dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

511 920 zł2 133 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka kożyczkowo-rzym między dwoma jeziorami Przepięknie położona działka pomiędzy dwoma jeziorami : jeziorem Osuszyno i jeziorem Sianowskim. Widok na dwa jeziora. Działka sucha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jaczów

Jaczów,dolnośląskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną na terenie wsi Jaczów, gmina Jerzmanowa. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne oraz tereny niezagospodarowane pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł181 m² 3 530,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 181 m2 oraz działka budowlana 13 arów, położone w miejscowości Zembrzyce w województwie małopolskim. Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

174 900 zł33 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna kawalerka w Wodzisławiu Śląskim z balkonem. Mieszkanie znajduje się w bloku po termomodernizacji, co wpływa na estetykę budynku oraz komfort użytkowania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł215 m² 3 069,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

*** Ostatni dom wolnostojący w Ciasnem! 215 m + działka 713 m *** Cena: 660 000 zł Cena za m : 3 070 zł Powierzchnia całkowita: 215 m Powierzchnia użytkowa: 150,31.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 087 m²

Rezydencja z basenem Nieruchomość zlokalizowana niedaleko Oławy - wśród spokojnych i zielonych terenów, w sąsiedztwie lasów i rezerwatów przyrody , na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 380 m² 210,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż działka o powierzchni 1379 m w Okolicach Żabiej Woli Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł50,13 m² 12 467,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gotowiec inwestycyjny - dwa niezależne mieszkania z najemcami stały dochód od pierwszego dnia Białołęka, ul. Mehoffera. Na sprzedaż oferuję kompletnie przygotowany, funkcjonujący gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Radawka

Radawka,zachodniopomorskie

880 000 zł76 m² 11 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Radawka 900 metrów od wybrzeża Morza Bałtyckiego dom mieszkalny z poddaszem użytkowym nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kup trzy pokoje W cenie dwóch i zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedania skrajny, już gotowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m , usytuowany na działce 280 m . Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 100 m² 31,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie działkę w miejscowości Gogolewo. Gogolewo to wieś znajdująca się w gminie Gniew. Działka ma powierzchnie: 3100 m2 Grunt w klasie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 152 zł94,76 m² 8 254,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

I pcc! Na sprzedaż: nowoczesny apartament w zabudowie szeregowej Opole, dzielnica Wójtowa Wieś Oferujemy na sprzedaż nowy, przestronny apartament w zabudowie szeregowej o powierzchni 94,76.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł115 m² 10 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom modułowy (114,80 m ) zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i swobodzie. Dom modułowy to gwarancja błyskawicznej realizacji i najwyższej precyzji wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,29 m² 7 554,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz miejsca, które daje równowagę z jednej strony cisza, zieleń i kameralna atmosfera, z drugiej szybki dostęp do wszystkiego, co potrzebne? To zobacz dwupokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł165 m² 4 539,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w doskonałej lokalizacji - ulica Zwycięstwa w Gliwicach. Mieszkanie o powierzchni 165m2 usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł3 006 m² 259,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA INWESTYCYJNA NA MAZURACH DZIAŁKA W MIEJSCOWOŚCI NOWY HARSZ 0.3002 HA Działka położona wewnątrz kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł362 m² 1 906,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek produkcyjno-usługowo-gospodarczy - gmina Popielów Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny budynek o funkcji produkcyjno-usługowo-gospodarczej, zlokalizowany w centrum jednej.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł47 500 m² 70,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-leśna 4,75 ha Lichwin, gm. Pleśna 259 900 zł Na sprzedaż urokliwa działka rolno-leśna o powierzchni 4,75 ha (47 500 m ) położona w malowniczej miejscowości Lichwin,.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł44,80 m² 3 236,61 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie o pow. 44,8m2 w pól suterenie w trzy piętrowym budynku z lat dziewięćdziesiątych w Alwerni koło Krakowa. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł42 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w centrum Opola do Sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta po generalnym remoncie Nieruchomość zajmuje VI piętro wysokiego bloku przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 426 zł86,74 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,74 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 410 m² 297,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicza i widokowa działa w Łące k/ Pszczyny ok 400m od Jeziora Goczałkowickiego! Znakomita lokalizacja : W bliskości Gospodarstwo Rybackie 'Rybaczówka' do Pszczyny ok 3,5km,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł117,04 m² 7 253,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy Arkońska, szczecin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 89,5 m , położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) pod dom jednorodzinny. Oferta idealna dla szukający malowniczych miejsc jak również dla osób chcących ulokować kapitał. Parametry: - wymiary:.