dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

739 000 zł33,65 m² 21 961,37 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowy produkt inwestycyjny | Stadion Narodowy | warszawa Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 33,65 m , zlokalizowana przy ul. Zamoyskiego w jednym z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wyjątkowo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie. Lokal usytuowany jest na parterze niskiego, dwupiętrowego budynku z cegły z 2005 roku. Budynek posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł350 m² 6 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy biznes w Beskidach: wyjątkowy Pensjonat z apartamentem w Brennej i projektem rozbudowy. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży w pełni funkcjonującego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł149,20 m² 5 087,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Dom na sprzedaż z ogromnym potencjałem , 4 kondygnacje, blisko jeziora - Miłki 15 km od Giżycka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego przestronnego Domu położonego w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 889 000 zł204 m² 9 259,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Okazja bez prowizji! nowy dom wolnostojący W bardzo wysokim standardzie tylko 10 minut od centrum lublina 2025 rok! pod klucz! do wejścia! Wybudowany na podstawie projektu boston ze zmianami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 640 zł67,40 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na os. Czarkowo W sprzedaży ustawne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł870 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, pod zabudowę mieszkaniową, okolice Ostrzeszowa. Działka 75/3, o powierzchni 870 m2. Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 525 m² 81,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena działki! Zadzwoń! Warto! Szukasz działki na twój dom? Miejsca, które pozwoli Ci na chwilę oddechu od codziennego zgiełku? Mamy dla Ciebie 2 wyjątkowe działki - każda po 1525 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 606 m² 38,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta bezpośrednia, działka budowlano o powierzchni 3606m 2 położona w Trygorcie, w gminie Węgorzewo, powiat węgorzewski, województwo warmińsko-mazurskie. Działka jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł41 m² 17 536,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na 1 piętrze w dzielnicy Żabianka przy ul. Gospody. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł4 571 m² 459,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Działka inwestycyjna utwardzona z budynkami Sprzedam atrakcyjną nieruchomość komercyjną Inowrocław, ul. Orłowska Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 4 571 m2 , położony.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 377 m² 130,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości w Sawinie przy ul. Kościelnej 6, o łącznej powierzchni 1377 mkw, położonej w bliskiej odległości od rynku głównego. Budynek dawnego młyna (nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł43,79 m² 8 495,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z balkonem- golub-Dobrzyń, ul. Mazowiecka Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,79 m . Mieszkanie znajduje się na komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

996 190 zł126,10 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Szukasz nowoczesnego domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na ciszy i spokoju, ale również na dobrej komunikacji? Trafiłeś idealnie Zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 000 zł12 046 m² 913,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż przepiękną budowlaną działkę leśną o powierzchni 12.046 m2 znajdującą się przy ul. Kampinoskiej (róg Żubrowej) w Łomiankach. Dla działki jest uchwalony mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł11 417 m² 64,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nową ofertę działki o powierzchni 1,14 ha, z widokiem na Jezioro Rożnowskie, idealnej pod gospodarstwo agroturystyczne! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł2 500 m² 551,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta - sulejówek, w rejonie al.PIŁSUDSKIEGO Piękna działka niezabudowana o powierzchni 2500 m2 położona w dobrej lokalizacji, w Sulejówku, w południowo_ zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł113 m² 6 460,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedstawiamy nowoczesny, deweloperski dom w zabudowie bliźniaczej idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają funkcjonalnej przestrzeni w spokojnej okolicy. Wnętrze o powierzchni 113.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł5 640 m² 69,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż widokowa działka budowlana 5640 m2 w Libiążu powiat Chrzanowski. Atrakcyjnie położona nieruchomość gruntowa zlokalizowana w jednej z najwyższych części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł58,58 m² 18 350,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3- pokojowy apartament O podwyższonym standardzie. Lokalizacja: gdańska Morena (piecki-Migowo) to jedna z najbardziej komfortowych dzielnic do życia- łączy szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł156,90 m² 8 604,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż 4 połówki bliźniaka w stanie deweloperskim 156,90 m na działkach o powierzchni 470 m położone zaledwie 8 minut drogi samochodem od Starej Miłosnej. Bez prowizji agencji.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł304 m² 4 108,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Dom na sprzedaż w Krzeczynie Wielkim, w województwie dolnośląskim, w powiecie lubińskim, w gminie Lubin na ulicy Grottgera o pow. około 304 m2 z garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

629 100 zł41,12 m² 15 299,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł684,90 m² 3 942,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 642 m²

Szukasz przestrzeni, która daje maksymalną swobodę, skrywając potencjał otwierający wiele drzwi? Chcesz solidnej bazy pod Twój pomysł na biznes, ale zależy Ci również na świetnej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł39,51 m² 15 439,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie sprzedaży apartament z 2018 roku położony w miejscowości Dziwnówek przy ul. Morskiej 5, w odległości 200 m od morza. Lokal o pow. 39,51 m2 w tym loggia.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł916 m² 103,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 836m2 znajdującą się w miejscowości Ostrowice gmina Drawsko Pomorskie wraz z dwoma budynkami gospodarczymi! Przedmiotem sprzedaży jest działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł300 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dobre Nieruchomości polecają solidny, przestronny dom o powierzchni 200 m na dużej działce 2 000 m . Pompa ciepła, fotowoltaika. Cicha, zielona okolica przy lesie. Budynek z lat 90.,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł3 000 m² 116,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: - malownicze położenie na Kaszubach, - dogodny dojazd do Gdańska - ok. 35 km, - działka budowlana - idealna pod rezydencję, inwestycję lub jako miejsce wypoczynku, - otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł200 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 179 m²

Niemal idealny dom. Dlaczego? Bo usytuowany w stereotypowo wzorcowym miejscu. Czyli w Puńcowie, w otoczeniu pól i lasów, w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł165,09 m² 14 476,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Intrata z dumą prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w Staszowie przy ul. 11 Listopada,.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 zł400 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę rod w okolicach Al. Rzeczypospolitej w Legnicy. Działka o powierzchni 400mkw ogrodzona, płaska, z dobrym nasłonecznieniem. Na działce znajduje się murowany domek.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł158 m² 8 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Ekskluzywne 158 m - przestrzeń, światło i komfort w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż wyjątkowe, reprezentacyjne mieszkanie o imponującej powierzchni 158 m , zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł228 m² 5 043,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 656 m²

NR oferty: sbdoc9222 dom : 228m2 działki łącznie: 2656m2 Unikalna nieruchomość z ogromnym potencjałem dom + 3 działki budowlane | Małomice | Cyprys 5 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 557 m² 166,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Miłoszyce, tuż obok Jelcza-Laskowic. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł12 744 m² 289,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu świetną działkę inwestycyjną. Na sprzedaż: działka o powierzchni 12744m2 w Gdańsku przu ul. Nowiny na dzielnicy Orunia Cena: 289,55.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 237 m² 109,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne działki W gruszowie małym - gmina dąbrowa tarnowska, powiat dąbrowski! Oferujemy do sprzedaży cztery działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł141,94 m² 9 067,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy interesującą ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Józefosławia, w gminie Piaseczno. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł100 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny w Woli Rafałowskiej sprzedam W ofercie biura dom jednorodzinny położony w Woli Rafałowskiej wybudowany wg. projektu "dom w zalistkach" Dom jest sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

13 452 000 zł89 700 m² 149,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działki inwestycyjne 8,0863 ha | mpzp | Media | Strzegom, dolnośląskie Na sprzedaż kompleks 3 działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 8,0863 ha w Strzegomiu, idealnych pod magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60,20 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz zrobić dokładnie po swojemu albo od razu wynajmować? To oferta, którą warto zobaczyć. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,2 m ,.