dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

547 000 zł46 m² 11 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł10 813 m² 349,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja! oferta wyłącznie W naszym biurze Działka z ogromnym potencjałem inwestycyjnym! Bardzo atrakcyjna cena - tylko 350zł/m2 do negocjacji Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 108 000 zł5 540 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka inwestycyjna o powierzchni 5540m2. Dostępne wszystkie media. Jej przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: * Tereny przeznaczone pod obiekty służące.

Szczegóły ogłoszenia

126 100 zł1 300 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka, budowlana, ocice,1400 m2. Wgn nieruchomości Bolesławiec przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną oznaczoną symbolem 108mn o powierzchni 1300 m2 położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł102 m² 5 049,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w domu dwu-rodzinnym w atrakcyjnej cześci miasta. > po generalnym remoncie > gotowe do zamieszkania pełne umeblowanie > niezależny lokal osobna księga wieczysta > idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł30 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej nieruchomości w malowniczej miejscowości Brzózki! Ta przepiękna nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 30500 m2 to idealne miejsce na stworzenie swojej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy drewniany domek 35 m z dużym tarasem i ogrodem - Twoje miejsce spokoju i relaksu! Jeśli marzysz o miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a codzienny stres zostaje daleko za.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł758 m² 315,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Cisownicy - spokojna lokalizacja u podnóża Beskidu Śląskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 758 m położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł57,85 m² 6 050,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Buguckiego oraz 15 min pieszo od Spodka! To przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,85 m czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 600 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość za budowy tylko na powiększenie gospodarstwa, czyli dla każdego kto posiada lub dzierżawi ponad hektar przeliczeniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Leszno,wielkopolskie

569 000 zł90,26 m² 6 304,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Polecamy Państwu nowe domy w zabudowie bliźniaczej w Lesznie - Gronowo ul. Stasia Tarkowskiego lub Zawiszy Czarnego w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł1 590 m² 1 440,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1588 m , położona w Warszawie Wawer, falenica, przy ul. Przylaszczkowej. Nieruchomość objęta jest prawomocnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł69,68 m² 10 548,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 70m2 położone na 1 piętrze na Warszewie na ładnym ,zielonym osiedlu z dostępem do komunikacji miejskiej oraz oraz całym niezbędnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 237 000 zł340 m² 6 579,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

Klimatyczny, wolnostojący dom, posadowiony na działce o powierzchni około 1550 m2, w dynamicznie rozwijających się podwarszawskich Nowych Falentach. Dom zatopiony pośród bujnej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 028 m² 58,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Polecam działkę 1028m na terenach jeziora Lubotyńskiego gm. Babiak, powiat Koło. Z działki widać jezioro, gdyż do brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73,10 m² 8 891 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Chojnowskiej w Legnicy, w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł2 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 20 arów, położona w malowniczej i spokojnej części Rzeszowa Zwięczyca, przy ul. Leśnej. Opis nieruchomości: działka o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł215 m² 3 716,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 020 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania, położony w spokojnej miejscowości Świbna. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 386 zł75,50 m² 10 985,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski | 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 237 900 zł161 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Wyjątkowa inwestycja premium Domów Jednorodzinnych z własną Księgą Wieczystą na granicy Ursynowa i Wyścigów w okolicy ulicy Poleczki z w Inwestycję wyróżnia: - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 508 zł60,54 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,54 m2, położone na trzecim piętrze w kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 000 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę działki o łącznej powierzchni 2000 m2, położonej w malowniczej miejscowości Krąg, zaledwie 45 km od Słupska. To doskonała okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł80 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Działka usługowo-produkcyjna , idealna pod logistykę lub centrum handlowe. Działka znajduje się blisko autostrady A4. Oferta wysłana z systemu bck Galactica Szanuj czas.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł109,63 m² 2 462,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Gratka dla poszukujących nieruchomości w centrum miasta. Tym razem oferujemy Łowicz i segment mieszkalny położony w doskonale skomunikowanej części miasta, przy ul. Ikara. Stan obiektu-.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 813 m² 44,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki nr 87/10 W gminie golczewo (woj. Zachodniopomorskie) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 87/10, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł400 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przestawiany do sprzedaży działkę położoną w Koszycach Małych objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia nieruchomości to 0,04 ha w kształcie trójkąta.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł47 m² 7 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy niezwykłe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Ustrzykach Dolnych, w sercu Bieszczadów. Lokal 47 m2 znajduje się na 1. piętrze zadbanego bloku z dostępem do parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł110 400 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Staw Pawłokoma 11ha woj. podkarpackie Dynów Miejscowość Pawłokoma gmina Dynów powiat rzeszowski woj. podkarpackie opis nieruchomości : Klasy gruntów N-2,43ha. Psvi 2,9ha. Riva 6ar. RIII 2ar. Psvi, rv,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32,40 m² 12 314,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta tylko w naszym biurze! Możliwość wydania przed zapłatą całości ceny! Idealne pod wynajem! Inwestycja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 32.4 m2 do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe, bardzo niskie opłaty , czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc Do sprzedania mieszkanie ok. 65 m na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł5 000 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Miłocin o powierzchni około 5000 m2. Wymiary w przybliżeniu: 35,00 m szerokość x 143,00 m długość. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43 m² 16 256 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Stylowy apartament 2-pokojowy z dużym balkonem centrum Wrocławia, ul. Kurkowa. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 43 m, położone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Wilków, powiat Głogowski, mieszkanie 2 pokoje, 64m, ogródek, sprzedam. Nowa mniejsza cena! 200 000tys do negocjacji! Oferta idealna dla osób szukających cichego miejsca z własnym ogródkiem tuż.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł30 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka budowlana Borki, tylko 30 min od Warszawy Marzysz o inwestycji z ogromnym potencjałem lub chcesz stworzyć kameralne osiedle domów w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł40,40 m² 13 490,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie: 2-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 40,4 m2. W jego skład wchodzą: - salon 16,5 m2 z wyjściem na balkon 2,5 m2 - pokój 9 m2 - oddzielna kuchnia 5,1 m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł700 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 700 metrów kwadratowych zlokalizowaną w Czeladzi przy ulicy Widokowej. Działka płaska, niezadrzewiona, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł800 m² 196,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 położoną w Dobrej - Gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 800 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

647 640 zł5 397 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą - zagrodową o powierzchni 5397 m2 oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę zagrodową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł65,20 m² 29 447,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament Jurata sprzedaż | 65,2 m2 | blisko morza i zatoki | garaż Na sprzedaż apartament o powierzchni 65,2 m2, położony w prestiżowej części Juraty - w otoczeniu sosnowego.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł67,87 m² 7 293,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Miło mi zaprezentować ofertę sprzedaży pięknego mieszkania, zlokalizowanego w centrum Łasku, na Osiedlu Batorego, w nowoczesnym budownictwie, z garażem usytuowanym w bryle budunku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij