy Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego.! istnieje możliwość wynajmu działki! Dla działki wydano 14.11.2023.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł127 m² 1 929,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy w miejscowości Charnowo w gminie Ustka. Dom do kapitalnego remontu, posadowiony na skraju wsi w otoczeniu pól, lasów zaledwie 6 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

311 420 zł31,81 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! lublin! - felin! Idealny rozkład pomieszczeń! Dostępne są również większe metraże od 25m2 do 65m2 (88 mieszkań ) - Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł300 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W pepper house! atuty: - duża, zadbana działka - cicha spokojna okolica - niskie koszty utrzymania - użytkowanie wieczyste - altanka i domek rekracyjny na działce opis: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł106,05 m² 8 760,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 106,05 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł45,20 m² 24 336,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w kameralnym budynku na osiedlu sąsiadującym z Parkiem Szczęśliwickim. Idealnie ciche. W skład mieszkania wchodzi: - hall - łazienka z prysznicem - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł42,16 m² 4 957,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku pcc 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 4180 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u agenta prowadzącego) Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

462 250 zł184 900 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w gminie Nowogard, obręb: żabowo. Działka o powierzchni: 18,49 ha, o klasie gruntu: psv (0,27 ha), psvi (6,90 ha), w (1,22 ha),.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł55,14 m² 8 614,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł31 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 31 m , zlokalizowana przy ul. Łukasiewicza 65 w miejscowości Jedlicze. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł36,96 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Starogardu Gdańskiego Blisko natury, z doskonałym dostępem do miasta! Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i wygodę codziennego życia?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

79 000 zł3 740 m² 21,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości Bemo oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3740m2 w Maliszewie pod Lipnem. Wydane warunki zabudowy pod budowę domu. Woda dociągnięta do działki, energia do.

Szczegóły ogłoszenia

366 633 zł999 m² 367 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 999 m2 w Stanisławowie Drugim (powiat Legionowski) zaledwie 5 km od Zalewu Zegrzyńskiego. Działka składa się z dwóch mniejszych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Piotrkowice,świętokrzyskie

999 000 zł541,38 m² 1 845,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Budynek usługowo mieszkalny na sprzedaż | Piotrkowice | 541,38 m | 0% prowizji Piotrkowice, woj. świętokrzyskie Na sprzedaż budynek usługowo mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł265 m² 1 358,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Potencjał inwestycyjny Zgodnie z wydanymi warunkami zabudowy działka daje możliwość realizacji budynku: z dużym lokalem użytkowym na parterze (handel, usługi, gastronomia, gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł150 m² 3 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Oferta sprzedaży domu z dochodowym sklepem i dzierżawionym miejscem na paczkomat Leśnice Cena: 579 000 zł Opis nieruchomości: w miejscowości Leśnice na sprzedaż wyjątkowy dom.