dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, 52,40 m2 - centrum Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie , urządzone z dbałością o każdy detal i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 009 m² 297,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki usługowo - budowlane - Mysłakowice, okolice Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę gruntu, położoną w miejscowości Mysłakowice, w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

414 125 zł39,95 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie małe mieszkania w Inwestycji na ul. Klonowej Zapraszamy! W ofercie sprzedaży małe mieszkanie deweloperskie - dwa pokoje jako kawalerka z dodatkową sypialnią. Powierzchnia 39,95.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł34,25 m² 13 124,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,15 m² 9 523,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta dużego mieszkania na Warszewie do własnej aranżacji z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie o powierzchni ok. 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

348 900 zł41 m² 8 509,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m 2 znajdujące się w odnowionej, klimatycznej kamienicy w Bydgoszczy. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 580 m² 180,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł82 m² 10 963,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Inwestycja beauty center | 82 m | 5 stanowisk | Centrum Szczecina | gotowe do zarabiania Lokalizacja: szczecin Centrum Na sprzedaż w pełni przygotowany lokal usługowy o powierzchni 82.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 945 zł104,31 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: penthouse na wyłączność Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na piętrze 4 w 4 piętrowym nowym budynku oddanym w 2023 roku Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł69,60 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł900 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są trzy działki budowlane położone w miejscowości Studzianki, w gminie Wasilków. Działki posiadają warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Parametry działek:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł75,93 m² 28 974,06 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż wyjątkowy 3 pokojowy apartament z 20 metrowym tarasem i widokiem na Bałtyk - ul. Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach. W ofercie sprzedaży nowoczesny, komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł130 m² 2 685 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy budynek położony w przy ulicy Beskidzkiej w miejscowości Gumna na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł210 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zakupu domu murowano-drewnianego w Piasecznie który jest idealną propozycję zarówno dla rodzin szukających własnej oazy spokoju, jak i dla pragnących zakupić nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

286 676 zł38,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkani a 2-pokojowe z odnawialną energią , w nowym budynku z windą na os. Piastów Śląskich w Głogowie. Mieszkania składają się z: -salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł157 m² 5 031,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! Bez prowizji! atrakcyjna oferta! Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy i przestronny lokal mieszkalny 157m2 w pięknej okolicy. Piętro: - salon z aneksem kuchennym 36m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia. Wydanie W marcu / kwietniu 2026r Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Harsz

Harsz,warmińsko-mazurskie

118 000 zł1 809 m² 65,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1809 m2, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Jaki dom można tu zbudować? Możena postawić tu dom w zabudowie wolnostojącej. Jeden budynek.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł41,86 m² 12 804,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego apartamentu o pow. 41,86m2 wraz z dużym tarasem o łącznej pow. 36,90m2 położonego na parterze 4 kondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł49,83 m² 8 729,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja! atuty lokalizacji mieszkania: II lo Szkoły Podstawowe Przedszkole Żłobek Sklepy Spożywcze Supermarkety Piekarnia Ryneczek Punkty Gastronomiczne Przychodnia Zdrowia Przystanek mzk Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

409 600 zł1 024 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w gminie Wasilków Osowiczach. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 245 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1245 m2 w spokojnej wsi Nowe Dąbie gmina Łabiszyn. Dojazd do działki drogą będącą w nieodpłatnej i na czas nieokreślony służebności. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł48,34 m² 11 377,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta lokal użytkowy Z ogródkiem | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 48,34 m z ogródkiem, zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł66,30 m² 21 855,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln) system smart-home.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,06 m² 9 986,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody ul. Czarnieckiego, 45,06 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,06 m, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł53 m² 13 924,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w biznesowej części Mokotowa, ok. 900 m od metra Wilanowska. Wejście do budynku znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł10,30 m² 4 854,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje na sprzedaż lokal handlowy typu box o powierzchni 10,30 m , zlokalizowany w Częstochowie, w popularnym Centrum Handlowym Jagiellończycy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł13 300 m² 7,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam ziemię rolną w Dąbkowicach Dolnych koło Łowicza. Powierzchnia działki to 13 300 m , a cena wynosi 100 000 pln, co daje niewielką cenę za metr kwadratowy zaledwie 7 pln. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł11 700 m² 128,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna/ Opole-Wróblin Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej o powierzchni 11700m2. Nieruchomość gruntowa usytuowana jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł9 900 m² 212,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-przemysłowa o pow. 1ha w Bytomiu przy Strzelcach Bytomskich zabudowana budynkiem przemysłowym , teren utwardzony. Cena atrakcyjna 2100 000 zł. Gorąco polecam. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł206 m² 6 067,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

0% prowizji! dla Biura Nieruchomości Górki Wielkie - widokowo położona willa o pow. 202 m2, pięknie zagospodarowana działka o pow. 10,5 ar. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 600 zł39,20 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA zdjęciach pierwszy etap osiedla zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł1 754 m² 347,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 1754 m2 pod wymarzony dom. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze z mediami, dominuje cisza i spokój. Porastające drzewa pozwalają na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 934 zł50,69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł94,90 m² 16 859,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 96 m z prywatnym ogrodem aż 236 m , położone na kameralnym i zielonym osiedlu przy ul. Słabego w Gdańsku - Matarni.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł53 m² 10 716,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie po remoncie generalnym z balkonem w pięknej kamienicy po rewitalizacji w Śródmieściu na ul. Kościuszki. Informacje O nieruchomości; mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 624 m² 215,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana z mpzp | 1624 m | prywatny wjazd |.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Pilona

Pilona,warmińsko-mazurskie

220 000 zł2 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W pilonie cena: 220 000 zł powierzchnia: 2000 m2 Polecamy Państwu do zakupu działkę w Pilonie położoną w gminie Elbląg. Działka ma kształt prostokąta. Działka ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Ćmińsk,świętokrzyskie

620 000 zł100,50 m² 6 169,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego dwukondygnacyjnego w Ćmińsku gmina Miedziana Góra.

Szczegóły ogłoszenia

132 500 zł25 500 m² 5,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**do sprzedania ziemia rolna w gminie Suchowola .** Nieruchomość składa się z dwóch działek położonych obok siebie. Klasoużtki : R IV ,r iva i R ivb Ps IV. Dojazd do działki.