dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 209 ogłoszeń

799 000 zł215 m² 3 716,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 020 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania, położony w spokojnej miejscowości Świbna. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 386 zł75,50 m² 10 985,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski | 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 237 900 zł161 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Wyjątkowa inwestycja premium Domów Jednorodzinnych z własną Księgą Wieczystą na granicy Ursynowa i Wyścigów w okolicy ulicy Poleczki z w Inwestycję wyróżnia: - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 508 zł60,54 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,54 m2, położone na trzecim piętrze w kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 000 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę działki o łącznej powierzchni 2000 m2, położonej w malowniczej miejscowości Krąg, zaledwie 45 km od Słupska. To doskonała okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł80 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż! Działka usługowo-produkcyjna , idealna pod logistykę lub centrum handlowe. Działka znajduje się blisko autostrady A4. Oferta wysłana z systemu bck Galactica Szanuj czas.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł109,63 m² 2 462,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Gratka dla poszukujących nieruchomości w centrum miasta. Tym razem oferujemy Łowicz i segment mieszkalny położony w doskonale skomunikowanej części miasta, przy ul. Ikara. Stan obiektu-.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 813 m² 44,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki nr 87/10 W gminie golczewo (woj. Zachodniopomorskie) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 87/10, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł400 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przestawiany do sprzedaży działkę położoną w Koszycach Małych objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia nieruchomości to 0,04 ha w kształcie trójkąta.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł110 400 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Staw Pawłokoma 11ha woj. podkarpackie Dynów Miejscowość Pawłokoma gmina Dynów powiat rzeszowski woj. podkarpackie opis nieruchomości : Klasy gruntów N-2,43ha. Psvi 2,9ha. Riva 6ar. RIII 2ar. Psvi, rv,.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł47 m² 7 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy niezwykłe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Ustrzykach Dolnych, w sercu Bieszczadów. Lokal 47 m2 znajduje się na 1. piętrze zadbanego bloku z dostępem do parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32,40 m² 12 314,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta tylko w naszym biurze! Możliwość wydania przed zapłatą całości ceny! Idealne pod wynajem! Inwestycja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 32.4 m2 do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe, bardzo niskie opłaty , czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc Do sprzedania mieszkanie ok. 65 m na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł5 000 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Miłocin o powierzchni około 5000 m2. Wymiary w przybliżeniu: 35,00 m szerokość x 143,00 m długość. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43 m² 16 256 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Stylowy apartament 2-pokojowy z dużym balkonem centrum Wrocławia, ul. Kurkowa. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 43 m, położone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł64 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Wilków, powiat Głogowski, mieszkanie 2 pokoje, 64m, ogródek, sprzedam. Nowa mniejsza cena! 200 000tys do negocjacji! Oferta idealna dla osób szukających cichego miejsca z własnym ogródkiem tuż.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł30 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Działka budowlana Borki, tylko 30 min od Warszawy Marzysz o inwestycji z ogromnym potencjałem lub chcesz stworzyć kameralne osiedle domów w otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł40,40 m² 13 490,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie: 2-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 40,4 m2. W jego skład wchodzą: - salon 16,5 m2 z wyjściem na balkon 2,5 m2 - pokój 9 m2 - oddzielna kuchnia 5,1 m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł800 m² 196,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 położoną w Dobrej - Gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 800 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

647 640 zł5 397 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlą - zagrodową o powierzchni 5397 m2 oferta na wyłączność Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę zagrodową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł65,20 m² 29 447,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament Jurata sprzedaż | 65,2 m2 | blisko morza i zatoki | garaż Na sprzedaż apartament o powierzchni 65,2 m2, położony w prestiżowej części Juraty - w otoczeniu sosnowego.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł67,87 m² 7 293,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Miło mi zaprezentować ofertę sprzedaży pięknego mieszkania, zlokalizowanego w centrum Łasku, na Osiedlu Batorego, w nowoczesnym budownictwie, z garażem usytuowanym w bryle budunku.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł750 m² 1 053,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w Wawrze - Nadwiślu , w dobrej i cichej lokalizacji, blisko sklepy (biedronka, żabka), plac zabaw z kawiarnią, dobre połączenie do centrum Warszawy i na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

395 000 zł49 m² 8 061,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje blisko Jeziora Czos | balkon | po remoncie Na sprzedaż przytulne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49 m , położone przy ul. Mrongowiusza 15 w Mrągowie, na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 500 m² 55,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Buszkowie, gmina Koronowo! Cicha i spokojna okolica! Chciałabym Państwu zaprezentować działkę budowlaną położoną w miejscowości Buszkowo, gmina Koronowo, pow.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, 52,40 m2 - centrum Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie , urządzone z dbałością o każdy detal i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 009 m² 297,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działki usługowo - budowlane - Mysłakowice, okolice Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę gruntu, położoną w miejscowości Mysłakowice, w spokojnej i malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

414 125 zł39,95 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie małe mieszkania w Inwestycji na ul. Klonowej Zapraszamy! W ofercie sprzedaży małe mieszkanie deweloperskie - dwa pokoje jako kawalerka z dodatkową sypialnią. Powierzchnia 39,95.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł34,25 m² 13 124,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2 - pok mieszkanie blisko przystanku autobusowego! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,15 m² 9 523,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferta dużego mieszkania na Warszewie do własnej aranżacji z balkonem, ogródkiem i 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie o powierzchni ok. 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

348 900 zł41 m² 8 509,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m 2 znajdujące się w odnowionej, klimatycznej kamienicy w Bydgoszczy. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 580 m² 180,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł82 m² 10 963,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Inwestycja beauty center | 82 m | 5 stanowisk | Centrum Szczecina | gotowe do zarabiania Lokalizacja: szczecin Centrum Na sprzedaż w pełni przygotowany lokal usługowy o powierzchni 82.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 945 zł104,31 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: penthouse na wyłączność Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na piętrze 4 w 4 piętrowym nowym budynku oddanym w 2023 roku Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł69,60 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł900 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty są trzy działki budowlane położone w miejscowości Studzianki, w gminie Wasilków. Działki posiadają warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. Parametry działek:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł75,93 m² 28 974,06 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż wyjątkowy 3 pokojowy apartament z 20 metrowym tarasem i widokiem na Bałtyk - ul. Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach. W ofercie sprzedaży nowoczesny, komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł130 m² 2 685 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy budynek położony w przy ulicy Beskidzkiej w miejscowości Gumna na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł210 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zakupu domu murowano-drewnianego w Piasecznie który jest idealną propozycję zarówno dla rodzin szukających własnej oazy spokoju, jak i dla pragnących zakupić nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

286 676 zł38,74 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-